• 123708507JUBANA numeris
  • 12Įtampa, V
  • 3.2Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 10Dantų skaičius
  • OSGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Pastabos: Starteris tinkamas naudoti JOHN DEERE varikliuose iki 6 litrų darbinio tūrio.
Gamintojas Gamintojo numeris
ALLIS CHALMERS 4917197
BOSCH 0001230008
BOSCH 0001230018
BOSCH 0001359029
BOSCH 0001359058
BOSCH 0001359114
BOSCH 0001362302
CARGO 111041
CARGO 114195
DELCO REMY 1107580
DELCO REMY 1109542
DELCO REMY 1109550
DELCO REMY 1113275
DELCO REMY 1113278
DELCO REMY 1998336
DELCO REMY 1998383
DELCO REMY 1998387
DELCO REMY 1998479
DELCO REMY 1998481
DELCO REMY 10461446
DELCO REMY 10461447
DELCO REMY 10465044
DELCO REMY 10465045
DELCO REMY 10465046
DELCO REMY 10496881
DELCO REMY DRS0574
DIXIE 201-28107
DIXIE 260-62132
DIXIE 260-67136
DIXIE TS-1579
DIXIE TS-6186
ELSTOCK 25-4057
HC-PARTS US968
HELLA 8EA737140001
HYSTER 376253
HYSTER 1313394
HYSTER 3001007
INTERNATIONAL 3132700R91
INTERNATIONAL 3132700R92
INTERNATIONAL 3132700R93
JOHN DEERE RE30493
JOHN DEERE RE501551
JOHN DEERE RE503093
JOHN DEERE RE503120
JOHN DEERE RE504009
JOHN DEERE RE507236
JOHN DEERE RE507943
JOHN DEERE RE518057
JOHN DEERE RE518112
JOHN DEERE RE546027
JOHN DEERE RE59010
JOHN DEERE RE68783
JUBANA 123708507
LEECE NEVILLE LNS2810
LESTER 4389
LESTER 6167
LESTER 6572
LESTER 6584
LESTER 18469
LESTER 18945
LESTER 18953
LETRIKA 11.130.605
LETRIKA 11.130.703
LETRIKA 11.130.796
LETRIKA 11.130.799
LETRIKA 11.130.940
LETRIKA 11.131.885
LETRIKA 11.131.953
LETRIKA AZE4189
LETRIKA AZE4203
LETRIKA AZJ3190
LETRIKA AZJ3241
LETRIKA AZJ3325
LETRIKA AZJ3328
LETRIKA AZJ3342
LETRIKA IS1323
LUCAS LRS01535
LUCAS LRS02385
MAGNETON 9142740
MAGNETON 443115142740
MAHLE MS240
NEW HOLLAND 84994459
NIKKO 0230001830
NIKKO 0230001870
PIC 105-211
PIC 120-6113
PIC 120-6134
PIC 140-828
PIC 140-925
PIC 140-926
PIC 182-232
PIC 182-232A
PRESTOLITE 35259600
PRESTOLITE 35259690
WAI 18469N
WAI 6572N
WAI 6584N
WILSON 91-01-4258
WILSON 91-01-4312
WILSON 91-01-4312N
WILSON 91-15-7307
WILSON 91-23-6502
WOOD-UK STR80014
YALE 2200073-44
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
CLAAS TRACTOR Arion 410 4045HRT; 4-cyl; 4,5-L 2009-2016
CLAAS TRACTOR Arion 410 CIS 4045HRT; 4-cyl; 4,5-L 2009-2016
CLAAS TRACTOR Arion 420 4045HRT; 4-cyl; 4,5-L 2009-2016
CLAAS TRACTOR Arion 420 CIS 4045HRT; 4-cyl; 4,5-L 2009-2016
CLAAS TRACTOR Arion 430 4045HRT; 4-cyl; 4,5-L 2009-2016
CLAAS TRACTOR Arion 430 CIS 4045HRT; 4-cyl; 4,5-L 2009-2016
CLAAS TRACTOR Arion 530 4045HRT; 4-cyl; 4,5-L 2007-
CLAAS TRACTOR Arion 540 4045HRT; 4-cyl; 4,5-L 2007-
CLAAS TRACTOR Arion 550 4045HRT; 4-cyl; 4,5-L 2012-
DOOSAN POWER UNIT G100-IIIA 4045HF279; 4-cyl; 4,5-L 2012-2016
DOOSAN POWER UNIT G60 4045TF270; 4-cyl; 4,5-L -
DOOSAN POWER UNIT G60-IIIA 4045HFG81; 4-cyl; 4,5-L 2012-2016
DOOSAN POWER UNIT G80 4045HF275; 4-cyl; 4,5-L -
DOOSAN POWER UNIT G80-IIIA 4045HFG82; 4-cyl; 4,5-L 2013-2016
INTERNATIONAL ENGINE D358 6-cyl; 5,9-L -
INTERNATIONAL ENGINE D358T 6-cyl; 5,9-L -
JOHN DEERE TELEHANDLER 3200 4045HZ275; 4-cyl; 4,5-L 2000-2003
JOHN DEERE TELEHANDLER 3215 4045HZ275; 4-cyl; 4,5-L 2003-2006
JOHN DEERE TELEHANDLER 3220 4045HZ275; 4-cyl; 4,5-L 2003-2006
JOHN DEERE TELEHANDLER 3400 4045HZ275; 4-cyl; 4,5-L 2000-2003
JOHN DEERE TELEHANDLER 3415 4045HZ275; 4-cyl; 4,5-L 2003-2006
JOHN DEERE TELEHANDLER 3420 4045HZ275; 4-cyl; 4,5-L 2003-2006
JOHN DEERE TELEHANDLER 3800 4045HZ050; 4-cyl; 4,5-L 2001-2006
JOHN DEERE TELEHANDLER 3800 4045HZ060; 4-cyl; 4,5-L 2001-2006
JOHN DEERE FARM 6403 4045T; 4-cyl; 4,5-L 2002-2008
JOHN DEERE SPRAYER 6700 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1997-2008
JOHN DEERE ENGINE 4039DF 4-cyl; 3,9-L -
JOHN DEERE ENGINE 4039TF 4-cyl; 3,9-L -
JOHN DEERE ENGINE 4045DF 4-cyl; 4,5-L -
JOHN DEERE ENGINE 4045DF150 4-cyl; 4,5-L -
JOHN DEERE ENGINE 4045HF 4-cyl; 4,5-L -
JOHN DEERE ENGINE 4045HF120 4-cyl; 4,5-L -
JOHN DEERE ENGINE 4045HF150 4-cyl; 4,5-L -
JOHN DEERE ENGINE 4045TF 4-cyl; 4,5-L -
JOHN DEERE ENGINE 4045TF120 4-cyl; 4,5-L -
JOHN DEERE ENGINE 4045TF150 4-cyl; 4,5-L -
JOHN DEERE ENGINE 4045TF250 4-cyl; 4,5-L -
JOHN DEERE ENGINE 6059DF 6-cyl; 5,9-L -
JOHN DEERE ENGINE 6059DF092 6-cyl; 5,9-L -
JOHN DEERE ENGINE 6059HF 6-cyl; 5,9-L -
JOHN DEERE ENGINE 6059TF 6-cyl; 5,9-L -
JOHN DEERE SPRAYER 6700 S 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1997-2008
JOHN DEERE GENSET CD4039DF 4039DF; 4-cyl; 3,9-L -
JOHN DEERE POWER UNIT CD4039DF 4039DF; 4-cyl; 3,9-L -
JOHN DEERE GENSET CD4039TF 4039TF; 4-cyl; 3,9-L -
JOHN DEERE POWER UNIT CD4039TF 4039TF; 4-cyl; 3,9-L -
JOHN DEERE GENSET CD4045TF 4045TF; 4-cyl; 4,5-L -
JOHN DEERE POWER UNIT CD4045TF 4045TF; 4-cyl; 4,5-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR Various models J. Deere; Tier 3 -
VERMEER BRUSH CHIPPER BC1230A 1004.40T; 4-cyl; 4,4-L 1998-2008
VERMEER BRUSH CHIPPER BC1250 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1998-2008
VERMEER BRUSH CHIPPER BC1250A 1004.40T; 4-cyl; 4,4-L 1998-2008
VERMEER BRUSH CHIPPER BC1600A 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1991-2008
VERMEER BRUSH CHIPPER BC1800A 1004.40T; 4-cyl; 4,4-L 1998-2008
VERMEER STUMP CUTTER SC1102 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1995-2008