• 123708328JUBANA numeris
  • 12Įtampa, V
  • 4.2Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 9Dantų skaičius
  • PLGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Alternatyvūs produktai

Gamintojas Gamintojo numeris
BOSCH 0001230001
BOSCH 0001230027
BOSCH 0001262005
BOSCH 0001262006
BOSCH 0986021340
CARGO 114395
DELCO REMY DRS0381
DELCO REMY DRT1340
DIXIE 260-23103
DIXIE TS-6228
ELSTOCK 25-4119
JUBANA 123708328
LESTER 19070
LETRIKA 11.132.194
LETRIKA AZF4329
LETRIKA IS1418
LUCAS LRS02447
MAHLE MS199
MERCEDES BENZ 0041519301
MERCEDES BENZ 0061512301
MERCEDES BENZ 0061512303
MERCEDES BENZ A0041519301
MERCEDES BENZ A0061512301
MERCEDES BENZ A0061512303
PIC 120-6107
WOOD-UK STR50410
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
CLAAS HARVESTER Medion 310 OM906LA; 6-cyl; 6,4-L 2000-2009
CLAAS HARVESTER Medion 320 OM906LA; 6-cyl; 6,4-L 2000-2007
CLAAS HARVESTER Medion 330 OM906LA; 6-cyl; 6,4-L 2001-2009
CLAAS HARVESTER Tucano 320 OM906LA; 6-cyl; 6,4-L 2007-2012
CLAAS HARVESTER Tucano 430 OM906LA; 6-cyl; 6,4-L 2007-2012
CLAAS HARVESTER Tucano 440 OM906LA; 6-cyl; 6,4-L 2007-2012
CLAAS AGRICULTURAL MACHINERY Various models OM906LA; 6-cyl; 6,4-L 1985-2012
FREIGHTLINER TRUCK FL50 OM906LA; 6-cyl; 6,4-L 2004-
FREIGHTLINER TRUCK FL60 OM906LA; 6-cyl; 6,4-L 1994-1997
MERCEDES BENZ BUS Tourino OM906LA; 6-cyl; 6,4-L 2003-
MERCEDES BENZ TRUCK U300 OM906LA; 6-cyl; 6,4-L 2000-
MERCEDES BENZ TRUCK U400 OM906LA; 6-cyl; 6,4-L 2000-
MERCEDES BENZ TRUCK U500 UNIMOG OM906.955LA; 6-cyl; 6,4-L 2000-2012
MERCEDES BENZ TRUCK U500 UNIMOG OM906.967; 6-cyl; 6,4-L 2000-2012
MERCEDES BENZ TRUCK Various models OM906...; 6-cyl; 6,4-L 2000-2012