• 123708116JUBANA numeris
  • 12Įtampa, V
  • 2.8Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 9Dantų skaičius
  • OSGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Pastabos: Starteris be papildomos „MASĖS“ jungties (be terminalo 31).
Gamintojas Gamintojo numeris
BOSCH 0001354073
BOSCH 0001354080
BOSCH 0001359014
BOSCH 0001359074
BOSCH 0001362063
BOSCH 0001362300
BOSCH 0001367001
BOSCH 0986011130
BOSCH EXCHANGE BX1113
CARGO 111752
CASE 3055414R92
CASE 3055557R92
CASE 3218677R91
CASE 3228193EX
CASE 3229193EX
CASE 3229193R91
DELCO REMY DRS1130
DIXIE TS-6148
ELSTOCK 25-0208
ELSTOCK 25-0232
ERA 220176
HC-PARTS CS503
HELLA 8EA726151001
JUBANA 123708116
LESTER 16566
LESTER 17228
LETRIKA 11.130.889
LETRIKA AZJ3314
LETRIKA IS0889
LUCAS LRS01985
LUCAS LRS01988
MAGNETI MARELLI 63224580
MAGNETI MARELLI 63227508
MAGNETI MARELLI 943252277
MAGNETI MARELLI MSN206
MAGNETON 9142805
MAHLE MS272
PIC 120-504B
PIC 120-504C
PIC 120-504G
WAI 17228N
WILSON 91-15-6957
WILSON 91-23-6531N
WOOD-UK STR22004
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
CASE TRACTOR 321 D-239; 4-cyl; 3,9-L 1986-
CASE TRACTOR 644 D-206; 4-cyl; 3,4-L 1974-1980
CASE TRACTOR 744 D-239; 4-cyl; 3,9-L 1974-1984
CASE TRACTOR 844 D-246; 4-cyl; 4-L 1985-1990
CASE TRACTOR 644 A D-206; 4-cyl; 3,4-L -1986
CASE TRACTOR 844 A D-246; 4-cyl; 4-L 1985-1990
CASE TRACTOR 856 XL D-239; 4-cyl; 3,9-L 1985-1987
INTERNATIONAL CRAWLER LOADER 221 D-206; 4-cyl; 3,4-L 1972-1985
INTERNATIONAL CRAWLER LOADER 321 D-206; 4-cyl; 3,4-L 1972-1985
INTERNATIONAL TRACTOR 321 D-239; 4-cyl; 3,9-L 1976-1986
INTERNATIONAL TRACTOR 325 D-239; 4-cyl; 3,9-L 1973-1985
INTERNATIONAL HARVESTER 431 D-239; 4-cyl; 3,9-L 1973-1985
INTERNATIONAL TRACTOR 644 D-206; 4-cyl; 3,4-L 1974-1985
INTERNATIONAL TRACTOR 744 D-239; 4-cyl; 3,9-L 1974-1984
INTERNATIONAL CRAWLER LOADER 100 B D-206; 4-cyl; 3,4-L 1972-1985
INTERNATIONAL CRAWLER LOADER 125 B D-206; 4-cyl; 3,4-L 1972-1985
INTERNATIONAL TRACTOR 844 A D-246; 4-cyl; 4-L 1974-1985
INTERNATIONAL TRACTOR 856 XL D-239; 4-cyl; 3,9-L 1983-1985
INTERNATIONAL CRAWLER LOADER TD100B D-206; 4-cyl; 3,4-L 1972-1985
INTERNATIONAL CRAWLER LOADER TD1046 D-206; 4-cyl; 3,4-L 1972-1985
INTERNATIONAL CRAWLER LOADER TD1246 D-206; 4-cyl; 3,4-L 1972-1985
INTERNATIONAL CRAWLER LOADER TD125B D-206; 4-cyl; 3,4-L 1972-1985
INTERNATIONAL CRAWLER LOADER TD3654 D-206; 4-cyl; 3,4-L 1972-1985
INTERNATIONAL CRAWLER LOADER TD553 D-206; 4-cyl; 3,4-L 1972-1985
INTERNATIONAL CRAWLER LOADER TD554 D-206; 4-cyl; 3,4-L 1972-1985
INTERNATIONAL CRAWLER LOADER TD644 D-206; 4-cyl; 3,4-L 1972-1985
INTERNATIONAL CRAWLER LOADER TD654 D-206; 4-cyl; 3,4-L 1972-1985
INTERNATIONAL CRAWLER LOADER TD724 D-206; 4-cyl; 3,4-L 1972-1985
INTERNATIONAL CRAWLER LOADER TD744 D-206; 4-cyl; 3,4-L 1972-1985
INTERNATIONAL CRAWLER LOADER TD824 D-206; 4-cyl; 3,4-L 1972-1985
INTERNATIONAL CRAWLER LOADER TD834 D-206; 4-cyl; 3,4-L 1972-1985
INTERNATIONAL CRAWLER LOADER TD844 D-206; 4-cyl; 3,4-L 1972-1985
INTERNATIONAL CRAWLER LOADER TD946 D-206; 4-cyl; 3,4-L 1972-1985