• 123708510JUBANA numeris
  • 12Įtampa, V
  • 3.2Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 10Dantų skaičius
  • OSGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Pastabos: Starteris netinkamas frontaliniams krautuvams.
Gamintojas Gamintojo numeris
BOSCH 0001354107
BOSCH 0001359045
BOSCH 0001359069
BOSCH 0001362310
BOSCH 0001367003
BOSCH 0001367042
BOSCH 0986015040
BOSCH SR9937X
BOSCH EXCHANGE BX1504
CARGO 112660
CASE 189330A5
CASE 403300R92
CASE 529965R92
CASE 537140R95
CASE 537140R96
CUMMINS 3575730
CUMMINS 3675130
CUMMINS 3575730RX
CUMMINS 3675130RX
DELCO REMY 1107867
DELCO REMY 1109270
DELCO REMY 1113284
DELCO REMY 10461483
DELCO REMY 10461607
DELCO REMY 10461635
DELCO REMY 10461638
DELCO REMY 12301335
DELCO REMY 19083020
DIXIE 260-67104
DIXIE TS-6013
DIXIE TS-6034
ELSTOCK 25-0198
HC-PARTS CS106
HELLA 8EA725963001
JUBANA 123708510
LESTER 6600
LESTER 16984
LESTER 17077
LESTER 19652
LETRIKA 11.132.010
LETRIKA AZE4217
LETRIKA IS1315
LUCAS 26336
LUCAS 26428
LUCAS 26433
LUCAS 27508
LUCAS 27556
LUCAS 27575
LUCAS 27586
LUCAS 27604
LUCAS 26336E
LUCAS 26336F
LUCAS 26336L
LUCAS 26336Q
LUCAS 27575B
LUCAS 27575E
LUCAS 27586A
LUCAS 27604A
LUCAS 27604B
LUCAS 27604D
LUCAS LRS00240
MAGNETI MARELLI 63227604
MAGNETI MARELLI MSN799
MAHLE MS170
PRESTOLITE 20500240
WAI 17077N
WAI 6600N
WILSON 91-01-4414
WILSON 91-01-4414N
WILSON 91-15-7057
WILSON 91-17-8887
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
CASE TRACTOR 685 4-239; 4-cyl; 3,9-L 1985-1990
CASE TRACTOR 695 4-239; 4-cyl; 3,9-L 1991-1994
CASE TRACTOR 785 D-246; 4-cyl; 4-L 1985-1990
CASE TRACTOR 795 D-246; 4-cyl; 4-L 1990-1994
CASE TRACTOR 895 D-268; 4-cyl; 4,4-L 1991-1994
CASE TRACTOR 995 D-268; 4-cyl; 4,4-L 1991-1994
CASE TRACTOR 4210 D-239; 4-cyl; 3,9-L 1994-1997
CASE TRACTOR 4230 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1994-1997
CASE TRACTOR 4240 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1994-1997
CASE TRACTOR 685 XL D-239; 4-cyl; 3,9-L 1985-1990
CASE TRACTOR 785 XL D-246; 4-cyl; 4-L 1985-1990
CASE TRACTOR 885 D-268; 4-cyl; 4,4-L 1985-1990
CASE TRACTOR 885 XL D-268; 4-cyl; 4,4-L 1985-1990
INTERNATIONAL TRACTOR 431 D-239; 4-cyl; 3,9-L 1973-1985
INTERNATIONAL TRACTOR 684 D-239; 4-cyl; 3,9-L 1978-1984
INTERNATIONAL TRACTOR 743 D-239; 4-cyl; 3,9-L 1980-1985
INTERNATIONAL TRACTOR 744 D-239; 4-cyl; 3,9-L 1974-1984
INTERNATIONAL TRACTOR 745 D-239; 4-cyl; 3,9-L 1980-1989
INTERNATIONAL TRACTOR 784 D-246; 4-cyl; 4-L 1978-1984
INTERNATIONAL TRACTOR 884 D-268; 4-cyl; 4,4-L 1979-1984
INTERNATIONAL BACKHOE LOADER 2500 D-239; 4-cyl; 3,9-L -1985
INTERNATIONAL BACKHOE LOADER 3500 D-239; 4-cyl; 3,9-L -1986
INTERNATIONAL TRACTOR 574GD D-239; 4-cyl; 3,9-L 1970-1985
INTERNATIONAL TRACTOR 574HS D-239; 4-cyl; 3,9-L 1970-1985
INTERNATIONAL TRACTOR 743 XL D-239; 4-cyl; 3,9-L 1981-1989
INTERNATIONAL TRACTOR 743 XLA D-239; 4-cyl; 3,9-L 1981-1989
INTERNATIONAL TRACTOR 745 XL D-239; 4-cyl; 3,9-L 1981-1990
INTERNATIONAL TRACTOR 745 XLA D-239; 4-cyl; 3,9-L 1981-1990