• 123708463JUBANA numeris
  • 12Įtampa, V
  • 7.3Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 11Dantų skaičius
  • PLGRStarterio tipas
  • M12B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Alternatyvūs produktai

Pastabos: Su termo apsauga.
Gamintojas Gamintojo numeris
DELCO REMY 8200050
DELCO REMY 8200083
DELCO REMY 8200090
DELCO REMY 8200091
DELCO REMY 8200289
DELCO REMY 8200308
DELCO REMY 8300009
DELCO REMY 19011518
DELCO REMY 19011519
DELCO REMY 19011521
DELCO REMY 19011529
DELCO REMY 19011530
DIXIE 201-39121
DIXIE TS-1824
INTERNATIONAL 3815734C91
JUBANA 123708463
LESTER 6924
MITSUBISHI FL0579
MITSUBISHI FL0777
MITSUBISHI FL0975
MITSUBISHI IN1478
MITSUBISHI MIB970777
MITSUBISHI MIB970777FL
MITSUBISHI MIB970975
MITSUBISHI MIB970975FL
MITSUBISHI MK0077
MITSUBISHI PC0979
MITSUBISHI PC1479
MITSUBISHI PC1879
MITSUBISHI VV0776
MITSUBISHI VV0977
PACCAR D616002004
PACCAR D61-6002-004
PACCAR D616002008
PACCAR D61-6002-008
PRESTOLITE M110R2603SE
UNIPOINT STR-4292
VOLVO 20851006
WAI 6924N
WILSON 91-01-4759
WILSON 91-01-4759N
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
AUTOCAR TRUCK Various models C10; 6-cyl; 10,3-L -
AUTOCAR TRUCK Various models C11; 6-cyl; 11,15-L -
AUTOCAR TRUCK Various models ISM; 6-cyl; 10,8-L -
CASE TRACTOR Various models QSX15; 6-cyl; 15-L -
CATERPILLAR ENGINE 3176 6-cyl; 10,3-L -
CATERPILLAR ENGINE 3406 6-cyl; 14,6-L -
CATERPILLAR ENGINE C11 6-cyl; 11,15-L -
CATERPILLAR ENGINE C12 6-cyl; 12-L -
CATERPILLAR ENGINE C13 6-cyl; 12,5-L -
CATERPILLAR ENGINE C15 6-cyl; 15,2-L -
CUMMINS ENGINE ISM 6-cyl; 10,8-L -
CUMMINS ENGINE ISX15 6-cyl; 14,9-L -
CUMMINS ENGINE N14 6-cyl; 14-L -
FORD TRUCK Various models 3176; 6-cyl; 10,3-L -
FORD TRUCK Various models 3406; 6-cyl; 14,6-L -
FORD TRUCK Various models C10; 6-cyl; 10,3-L -
FORD TRUCK Various models C12; 6-cyl; 12-L -
FREIGHTLINER TRUCK Various models 3176; 6-cyl; 10,3-L -
FREIGHTLINER TRUCK Various models 3406; 6-cyl; 14,6-L -
FREIGHTLINER TRUCK Various models C10; 6-cyl; 10,3-L -
FREIGHTLINER TRUCK Various models C11; 6-cyl; 11,15-L -
FREIGHTLINER TRUCK Various models C12; 6-cyl; 12-L -
FREIGHTLINER TRUCK Various models C13; 6-cyl; 12,5-L -
FREIGHTLINER TRUCK Various models C15; 6-cyl; 15,2-L -
FREIGHTLINER TRUCK Various models ISM; 6-cyl; 10,8-L -
FREIGHTLINER TRUCK Various models ISX12; 6-cyl; 11,9-L -
FREIGHTLINER TRUCK Various models ISX15; 6-cyl; 14,9-L -
FREIGHTLINER TRUCK Various models L10; 6-cyl; 10-L -
FREIGHTLINER TRUCK Various models M11; 6-cyl; 10,8-L -
FREIGHTLINER TRUCK Various models N14; 6-cyl; 14-L -
INTERNATIONAL TRUCK Various models 3176; 6-cyl; 10,3-L -
INTERNATIONAL TRUCK Various models C11; 6-cyl; 11,15-L -
INTERNATIONAL TRUCK Various models C12; 6-cyl; 12-L -
INTERNATIONAL TRUCK Various models C12; 6-cyl; 12-L -
INTERNATIONAL TRUCK Various models C13; 6-cyl; 12,5-L -
INTERNATIONAL TRUCK Various models C15; 6-cyl; 15,2-L -
INTERNATIONAL TRUCK Various models ISM; 6-cyl; 10,8-L -
INTERNATIONAL TRUCK Various models ISX15; 6-cyl; 14,9-L -
INTERNATIONAL TRUCK Various models L10; 6-cyl; 10-L -
INTERNATIONAL TRUCK Various models N14; 6-cyl; 14-L -
KENWORTH TRUCK Various models Cummins, Caterpillar -
MACK TRUCK Various models Cummins, Detroit, Mack -
PETERBILT TRUCK Various models Cummins, Caterpillar -
STERLING TRUCK Various models Cummins, Caterpillar -
VOLVO TRUCK Various models Cummins, Caterpillar, Detroit -
WHITE TRUCK Various models Cummins, Caterpillar, Detroit -