• 123708159JUBANA numeris
  • 12Įtampa, V
  • 2.8Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 9Dantų skaičius
  • OSGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Alternatyvūs produktai

Gamintojas Gamintojo numeris
BOSCH 0001354067
BOSCH 0001354097
BOSCH 0001354099
BOSCH 0001362021
BOSCH 0001362050
BOSCH 0001366009
CARGO 114265
DELCO REMY DRS3323
DIXIE 260-62108
ELSTOCK 25-0146
JUBANA 123708159
LESTER 30121
LESTER 30122
LETRIKA 11.130.207
LETRIKA 11.130.319
LETRIKA 11.130.503
LETRIKA AZJ3140
LETRIKA AZJ3540
LETRIKA AZJ3581
LETRIKA IS0503
LUCAS LRS01023
MAGNETI MARELLI 63217110
MAGNETI MARELLI 63217173
MAGNETI MARELLI MSN234
MAGNETI MARELLI MT71L
MAGNETI MARELLI MT71LA
MAHLE MS391
PIC 120-6122
PIC 120-6122A
PIC 120-6122C
PIC 182-174
VALEO D11E75
VM MOTORI 35532022A
VM MOTORI 35532039F
WOOD-UK STR22102
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
AGRIFULL TRACTOR Various models - -
VM MOTORI ENGINE 2105 2-cyl; 2-L 1989-
VM MOTORI ENGINE 101M11 1-cyl; 0,9-L -
VM MOTORI ENGINE 101SU 1-cyl; 0,9-L -
VM MOTORI ENGINE 102MH11 2-cyl; 1,7-L 1982-1985
VM MOTORI ENGINE 103M11 - 09.76-
VM MOTORI ENGINE 103MH11 - 1976-
VM MOTORI ENGINE 103SV - 1976-
VM MOTORI ENGINE 104M - 1976-
VM MOTORI ENGINE 104M11 - 1982-1985
VM MOTORI ENGINE 104MH11 - 1976-
VM MOTORI ENGINE 104SV - 1976-
VM MOTORI ENGINE 1051M11 - -
VM MOTORI ENGINE 1051SU - -
VM MOTORI ENGINE 1051SV - 1971-
VM MOTORI ENGINE 1052M11 - 1982-1985
VM MOTORI ENGINE 1052SU - -
VM MOTORI ENGINE 1052SV - 1971-
VM MOTORI ENGINE 1053M11 - 1982-1985
VM MOTORI ENGINE 1053SV - 1971-
VM MOTORI ENGINE 1054M11 - 1982-
VM MOTORI ENGINE 1054SV - 1971-
VM MOTORI ENGINE 1056M11 - 1973-1985
VM MOTORI ENGINE 106M - 1979-
VM MOTORI ENGINE 106M11 - 1983-1985
VM MOTORI ENGINE 106MH11 - 1977-1980
VM MOTORI ENGINE 10DA/SL 1-cyl; 1-L -
VM MOTORI ENGINE 10DA/SLM - -
VM MOTORI ENGINE 112DAN 2-cyl; 2,4-L 1976-
VM MOTORI ENGINE 113DAN 3-cyl; 3,65-L 1979-
VM MOTORI ENGINE 15DA 1,2-L -
VM MOTORI ENGINE 15DAN 1,2-L -
VM MOTORI ENGINE 195SV 1-cyl; 0,7-L 1977-1980
VM MOTORI ENGINE 198SV 1-cyl; 0,7-L 1977-1980
VM MOTORI ENGINE 20KVA - 1976-
VM MOTORI ENGINE 2105M 2-cyl; 2-L 1989-
VM MOTORI ENGINE 210M11 2-cyl; 1,7-L -
VM MOTORI ENGINE 22DA8E - -
VM MOTORI ENGINE 22DA8SL - -
VM MOTORI ENGINE 22DA8SLM - -
VM MOTORI ENGINE 24KVA - 1976-
VM MOTORI ENGINE 25KVA - 1976-
VM MOTORI ENGINE 295M9,5 2-cyl; 1,35-L 1977-1980
VM MOTORI ENGINE 295SV 2-cyl; 1,35-L 1977-1980
VM MOTORI ENGINE 298M9,5 - 1979-
VM MOTORI ENGINE 298SV 2-cyl; 1,4-L 1976-
VM MOTORI ENGINE 30KVA1053 - 1982-1986
VM MOTORI ENGINE 395M9,5 - -
VM MOTORI ENGINE 395SV 3-cyl; 1,7-L 1976-1980
VM MOTORI ENGINE HR392A 3-cyl; 1,8-L 1982-1984