• 143701023JUBANA numeris
  • 14Įtampa, V
  • 33Srovės stiprumas, A
  • CWSukimasis
  • 1V / BSkriemulio tipas

Susisiekite

Gamintojas Gamintojo numeris
AGRIA 35544
AGRIA 51750
BOSCH 0120143003
BOSCH 0120300516
BOSCH 0120300517
BOSCH 0120300562
BOSCH 0120339511
BOSCH 0120339512
BOSCH 0120339513
BOSCH 0120339532
BOSCH 0120339543
BOSCH 0120339544
BOSCH 0120339545
BOSCH 0120400775
BOSCH 0986030110
BOSCH (USA) AL902X
BOSCH (USA) AL904X
CARGO 111649
CLAAS 7901820
DELCO REMY DRA0110
DIXIE 160-39102
DIXIE A-6107
ELSTOCK 28-0730
HAKO 90158007
HATZ 40099300
HC-PARTS CA734IR
HELLA 8EL730032001
JOHN DEERE AL32141
JOHN DEERE AL36100
JOHN DEERE AL62401
JOHN DEERE AR62401
JOHN DEERE AZ23575
JOHN DEERE TY6605
JOHN DEERE TY6651
JUBANA 143701023
JUNGHEINRICH 50152151
JUNGHEINRICH 50185642
LESTER 13100
LESTER 13194
LETRIKA 11.201.784
LETRIKA AAG1343
LETRIKA IA0784
LUCAS LRA01199
LUCAS LRB00136
MAHLE MG438
MASSEY FERGUSON 3165252M1
MERCEDES BENZ 0061542902
MERCEDES BENZ A0061542902
MWM 605710100103
O&K 727549
SAME 294390300
SAME 294390700
SAME 294391700
STEINBOCK 22310
STEINBOCK 4434755
VOLVO 6204754
WAI 13194N
WILSON 70-15-13194
WILSON 90-15-6166
WOOD-UK ALT20029
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
CLAAS HARVESTER Consul 2712E; 4-cyl; 4.2-L 1976-1978
CLAAS HARVESTER Consul 4.236; 4-cyl; 3.9-L 1986-1978
CLAAS HARVESTER Consul OM314; 4-cyl; 3.8-L 1976-1978
CLAAS HARVESTER Dominator 56 4.248; 4-cyl; 4.1-L 1978-1982
CLAAS HARVESTER Dominator 66 6.354.4; 6-cyl; 5.8-L 1979-1985
CLAAS HARVESTER Mercator 50 2712E; 4-cyl; 4.2-L 1977-1981
CLAAS HARVESTER Mercator 60 2715E; 6-cyl; 6.2-L 1977-1981
CLAAS HARVESTER Mercator 60 6.354; 6-cyl; 5.8-L 1977-1981
CLAAS HARVESTER Mercator 75 2715E; 6-cyl; 6.2-L 1977-1982
CLAAS HARVESTER Mercator 75 6.354; 6-cyl; 5.8-L 1977-1981
EICHER TRACTOR 3026 EDL6-1; 6-cyl; 5.9--L 01.83-
EICHER TRACTOR 3257 EDL3-7; 3-cyl; 3-L 1983-1987
EICHER TRACTOR 3357 EDL3-8; 3-cyl; 3-L 1983-1987
EICHER TRACTOR 3358 EDL3-8; 3-cyl; 3-L 1983-1987
EICHER TRACTOR 3457 EDL3-9; 3-cyl; 3-L 1983-1987
EICHER TRACTOR 3458 EDL3-9; 3-cyl; 3-L 1983-1987
EICHER TRACTOR 3559 EDL4-4; 4-cyl; 3.9-L 1984-
EICHER TRACTOR 3560 EDL4-4; 4-cyl; 3.9-L 1984-
EICHER TRACTOR 3659 EDL4-5; 4-cyl; 3.9-L 1984-
EICHER TRACTOR 3660 EDL4-6; 4-cyl; 3.9-L 1984-
EICHER TRACTOR 3727 EDL4-3; 4-cyl; 3.9-L 1983-1984
EICHER TRACTOR 3022 AS EDL6-3; 6-cyl; 5.9--L -
EICHER TRACTOR 3257 S EDL3-7; 3-cyl; 3-L 1983-1987
EICHER TRACTOR 3258 A EDL3-7; 3-cyl; 3-L 1983-1987
EICHER TRACTOR 3258 AS EDL3-7; 3-cyl; 3-L 1983-1987
EICHER TRACTOR 3557 S EDL4-1; 4-cyl; 3.9-L 1983-1984
EICHER TRACTOR 3558 AS EDL4-1; 4-cyl; 3.9-L 1983-1984
EICHER TRACTOR 3657 S EDL4-2; 4-cyl; 3.9-L 1983-1984
EICHER TRACTOR 3658 AS EDL4-2; 4-cyl; 3.9-L 1983-1984
EICHER TRACTOR 3719 K EDL2-1; 2-cyl; 2-L 1983-1985
EICHER TRACTOR 3719 L EDL2-2; 2-cyl; 2-L 1983-1985
EICHER TRACTOR 3720 KA EDL2-1; 2-cyl; 2-L 1983-1984
EICHER TRACTOR 3720 LA EDL2-2; 2-cyl; 2-L 1983-1984
EICHER TRACTOR 3721 L EDL3-6; 3-cyl; 3-L 1983-1984
EICHER TRACTOR 3722 LA EDL3-6; 3-cyl; 3-L 1983-1984
EICHER TRACTOR 3723 K EDL3-3; 3-cyl; 3-L 1983-1984
EICHER TRACTOR 3724 KA EDL3-3; 3-cyl; 3-L 1983-1984
EICHER TRACTOR 3725 P EDL3-2; 3-cyl; 3-L 1983-1984
EICHER TRACTOR 3725 P EDL3-4; 3-cyl; 3-L 1983-1984
EICHER TRACTOR 3725 S EDL3-1; 3-cyl; 3-L 1983-1984
EICHER TRACTOR 3725 S EDL3-5; 3-cyl; 3-L 1983-1984
EICHER TRACTOR 3726 PA EDL3-2; 3-cyl; 3-L 1983-1984
EICHER TRACTOR 3726 PA EDL3-4; 3-cyl; 3-L 1983-1984
EICHER TRACTOR 3726 SA EDL3-1; 3-cyl; 3-L 1983-1984
EICHER TRACTOR 3726 SA EDL3-5; 3-cyl; 3-L 1983-1984
EICHER TRACTOR 3728 A EDL4-3; 4-cyl; 3.9-L 1983-1984
EICHER TRACTOR 635 K EDL2-2; 2-cyl; 2-L 1986-
EICHER TRACTOR 635 KA EDL2-2; 2-cyl; 2-L 1986-
EICHER TRACTOR 642 K EDL2-4; 2-cyl; 2-L 1986-
EICHER TRACTOR 642 KA EDL2-4; 2-cyl; 2-L 1986-
EICHER TRACTOR 645 K EDL3-6; 3-cyl; 3-L 1986-
EICHER TRACTOR 645 KA EDL3-6; 3-cyl; 3-L 1986-
EICHER TRACTOR 648 V EDL3-7.2; 3-cyl; 3-L 1978-
EICHER TRACTOR 648 VA EDL3-7.2; 3-cyl; 3-L 1978-
EICHER TRACTOR 656 P EDL3-8.1; 3-cyl; 3-L 1978-1987
EICHER TRACTOR 656 PA EDL3-8.1; 3-cyl; 3-L 1978-1987
EICHER TRACTOR 656 V EDL3-8.1; 3-cyl; 3-L 1986-1987
EICHER TRACTOR 656 VA EDL3-8.1; 3-cyl; 3-L 1986-1987
EICHER TRACTOR 666 P EDL3-9.1; 3-cyl; 3-L 1987-
EICHER TRACTOR 666 PA EDL3-9.1; 3-cyl; 3-L 1987-
EICHER TRACTOR 666 V EDL3-9.1; 3-cyl; 3-L 1986-
EICHER TRACTOR 666 VA EDL3-9.1; 3-cyl; 3-L 1986-
EICHER TRACTOR 680 P EDL4-5.1; 4-cyl; 3.9-L 1987-
EICHER TRACTOR 680 PA EDL4-5.1; 4-cyl; 3.9-L 1987-
HATZ ENGINE E108 1-cyl; 1-L 1983-1985
HATZ ENGINE V108 4-cyl; 4-L 1983-1985
HATZ ENGINE Z108 2-cyl; 2-L 1983-1985
HUERLIMANN TRACTOR H345 983L; 3-cyl; 2.7-L 1981-1986
JOHN DEERE TRACTOR 820 3-152; 3-cyl; 2.5-L 1972-1980
JOHN DEERE TRACTOR 830 3-152; 3-cyl; 2.5-L 1972-1980
JOHN DEERE HARVESTER 875 - -
JOHN DEERE HARVESTER 925 3.164DZ-02; 3-cyl; 2.7-L -
JOHN DEERE HARVESTER 932 - -
JOHN DEERE HARVESTER 935 4.219DZ-05; 4-cyl; 3.6-L -
JOHN DEERE HARVESTER 942 4.239DZ-03; 4-cyl; 3.9-L -
JOHN DEERE HARVESTER 945 4.239TZ-01; 4-cyl; 3.9-L -
JOHN DEERE HARVESTER 952 4.239TZ-01; 4-cyl; 3.9-L -
JOHN DEERE HARVESTER 955 6.329DZ-02; 6-cyl; 5.4-L -
JOHN DEERE HARVESTER 965 6.359TZ-03; 6-cyl; 5.9-L -
JOHN DEERE HARVESTER 968 - -
JOHN DEERE HARVESTER 985 - -
JOHN DEERE TRACTOR 1020 3.164; 3-cyl; 2.7-L 1981-1983
JOHN DEERE TRACTOR 1130 3.164DL-13; 3-cyl; 2.7-L 1975-1979
JOHN DEERE TRACTOR 1830 4.219DL-03; 4-cyl; 3.6-L 1972-1979
JOHN DEERE TRACTOR 2030 4.219DL-03; 4-cyl; 3.6-L 1972-1979
JOHN DEERE TRACTOR 2040 4.239DL-04; 4-cyl; 3.9-L 1979-1986
JOHN DEERE TRACTOR 2120 - 1970-1979
JOHN DEERE TRACTOR 2130 4.239DL-01; 4-cyl; 3.9-L 1972-1979
JOHN DEERE TRACTOR 2140 4.239TL-02; 4-cyl; 3.9-L 1979-1986
JOHN DEERE TRACTOR 2150 3.179DL-01 1982-
JOHN DEERE TRACTOR 2255 - 1982-
JOHN DEERE TRACTOR 2350 4.239DL-07; 4-cyl; 3.9-L 1982-
JOHN DEERE TRACTOR 2840 6.329; 6-cyl; 5.4-L 1977-1982
JOHN DEERE TRACTOR 2940 6.359DL-03; 6-cyl; 5.9-L 1982-
JOHN DEERE TRACTOR 2950 6.359DL-04; 6-cyl; 5.9-L 1982-
JOHN DEERE TRACTOR 3130 6.329DL-11; 6-cyl; 5.9-L 1972-1979
JOHN DEERE TRACTOR 1020 OU 3.164; 3-cyl; 2.7-L 1981-1983
JOHN DEERE TRACTOR 1020 VU 3.164; 3-cyl; 2.7-L 1981-1983
JOHN DEERE TRACTOR 1630 OU 3.179DL-01; 3-cyl; 2.9-L 1973-1982
JOHN DEERE TRACTOR 1630 VU 3.179DL-01; 3-cyl; 2.9-L 1973-1982
JOHN DEERE TRACTOR 2030 OU 4.219DL-03; 4-cyl; 3.6-L 1972-1979
JOHN DEERE TRACTOR 2040 F 4.239DL-04; 4-cyl; 3.9-L 1979-1986
JOHN DEERE TRACTOR 2040 S 4.239DL-04; 4-cyl; 3.9-L 1979-1986
JOHN DEERE BACKHOE LOADER JD310 3.179DL-03; 3-cyl; 2.9-L 1974-1988
JOHN DEERE DOZER JD350 3.152DL-10; 3-cyl; 2.5-L 1971-1988
JOHN DEERE DOZER JD350A 3.152DL-10; 3-cyl; 2.5-L 1971-1988
JOHN DEERE BACKHOE LOADER JD410 4.219DL-09; 4-cyl; 3.6-L 1974-1988
JOHN DEERE HARVESTER MD925 3.164DZ-02; 3-cyl; 2.7-L 1975-1978
JOHN DEERE HARVESTER MD935 4.219DZ-05; 4-cyl; 3.6-L 1975-1979
JOHN DEERE HARVESTER MD945 4.239TZ-01; 4-cyl; 3.9-L 1975-1977
JOHN DEERE HARVESTER MD952 4.239TZ-01; 4-cyl; 3.9-L 1977-1983
JOHN DEERE HARVESTER MD955 6.329DZ-02; 6-cyl; 5.4-L 1975-1981
JOHN DEERE HARVESTER MD965 6.359TZ-03; 6-cyl; 5.9-L 1975-1983
JOHN DEERE HARVESTER MD975 6.359TZ-02; 6-cyl; 5.9-L 1975-1981
LAMBORGHINI TRACTOR 483 L 983L; 3-cyl; 2.7-L 1983-1985
LAMBORGHINI TRACTOR 483 N 983L; 3-cyl; 2.7-L 1983-1985
LAMBORGHINI TRACTOR 513 V 983L; 3-cyl; 2.7-L 1983-
LAMBORGHINI TRACTOR C362 982L; 2-cyl; 1.8-L 1981-1985
LAMBORGHINI TRACTOR C453 983L; 3-cyl; 2.7-L 1981-1984
LAMBORGHINI TRACTOR C533 983L; 3-cyl; 2.7-L 1981-1984
LAMBORGHINI TRACTOR R235 S 982L; 2-cyl; 1.8-L 1983-1990
LAMBORGHINI TRACTOR R483 983L; 3-cyl; 2.7-L 1982-1985
LAMBORGHINI TRACTOR R513 DT 983L; 3-cyl; 2.7-L 1983-
SAME ENGINE 105.2LP 2-cyl; 2.1-L 1973-1983
SAME ENGINE 982LP 2-cyl; 1.8-L 1970-1983
SAME TRACTOR Aurora 45 983L; 3-cyl; 2.7-L 1981-1982
SAME TRACTOR Condor C 983L; 3-cyl; 2.7-L 1980-1986
SAME TRACTOR Delfino 35 982L; 2-cyl; 1.8-L 1972-1985
SAME TRACTOR Falcon 983L; 3-cyl; 2.7-L 1975-1987
SAME TRACTOR Fox 35 982L; 2-cyl; 1.8-L 1981-1986
SAME TRACTOR Fox 45.55 983L; 3-cyl; 2.7-L 1981-1986
SAME TRACTOR Ranger 45 983L; 3-cyl; 2.7-L 1982-1997
SAME TRACTOR Sirenetta 982L; 2-cyl; 1.8-L 1972-1981
SAME TRACTOR Vigneron 35 982L; 2-cyl; 1.8-L 1978-1985
SAME TRACTOR Vigneron 45 983L; 3-cyl; 2.7-L 1978-1982
SAME TRACTOR Vigneron 50 983L; 3-cyl; 2.7-L 1978-1982
SAME TRACTOR Vigneron 60 105.3P; 3-cyl; 3.1-L 1978-1988