• 123708203JUBANA numeris
  • 12Įtampa, V
  • 2.8Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 11Dantų skaičius
  • OSGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Pastabos: Starteris skirtas transporto priemonėms su 2, 3 ir 4 cylindrų varikliais.
Gamintojas Gamintojo numeris
BMW 12411333980
BOSCH 0001354029
BOSCH 0001362303
BOSCH 0001362304
BOSCH 0986017970
CARGO 112173
CARGO 115472
DELCO REMY 19083024
DELCO REMY DRS7970
DIXIE 260-62119
DIXIE TS-6080
ELSTOCK 25-1059
ELSTOCK 25-1266
HATZ 40000901
HATZ 50183500
HATZ 50476101
HATZ 504761011053
JUBANA 123708203
LESTER 18236
LETRIKA 11.130.736
LETRIKA 11.131.140
LETRIKA AZJ3258
LETRIKA AZJ3386
LETRIKA IS1033
LUCAS LRS01123
LUCAS LRS01202
MAGNETON 9142944
MAGNETON 9144840
MAHLE MS137
MERCURY 50854178
MERCURY 50801333980
MWM 605720100059
PRESTOLITE 20540106
VM MOTORI 35530061A
WAI 2-2042-BO
WILSON 91-15-7003
WILSON 91-23-6539
WILSON 91-23-6539N
WOOD-UK STR22040
WOOD-UK STR60653
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
HATZ ENGINE 2L30 4-cyl; 1,4-L 1978-
HATZ ENGINE 3L30 3-cyl; 2,1-L 1979-1980
HATZ ENGINE 4L30 4-cyl; 2,8-L 1979-1980
HATZ ENGINE 4L40 4-cyl; 3,4-L 1981-
HATZ ENGINE D108 3-cyl; 3-L 1972-1980
HATZ ENGINE E108 1-cyl; 1-L 1970-
HATZ ENGINE V95 4-cyl; 3,5-L -
HATZ ENGINE Z108 2-cyl; 2-L 1970-
HATZ ENGINE Z95 2-cyl; 1,7-L 1964-
LANZ LOADER Zetcat 41 3M40; 3-cyl; 2,6-L -1993