• 143701024JUBANA numeris
  • 14Įtampa, V
  • 65Srovės stiprumas, A
  • CWSukimasis
  • 1V / ASkriemulio tipas

Susisiekite

Gamintojas Gamintojo numeris
BOSCH 0120489052
BOSCH 0120489096
BOSCH 0120489098
BOSCH 0120489100
BOSCH 0120489213
BOSCH 0120489244
BOSCH 0120489245
BOSCH 0120489251
BOSCH 0120489252
BOSCH 0120489287
BOSCH 0120489292
BOSCH 0120489426
BOSCH 0120489691
BOSCH 0120489846
BOSCH 0986044571
CASE 188590A1
CASE 229301A1
FORD 76BB10300HB
FORD 76BB10300KD
FORD 76GB10300HB
FORD 78GB10300JC
FORD 78GB10300JD
FORD 78GX10300JD
FORD 81BB10300CA
FORD 82BB10300GA
FORD 82HF10300B2A
FORD 84BB10300AA
FORD 84BB10300AB
FORD 84BX10300AB
FORD 84FB10300AAB
FORD 85BB10300GA
FORD 86AB10300ADA
FORD 86AX10300ADA
FORD 86FB10300BA
FORD 86FF10300GA
FORD 86FX10300BA
FORD 86VB10300A2A
FORD 870G10300AA
FORD 89FF10300AB
FORD 89FF10300AC
JUBANA 143701024
LAND ROVER ADU1148
LAND ROVER ADU8858
LAND ROVER AUU1036
LAND ROVER AUU1053
LAND ROVER AUU1184
LAND ROVER RTC5846
LAND ROVER YLE101560
LESTER 12072
LUCAS 24100
LUCAS 24129
LUCAS 24155
LUCAS 24161
LUCAS 24221
LUCAS 24260
LUCAS 24297
LUCAS 54022059
LUCAS 54022162
LUCAS 54022178
LUCAS 54022186
LUCAS 54022188
LUCAS 54022192
LUCAS 54022214
LUCAS 54022217
LUCAS 54022227
LUCAS 54022235
LUCAS 54022263
LUCAS 54022285
LUCAS 54022291
LUCAS 54022309
LUCAS 54022313
LUCAS 54022342
LUCAS 54022379
LUCAS 54022393
LUCAS 54022635
LUCAS 54022646
LUCAS 54022648
LUCAS 54022663
LUCAS 54022666
LUCAS 24100B
LUCAS 24145A
LUCAS 24145D
LUCAS 24155A
LUCAS 24161A
LUCAS 24200A
LUCAS 24221A
LUCAS 24221D
LUCAS 24260A
LUCAS 24260B
LUCAS 54022058A
LUCAS 54022058B
LUCAS 54022060A
LUCAS 54022234D
LUCAS 54022251A
LUCAS 54022275A
LUCAS 54022281B
LUCAS 54022312A
LUCAS 54022313A
LUCAS 54022313B
MAGNETI MARELLI 63324145
MAGNETI MARELLI 63324161
MAGNETI MARELLI 63324200
MAGNETI MARELLI 63324221
MAGNETI MARELLI MAN100
MAGNETI MARELLI MAN104
MAGNETI MARELLI MAN119
MAGNETI MARELLI MAN697
MAGNETI MARELLI MAN701
MAGNETI MARELLI MAN751
MASSEY FERGUSON 1475922M91
MASSEY FERGUSON 1475923M91
PERKINS 2871A142
PERKINS 2871A161
PRESTOLITE 66021637
WAI 12072N
WAI 1-2754-02LU
WOOD-UK ALT16068
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
CASE TRACTOR C100 1004.40T; 4-cyl; 4-L 1998-2002
CASE TRACTOR C50 903.27; 3-cyl; 2.7-L 1998-
CASE TRACTOR C60 903.27T; 3-cyl; 2.7-L 1998-
CASE TRACTOR C70 1004.42; 4-cyl; 4.2-L 1998-
CASE TRACTOR C80 1004.40T; 4-cyl; 4-L 1998-2002
CASE TRACTOR C90 1004.40T; 4-cyl; 4-L 1998-2002
CASE TRACTOR CX100 1004.40T; 4-cyl; 4-L 1998-2002
CASE TRACTOR CX70 1004.42; 4-cyl; 4.2-L 1998-2002
CASE TRACTOR CX80 1004.40T; 4-cyl; 4-L 1998-2002
CASE TRACTOR CX90 1004.40T; 4-cyl; 4-L 1998-2002
FERMEC TRACTOR 640B Perkins 1999-2009
FERMEC TRACTOR 650B Perkins 1999-2009
FERMEC BACKHOE LOADER 660B Perkins 1999-2009
FORD PASSENGER CAR Various models - -
LAND ROVER FOUR WHEEL DRIVE VEHICLE Various models - -
MANITOU TELEHANDLER Various models Perkins -
MASSEY FERGUSON TRACTOR 154 AD3.152; 3-cyl; 2.5-L 1983-
MASSEY FERGUSON TRACTOR 184 A4.236; 4-cyl; 3.9-L 1985-1989
MASSEY FERGUSON TRACTOR 273 A4.236; 4-cyl; 3.9-L 1983-1987
MASSEY FERGUSON TRACTOR 274 A4.236; 4-cyl; 3.9-L 1982-1987
MASSEY FERGUSON TRACTOR 283 A4.248; 4-cyl; 4.1-L 1985-
MASSEY FERGUSON TRACTOR 284 - -
MASSEY FERGUSON TRACTOR 294 A4.248; 4-cyl; 4.1-L 1982-1987
MASSEY FERGUSON TRACTOR 383 A4.248; 4-cyl; 4.1-L 1986-
MASSEY FERGUSON TRACTOR 154-4 AD3.152; 3-cyl; 2.5-L -
MASSEY FERGUSON TRACTOR 274S A4.236; 4-cyl; 3.9-L 1982-1987
MASSEY FERGUSON TRACTOR 274SK A4.236; 4-cyl; 3.9-L 1983-1987
MASSEY FERGUSON TRACTOR 284S A4.236; 4-cyl; 3.9-L 1983-1987
MASSEY FERGUSON TRACTOR 284SK A4.236; 4-cyl; 3.9-L 1983-1987
MASSEY FERGUSON CRAWLER TRACTOR 294C A4.248; 4-cyl; 4.1-L 1982-1987
MASSEY FERGUSON TRACTOR 294S A4.248; 4-cyl; 4.1-L 1983-1987
PERKINS ENGINE 1004.40 4-cyl; 4-L -
PERKINS ENGINE 1004.42 4-cyl; 4.2-L -
PERKINS ENGINE 903.27 3-cyl; 2.7-L -
PERKINS ENGINE A4.236 4-cyl; 3.9-L -
PERKINS ENGINE A4.248 4-cyl; 4.1-L -
PERKINS ENGINE AD3.152 3-cyl; 2.5-L -
ROVER PASSENGER CAR Various models - -