• 143701025JUBANA numeris
  • 14Įtampa, V
  • 120Srovės stiprumas, A
  • CWSukimasis
  • 8 GSSkriemulio tipas

Susisiekite

Gamintojas Gamintojo numeris
BOMAG 31701264
BOSCH 9120060041
BOSCH 0120484011
BOSCH 0120484018
BOSCH 0120484026
BOSCH 0120484050
BOSCH 0120484218
BOSCH 0986040280
BOSCH AL9909X
BOSCH AL9971N
BOSCH AL9971X
BOSCH F005A00024
BOSCH (USA) AL9942X
CATERPILLAR 9X0341
CUMMINS 3282554
DIXIE 160-84101
DIXIE A-6236
ELSTOCK 28-2940
FIAT 87745604
HC-PARTS CA1198IR
HELLA 8EL737218001
JOHN DEERE AT175194
JOHN DEERE AT220394
JOHN DEERE RE36267
JOHN DEERE SE501342
JOHN DEERE TY24485
JOHN DEERE TY6750
JUBANA 143701025
LESTER 12145
LETRIKA 11.201.875
LETRIKA 11.203.268
LETRIKA AAK4307
LETRIKA AAK5165
LETRIKA IA0875
LETRIKA IA1348
MAHLE MG13
MAHLE MG233
McCORMICK 701820A1
NEW HOLLAND 700716218
NEW HOLLAND 304560A1
PRESTOLITE 20130136
UNIPOINT ALT-2232
WAI 12145N
WAI 1-2344-00BO
WILSON 90-15-6218
WILSON 90-15-6218N
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
APACHE SPRAYER Various models B5.9L; 6-cyl; 5.9-L 2001-2011
BELL BACHOE LOADER 310 SG 4045; 4-cyl; 4.5-L 2000-
BELL BACHOE LOADER 315 SG 4045; 4-cyl; 4.5-L 2000-
CASE TRACTOR 1896 6-359; 6-cyl; 5.9-L 1985-1989
CASE TRACTOR 2096 6-359; 6-cyl; 5.9-L 1985-1989
CASE CRAWLER TRACTOR 1150 H 6-590; 6-cyl; 5.9-L 1999-2006
CASE TRACTOR 5120 Maxxum 4-239; 4-cyl; 3.9-L 1990-1991
CASE TRACTOR 5120 Maxxum 4-cyl; 3.9-L 1989-1999
CASE TRACTOR 5130 Maxxum 6-359; 6-cyl; 5.9-L 1990-1991
CASE TRACTOR 5130 Maxxum 6-590; 6-cyl; 5.9-L 1990-1997
CASE TRACTOR 5140 Maxxum 6-359; 6-cyl; 5.9-L 1990-1991
CASE TRACTOR 5140 Maxxum 6T-590; 6-cyl; 5.9-L 1990-1997
CASE TRACTOR 5220 Maxxum 4-239; 4-cyl; 3.9-L 1992-1997
CASE TRACTOR 5230 Maxxum 6-359; 6-cyl; 5.9-L 1992-1997
CASE TRACTOR 5240 Maxxum 6-359; 6-cyl; 5.9-L 1992-1997
CASE TRACTOR 5250 Maxxum 6-359; 6-cyl; 5.9-L 1992-1997
CASE CRAWLER TRACTOR 650 G 4-390; 4-cyl; 3.9-L 1995-1999
CASE CRAWLER TRACTOR 650 H 4-390; 4-cyl; 3.9-L 1999-2003
CASE CRAWLER TRACTOR 650 K 4T-390; 4-cyl; 3.9-L 2003-
CASE BACHOE LOADER 680 L 6-590; 6-cyl; 5.9-L 1988-1994
CASE CRAWLER TRACTOR 750 H 4-390; 4-cyl; 3.9-L 1999-2003
CASE BACHOE LOADER 780 D 6T-590; 6-cyl; 5.9-L 1988-1992
CASE CRAWLER TRACTOR 850 H 6T-590; 6-cyl; 5.9-L 1999-2003
CASE CRAWLER TRACTOR 850 K 6T-590; 6-cyl; 5.9-L 1989-1994
CASE CRAWLER TRACTOR 855 D - 1987-1992
CASE TRACTOR MX100 C 4-244; 4-cyl; 4-L 1998-2002
CASE TRACTOR MX100 Maxxum 6-359; 6-cyl; 5.9-L 1997-1999
CASE TRACTOR MX110 Maxxum 6-359; 6-cyl; 5.9-L 1997-1999
CASE TRACTOR MX120 Maxxum 6-359; 6-cyl; 5.9-L 1997-2002
CASE TRACTOR MX135 Maxxum 6-359; 6-cyl; 5.9-L 1997-2002
CASE TRACTOR MX150 Maxxum 6-359; 6-cyl; 5.9-L 1998-
CASE TRACTOR MX170 Maxxum 6-359; 6-cyl; 5.9-L 1998-
CASE TRACTOR MX80 C 4-244; 4-cyl; 4-L 1998-
CASE TRACTOR MX90 C 4-244; 4-cyl; 4-L 1998-
CATERPILLAR BACKHOE LOADER 416 B 3054; 4-cyl; 4.4-L 1992-1996
CATERPILLAR BACKHOE LOADER 426 B 3054; 4-cyl; 4.4-L 1992-1996
CATERPILLAR BACKHOE LOADER 428 B 3054; 4-cyl; 4.4-L 1992-1996
CATERPILLAR BACKHOE LOADER 436 B 3054; 4-cyl; 4.4-L 1992-1996
CATERPILLAR BACKHOE LOADER 438 B 3054; 4-cyl; 4.4-L 1992-1996
CATERPILLAR BACKHOE LOADER 446 B 3114; 4-cyl; 4.4-L 1994-
CATERPILLAR BACKHOE LOADER 446 D 3114; 4-cyl; 4.4-L 2001-
CATERPILLAR SWATHER SP165 - 2001-
JCB TRACTOR Fastrac 185-65 6BTA; 6-cyl; 5.9-L 1995-
JOHN DEERE FELLER BUNCHER 335 - -
JOHN DEERE HARVESTER 1055 6539DZ03; 6-cyl; 5.9-L 1983-
JOHN DEERE HARVESTER 1065 6359TZ03; 6-cyl; 5.9-L 1981-1989
JOHN DEERE HARVESTER 1072 6359TZ03; 6-cyl; 5.9-L 1985-1989
JOHN DEERE HARVESTER 1075 6359TZ02; 6-cyl; 5.9-L 1981-1989
JOHN DEERE HARVESTER 1157 6539DZ03; 6-cyl; 5.9-L 1989-1994
JOHN DEERE HARVESTER 1158 6539TZ03; 6-cyl; 5.9-L 1989-1994
JOHN DEERE HARVESTER 1166 6539TZ03; 6-cyl; 5.9-L 1989-1990
JOHN DEERE HARVESTER 1174 6539TZ03; 6-cyl; 5.9-L 1990-1992
JOHN DEERE HARVESTER 1177 6539TZ02; 6-cyl; 5.9-L 1989-1990
JOHN DEERE HARVESTER 2054 - 1990-
JOHN DEERE HARVESTER 2056 - 1990-
JOHN DEERE HARVESTER 2058 - 1990-
JOHN DEERE HARVESTER 2066 - 1990-
JOHN DEERE HARVESTER 2254 - 1997-
JOHN DEERE HARVESTER 2256 - 1997-
JOHN DEERE HARVESTER 2258 - 1997-
JOHN DEERE HARVESTER 2264 - 1997-
JOHN DEERE HARVESTER 2266 - 1997-
JOHN DEERE TELEHANDLER 3215 4045H; 4-cyl; 4.5-L -
JOHN DEERE TELEHANDLER 3220 4045H; 4-cyl; 4.5-L -
JOHN DEERE TELEHANDLER 3415 4045H; 4-cyl; 4.5-L -
JOHN DEERE TELEHANDLER 3420 4045H; 4-cyl; 4.5-L -
JOHN DEERE WINDROWER 3430 - 1985-1992
JOHN DEERE TELEHANDLER 3800 4045H; 4-cyl; 4.5-L -
JOHN DEERE TELEHANDLER 3800 4045T; 4-cyl; 4.5-L -
JOHN DEERE WINDROWER 3830 - 1985-1992
JOHN DEERE WINDROWER 3930 - 1985-1992
JOHN DEERE ENGINE 4045 4-cyl; 4.5-L -
JOHN DEERE ENGINE 6068 6-cyl; 6.8-L -
JOHN DEERE SPRAYER 6500 - 1995-2005
JOHN DEERE SPRAYER 6600 - 1996-2006
JOHN DEERE HARVESTER 6610 - 1993-2003
JOHN DEERE HARVESTER 6710 - 1993-2003
JOHN DEERE HARVESTER 6810 - 1993-2003
JOHN DEERE COTTON PICKER 7445 - 1987-1994
JOHN DEERE COTTON PICKER 7450 - 1995-1997
JOHN DEERE COTTON PICKER 7460 - 1995-1997
JOHN DEERE HARVESTER 9400 - 1989-1993
JOHN DEERE HARVESTER 9410 - -
JOHN DEERE HARVESTER 9450 - -
JOHN DEERE HARVESTER 9500 - 1989-1993
JOHN DEERE HARVESTER 9510 - -
JOHN DEERE HARVESTER 9550 - -
JOHN DEERE HARVESTER 9560 - -
JOHN DEERE HARVESTER 9600 - 1989-1993
JOHN DEERE HARVESTER 9610 - -
JOHN DEERE HARVESTER 9650 - 1989-1993
JOHN DEERE HARVESTER 9660 - -
JOHN DEERE COTTON PICKER 9930 - 1987-1993
JOHN DEERE COTTON PICKER 9960 - 1987-1993
JOHN DEERE COTTON PICKER 9965 - 1993-
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 210 C 4-239; 4-cyl; 3.9-L 1987-1992
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 310 B 4039D; 4-cyl; 3.9-L 1987-1992
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 310 C 4039D; 4-cyl; 3.9-L 1987-1992
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 310 D 4039D; 4-cyl; 3.9-L 1987-1992
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 310 E 4039D; 4-cyl; 3.9-L 1987-1992
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 310 G 4039D; 4-cyl; 3.9-L 1987-1992
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 310 SE 4045T; 4-cyl; 4.5-L 1995-2001
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 310 SG 4045T; 4-cyl; 4.5-L 1995-2001
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 315 C 4039D; 4-cyl; 3.9-L 1987-1992
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 315 CH 4039D; 4-cyl; 3.9-L 1987-1992
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 315 D 4039D; 4-cyl; 3.9-L 1987-1992
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 315 G 4039D; 4-cyl; 3.9-L 1987-1992
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 315 SE 4045T; 4-cyl; 4.5-L 1995-2001
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 315 SG 4045T; 4-cyl; 4.5-L 1995-2001
JOHN DEERE SKIDDER 360 D - 1999-2009
JOHN DEERE CRAWLER TRACTOR 400 G 4.039; 4-cyl; 3.9-L 1988-1994
JOHN DEERE ENGINE 4045DFM50 4-cyl; 4.5-L -
JOHN DEERE ENGINE 4045DFM70 4-cyl; 4.5-L 2004-2007
JOHN DEERE ENGINE 4045TFM50 4-cyl; 4.5-L 2004-2007
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 410 C 4.276; 4-cyl; 4.5-L 1985-1993
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 410 D 4045; 4-cyl; 4.5-L -
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 410 E 4045; 4-cyl; 4.5-L 1996-
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 410 G 4045; 4-cyl; 4.5-L 2001-
JOHN DEERE LOADER 430 B Log Loader - -
JOHN DEERE LOADER 435 C Log Loader - -
JOHN DEERE LOADER 435 Log Loader - -
JOHN DEERE LOADER 437 C Log Loader - -
JOHN DEERE CRAWLER DOZER 450 G - -
JOHN DEERE CRAWLER DOZER 450 H 4045T; 4-cyl; 4.5-L 1993-
JOHN DEERE CRAWLER DOZER 450 J - -
JOHN DEERE CRAWLER DOZER 455 G - 1993-
JOHN DEERE SKIDDER 460 D - 1999-
JOHN DEERE FORKLIFT 482 C - 1986-1996
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 510 C 4045; 4-cyl; 4.5-L 1987-1992
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 510 D 4045; 4-cyl; 4.5-L 1990-1996
JOHN DEERE SKIDDER 540 E 4045; 4-cyl; 4.5-L 1993-2003
JOHN DEERE SKIDDER 540 G - 1993-2003
JOHN DEERE TOOL CARRIER 544 G 6059; 6-cyl; 5.9-L 1994-2003
JOHN DEERE LOADER 544 G 6059T; 6-cyl; 5.9-L 1994-
JOHN DEERE SKIDDER 548 E - 1993-2003
JOHN DEERE SKIDDER 548 G - 1993-2003
JOHN DEERE CRAWLER DOZER 550 G 4045T; 4-cyl; 4.5-L 1987-2000
JOHN DEERE CRAWLER DOZER 550 H - 1997-
JOHN DEERE ENGINE 6068SFM50 6-cyl; 6.8-L -
JOHN DEERE ENGINE 6068TFM50 6-cyl; 6.8-L -
JOHN DEERE ENGINE 6068TFM75 6-cyl; 6.8-L 2004-2007
JOHN DEERE ENGINE 6068TFM76 6-cyl; 6.8-L 2004-2007
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 610 C - 1987-1989
JOHN DEERE LOADER 624 G 6068T; 6-cyl; 6.8-L 1992-1997
JOHN DEERE SKIDDER 640 E 6068; 6-cyl; 6.8-L 1993-2003
JOHN DEERE FELLER BUNCHER 640 G - 1993-
JOHN DEERE FELLER BUNCHER 643 D - 1990-
JOHN DEERE FELLER BUNCHER 643 G - 1990-
JOHN DEERE LOADER 644 G - 1993-
JOHN DEERE SKIDDER 648 E 6068; 6-cyl; 6.8-L 1993-2003
JOHN DEERE SKIDDER 648 G 6068; 6-cyl; 6.8-L 1993-2003
JOHN DEERE CRAWLER DOZER 650 G - 1993-2000
JOHN DEERE CRAWLER DOZER 650 H - 1997-
JOHN DEERE CRAWLER DOZER 650 J - -
JOHN DEERE CRAWLER DOZER 650 LGP - 1997-
JOHN DEERE CRAWLER DOZER 650 LT - 1997-
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 710 B 6-359; 6-cyl; 5.9-L 1987-1989
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 710 C 6059; 6-cyl; 5.9-L 1989-1993
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 710 D 6059; 6-cyl; 5.9-L 1989-1993
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 710 G 6068; 6-cyl; 6.8-L 1989-1993
JOHN DEERE SKIDDER 740 E - 1993-2003
JOHN DEERE SKIDDER 740 G - 1993-2003
JOHN DEERE SKIDDER 748 E - 1993-2003
JOHN DEERE SKIDDER 748 G - 1993-2003
JOHN DEERE FELLER BUNCHER 843 G 6068T; 6-cyl; 6.8-L -
JOHN DEERE FELLER BUNCHER 843 H 6068T; 6-cyl; 6.8-L -
JOHN DEERE HARVESTER 9410 Maximizer - -
JOHN DEERE HARVESTER 9510 Maximizer - -
JOHN DEERE HARVESTER 9550 SH - -
JOHN DEERE HARVESTER 9560 SH - -
JOHN DEERE HARVESTER 9610 Maximizer - -
JOHN DEERE HARVESTER 9650 CTS - -
JOHN DEERE HARVESTER 9650 STS - -
JOHN DEERE HARVESTER 9660 CTS - -
JOHN DEERE HARVESTER 9660 STS - -
JOHN DEERE HARVESTER 9750 STS - -
JOHN DEERE HARVESTER 9780 CTS - -
JOHN DEERE HARVESTER 9860 STS - -
JOHN DEERE HARVESTER CTS - 1992-1994
JOHN DEERE HARVESTER CTS II - -
JOHN DEERE HARVESTER CTS II EURO - -
JOHN DEERE LOADER LX100-2 - 1993-
MASSEY FERGUSON WINDROWER 9420 - 2004-
McCORMICK TRACTOR MC100 1004-4TWG; 4-cyl; 4-L 2000-2003
McCORMICK TRACTOR MC115 1104D-44TA; 4-cyl; 4.4-L 2001-
McCORMICK TRACTOR MC120 1106...; 6-cyl; 6-l 2003-2007
McCORMICK TRACTOR MC135 1106...; 6-cyl; 6-l 2003-2007
McCORMICK TRACTOR MC80 1004-4TWG; 4-cyl; 4-L 2000-2003
McCORMICK TRACTOR MC90 1004-4TWG; 4-cyl; 4-L 2000-2003
McCORMICK TRACTOR MTX110 1006-60T; 6-cyl; 6-L 2000-2003
McCORMICK TRACTOR MTX125 1006-60T; 6-cyl; 6-L 2000-2003
McCORMICK TRACTOR MTX140 1006-60T; 6-cyl; 6-L 2000-2003
McCORMICK TRACTOR MTX155 1006-60TWI; 6-cyl; 6-L 2000-2003
McCORMICK TRACTOR MTX175 1006-60TWI; 6-cyl; 6-L 2000-2003
NEW HOLLAND CRAWLER DOZER D75 4-cyl; 4.5-L 2006-
NEW HOLLAND CRAWLER DOZER D85 4-cyl; 4.5-L 2006-
NEW HOLLAND CRAWLER DOZER D95 6-cyl; 6.7-L 2006-
NEW HOLLAND CRAWLER DOZER DC75 - 2004-
NEW HOLLAND CRAWLER DOZER DC85 - 2004-
NEW HOLLAND CRAWLER DOZER DC95 - 2004-
TIMBERJACK FELLER BUNCHER 740 - 2001-2011
TIMBERJACK FELLER BUNCHER 840 - 2001-2011
TIMBERJACK SKIDDER 360 D - 1999-2009
TIMBERJACK SKIDDER 460 D - 1999-2009
TIMBERJACK SKIDDER 460 TC - 2000-