• 123708525JUBANA numeris
  • 12Įtampa, V
  • 3.2Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 10Dantų skaičius
  • OSGRStarterio tipas
  • M8B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Pastabos: Starteris tinkamas naudoti PERKINS varikliuose iki 6 litrų darbinio tūrio.
Gamintojas Gamintojo numeris
AGCO 836667507
AGCO 3542190M92
AGCO 3784889M1
AGCO 3823621M93
AGCO 3823621M94
BOSCH 0001367069
BOSCH 0986018151
BOSCH 0986023510
CARGO 110464
CARGO 110615
CARGO 113534
CARGO 114387
CASE 234986A1
CASE 388186A2
CATERPILLAR 2253148
CATERPILLAR 3575202
CLAAS 11445780
CNH 73327998
DELCO REMY 19083001
DELCO REMY DRS0066
DELCO REMY DRS3289
DELCO REMY DRS3425
DIXIE 260-62147
DIXIE 266-30101
DIXIE TS-4029
DIXIE TS-6208
ELSTOCK 25-0201
ELSTOCK 25-0334
ELSTOCK 25-3377
HC-PARTS CS693
HC-PARTS CS703
HC-PARTS CS949
HELLA 8EA730209001
HELLA 8EA730219001
JCB 71440158
JCB 714/29300R
JCB 714/40158
JCB 71429300R
JUBANA 123708525
LANDINI 3551773M91
LANDINI 3648190M91
LANDINI 3648190M92
LESTER 17644
LESTER 17649
LESTER 18261
LESTER 18479
LESTER 19867
LETRIKA 11.130.795
LETRIKA 11.130.808
LETRIKA 11.130.875
LETRIKA 11.131.219
LETRIKA 11.131.606
LETRIKA 11.131.780
LETRIKA 11.131.946
LETRIKA 11.131.964
LETRIKA 11.132.035
LETRIKA 11.132.160
LETRIKA 11.132.344
LETRIKA AZE4151
LETRIKA AZE4172
LETRIKA AZE4199
LETRIKA AZE4207
LETRIKA AZE4219
LETRIKA AZE4245
LETRIKA AZE4276
LETRIKA AZJ3306
LETRIKA AZJ3324
LETRIKA AZJ3331
LETRIKA AZJ3403
LETRIKA IS0795
LETRIKA IS0808
LETRIKA IS0875
LETRIKA IS1068
LETRIKA IS1195
LETRIKA IS1377
LISTER PETER 272905
LISTER PETER 20231963
LISTER PETER 20234960
LISTER PETER 20234963
LUCAS 26286
LUCAS 26294
LUCAS 26357
LUCAS 26369
LUCAS 27419
LUCAS 27502
LUCAS 27518
LUCAS 27520
LUCAS 27524
LUCAS 27570
LUCAS 27585
LUCAS 27588
LUCAS 27592
LUCAS 27596
LUCAS 27607
LUCAS 26294A
LUCAS 26294D
LUCAS 26294N
LUCAS 26357A
LUCAS 26357B
LUCAS 26357D
LUCAS 26357H
LUCAS 26369D
LUCAS 27419A
LUCAS 27419D
LUCAS 27476A
LUCAS 27476D
LUCAS 27502B
LUCAS 27502E
LUCAS 27518B
LUCAS 27518E
LUCAS 27518F
LUCAS 27518H
LUCAS 27518J
LUCAS 27570B
LUCAS 27570F
LUCAS 27585A
LUCAS 27588A
LUCAS 27596A
LUCAS 27607A
LUCAS LRS00124
LUCAS LRS00155
LUCAS LRS00161
LUCAS LRS00195
LUCAS LRS00968
LUCAS LRS02598
LUCAS NSB524
MAGNETI MARELLI 54293284
MAGNETI MARELLI 63227419
MAGNETI MARELLI 63227478
MAGNETI MARELLI 63227486
MAGNETI MARELLI 63227518
MAGNETI MARELLI 63227520
MAGNETI MARELLI 63227585
MAGNETI MARELLI 63227588
MAGNETI MARELLI 63227592
MAGNETI MARELLI 63227596
MAGNETI MARELLI 63229357
MAGNETI MARELLI 63296357
MAGNETI MARELLI 943226294
MAGNETI MARELLI 943226329
MAGNETI MARELLI 943226348
MAGNETI MARELLI 943226357
MAGNETI MARELLI 943226359
MAGNETI MARELLI 943226366
MAGNETI MARELLI 943226369
MAGNETI MARELLI 943227502
MAGNETI MARELLI 943227518
MAGNETI MARELLI 943227520
MAGNETI MARELLI 943227524
MAGNETI MARELLI 943227570
MAGNETI MARELLI 943227572
MAGNETI MARELLI 943252075
MAGNETI MARELLI 943252076
MAGNETI MARELLI MSN180
MAGNETI MARELLI MSN181
MAGNETI MARELLI MSN191
MAGNETI MARELLI MSN8040
MAHLE MS142
MAHLE MS21
MAHLE MS289
MAHLE MS307
MAHLE MS314
MAHLE MS333
MANITOU 745011
MASSEY FERGUSON 1446802M91
MASSEY FERGUSON 1447732R1
MASSEY FERGUSON 3581576M01A
MASSEY FERGUSON 3581576M02A
MASSEY FERGUSON 3581576M1
MASSEY FERGUSON 3581576M3
MASSEY FERGUSON 3581576R1
MASSEY FERGUSON 3930508R1
McCORMICK 388186A1
McCORMICK 388186A3
PERKINS 2873126
PERKINS 2873153
PERKINS 3586847
PERKINS 37701400
PERKINS 1447732MI
PERKINS 2873001T
PERKINS 2873A001
PERKINS 2873A001R
PERKINS 2873A016
PERKINS 2873A030
PERKINS 2873A102
PERKINS 2873A105
PERKINS 2873B056
PERKINS 2873B056R
PERKINS 2873B071
PERKINS 3581576MI
PIC 102-260
PIC 180-313
PIC 180-313A
PIC 182-184
PIC 182-227
PRESTOLITE 860714
PRESTOLITE 20500155
PRESTOLITE 20500968
PRESTOLITE 66925089S
WAI 17649N
WILSON 91-17-8879
WILSON 91-17-8897
WILSON 91-23-6521
WILSON 91-23-6548
WILSON 91-23-6548N
WOOD-UK STR25016
WOOD-UK STR52055
WOOD-UK STR60617
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
ATLAS COPCO GENERATOR QAS 100 1004C-44TA G2; 4-cyl; 4,4-L -
ATLAS COPCO GENERATOR QAS 60 1104C-44T G3; 4-cyl; 4,4-L -
ATLAS COPCO GENERATOR QAS 80 1104C-44T AG1; 4-cyl; 4,4-L -
CASE TRACTOR C50 903.27; 3-cyl; 2,7-L 1998-2002
CASE TRACTOR C60 903.27T; 3-cyl; 2,7-L 1998-2002
CASE TRACTOR CS68 320.80; 3-cyl; 3,3-L 1994-2004
CASE TRACTOR CS75 320.81; 3-cyl; 3,3-L 1994-2004
CASE TRACTOR CX50 903.27; 3-cyl; 2,7-L 1998-2002
CASE TRACTOR CX60 903.27T; 3-cyl; 2,7-L 1998-2002
HY-MAC EXCAVATOR 590 6.354; 6-cyl; 5,8-L -
HY-MAC EXCAVATOR 595 6-cyl; 5,8-L -
HY-MAC EXCAVATOR 596 6-cyl; 5,8-L -
HY-MAC EXCAVATOR 690 6-cyl; 5,8-L -
HY-MAC EXCAVATOR 580C 6-cyl; 5,8-L -
JCB LOADER 430 6-cyl; 5,8-L 1983-
JCB EXCAVATOR 811 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1985-
JCB EXCAVATOR 812 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1985-
JCB EXCAVATOR 814 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1985-
JCB EXCAVATOR 817 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1985-1988
JCB EXCAVATOR 818 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1985-1990
JCB EXCAVATOR 820 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1985-1990
JCB BACKHOE LOADER 3CX-4 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1994-
JCB LOADER 420 TU 6.354; 6-cyl; 5,8-L 1982-1991
JCB BACKHOE LOADER 4CX 4-cyl; 4-L -
JCB TRACTOR Fastrac 1115 1000-6HR1; 6-cyl; 6-L 1995-1997
JCB TRACTOR Fastrac 125 1000-6T; 6-cyl; 6-L 1991-1993
JCB TRACTOR Fastrac 135 1000-6HR5; 6-cyl; 6-L 1993-1997
JCB TRACTOR Fastrac 145 1000-6T; 6-cyl; 6-L 1991-1993
JCB TRACTOR Fastrac 155 1000-6T4; 4-cyl; 6-L 1993-1997
LANDINI TRACTOR Blizzard 1004-42; 4-cyl; 4,2-L -
LANDINI TRACTOR Frutteto 1004-42; 4-cyl; 4,2-L -
LANDINI TRACTOR Legend 115 1006-6HR3; 6-cyl; 6-L 1993-2001
LANDINI TRACTOR Legend 120 1006-60T; 6-cyl; 6-L 2001-2003
LANDINI TRACTOR Legend 130 1006-60T; 6-cyl; 6-L 1993-2003
LANDINI TRACTOR Legend 140 1006-60T; 6-cyl; 6-L 2001-2003
LANDINI TRACTOR Legend 145 1006-6THR; 6-cyl; 6-L 1993-2001
LANDINI TRACTOR Legend 160 1006-6TW; 6-cyl; 6-L 2001-2003
LANDINI TRACTOR Legend 165 1006-6THR; 6-cyl; 6-L 1997-2001
LANDINI TRACTOR Legend 180 1006-60TA; 6-cyl; 6-L 2001-2003
LANDINI TRACTOR Mini 1004-42; 4-cyl; 4,2-L -
LANDINI TRACTOR Mythos 110 1006-60; 6-cyl; 6-L 1999-2005
LANDINI TRACTOR Serie 60 1004-40T; 4-cyl; 4-L -
LANDINI TRACTOR Serie 80 1004-40T; 4-cyl; 4-L -
LANDINI TRACTOR Trekker 110 1004-40T; 4-cyl; 4-L -
LANDINI TRACTOR Trekker 90F 1004-40T; 4-cyl; 4-L -
LANDINI TRACTOR Vigneto 1004-42; 4-cyl; 4,2-L -
LAVERDA HARVESTER Various models Perkins -
LISTER PETTER  ENGINE Various models - -
MANITOU TELEHANDLER MLT 626 1004-4; 4-cyl -
MANITOU TELEHANDLER MLT 628 1004-4; 4-cyl -
MANITOU TELEHANDLER MLT 725 1004-4; 4-cyl -
MANITOU ROTATING TELEHANDLER MRT 1440 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
MANITOU TELEHANDLER MT 928-4 1004-4; 4-cyl -
MANITOU TELEHANDLER MT 930 1004-4; 4-cyl -
MASSEY FERGUSON CRAWLER TRACTOR 200 Perkins -
MASSEY FERGUSON TRACTOR 1200 A6.354; 6-cyl; 5,8-L 1973-1980
MASSEY FERGUSON TRACTOR 3085 1006-6; 6-cyl; 6-L 1992-1993
MASSEY FERGUSON TRACTOR 3095 1006-6; 6-cyl; 6-L 1990-1995
MASSEY FERGUSON TRACTOR 3115 1006-6; 6-cyl; 6-L 1990-1993
MASSEY FERGUSON TRACTOR 3125 1006-6; 6-cyl; 6-L 1990-1995
MASSEY FERGUSON TRACTOR 3635 1006-6T; 6-cyl; 6-L 1990-1995
MASSEY FERGUSON TRACTOR 3645 1006-6T; 6-cyl; 6-L 1990-1995
MASSEY FERGUSON TRACTOR 3655 1006-6TWG; 6-cyl; 6-L 1990-1995
MASSEY FERGUSON TRACTOR 4445 44DTA; 4-cyl; 4,4-L 2006-2011
MASSEY FERGUSON TRACTOR 4455 44DTA; 4-cyl; 4,4-L 2006-2011
MASSEY FERGUSON TRACTOR 5470 44CTA; 4-cyl; 4,4-L 2005-2013
MASSEY FERGUSON TRACTOR 5480 49CTA; 4-cyl; 4,9-L 2008-2013
MASSEY FERGUSON TRACTOR 5611 44AWI; 4-cyl; 4,4-L 2013-
MASSEY FERGUSON TRACTOR 5612 44AWI; 4-cyl; 4,4-L 2013-
MASSEY FERGUSON TRACTOR 5613 44AWI; 4-cyl; 4,4-L 2013-
MASSEY FERGUSON TRACTOR 6160 1006-6; 6-cyl; 6-L 1995-1997
MASSEY FERGUSON TRACTOR 6170 1006-6; 6-cyl; 6-L 1995-1998
MASSEY FERGUSON TRACTOR 6180 1006-6T; 6-cyl; 6-L 1995-1998
MASSEY FERGUSON TRACTOR 6190 1006.6T; 6-cyl; 6-L 1996-1999
MASSEY FERGUSON TRACTOR 6260 1006-60NA; 6-cyl; 6-L 1999-2003
MASSEY FERGUSON TRACTOR 6270 1006-60T; 6-cyl; 6-L 1999-2003
MASSEY FERGUSON TRACTOR 6280 1006-60T; 6-cyl; 6-L 1999-2003
MASSEY FERGUSON TRACTOR 6290 1006-60T; 6-cyl; 6-L 1999-2003
MASSEY FERGUSON TRACTOR 6460 1104C-E44TA; 4-cyl; 4,4-L 2003-2007
MASSEY FERGUSON TRACTOR 6460 44CTA; 4-cyl; 4,4-L 2007-2012
MASSEY FERGUSON TRACTOR 6465 1106C-E60TA; 6-cyl; 6-L 2004-2012
MASSEY FERGUSON TRACTOR 6470 44CTA; 4-cyl; 4,4-L 2007-2013
MASSEY FERGUSON TRACTOR 6480 1106C-E60TA; 6-cyl; 6-L 2004-2012
MASSEY FERGUSON TRACTOR 8110 1006-6T; 6-cyl; 6-L 1995-1999
MASSEY FERGUSON TRACTOR 8120 1006-6T; 6-cyl; 6-L 1995-1999
MASSEY FERGUSON TRACTOR 8130 1006-6T; 6-cyl; 6-L 1995-1999
MASSEY FERGUSON TRACTOR 8210 1006-60TW; 6-cyl; 6-L 1999-2003
MASSEY FERGUSON TRACTOR 8220 1006-60TW; 6-cyl; 6-L 1999-2003
MASSEY FERGUSON CRAWLER TRACTOR 200B Perkins -
MASSEY FERGUSON TRACTOR 6612 Dyna-4 49AWI-4V; 4-cyl; 4,9-L 2013-2016
MASSEY FERGUSON TRACTOR 6613 Dyna-4 49AWI-4V; 4-cyl; 4,9-L 2013-2016
MASSEY FERGUSON TRACTOR 6613 Dyna-6 49AWI-4V; 4-cyl; 4,9-L 2013-2016
MASSEY FERGUSON TRACTOR 6614 Dyna-6 49AWI-4V; 4-cyl; 4,9-L 2013-2016
MASSEY FERGUSON TRACTOR 6614 Dyna-VT 49AWI-4V; 4-cyl; 4,9-L 2013-2016
MASSEY FERGUSON TRACTOR 6615 Dyna-4 49AWI-4V; 4-cyl; 4,9-L 2013-2016
MASSEY FERGUSON TRACTOR 6615 Dyna-6 49AWI-4V; 4-cyl; 4,9-L 2013-2016
MASSEY FERGUSON TRACTOR 6615 Dyna-VT 49AWI-4V; 4-cyl; 4,9-L 2013-2016
MASSEY FERGUSON TRACTOR 6616 Dyna-6 49AWI-4V; 4-cyl; 4,9-L 2013-2016
MASSEY FERGUSON TRACTOR 6616 Dyna-VT 49AWI-4V; 4-cyl; 4,9-L 2013-2016
McCORMICK TRACTOR CX Series Perkins; 3-cyl; 2,7-L 2000-
McCORMICK TRACTOR CX Series Perkins; 4-cyl 2000-
McCORMICK TRACTOR CX50 Perkins; 3-cyl; 2,7-L 2000-2004
McCORMICK TRACTOR MTX Series 1006-60T; 6-cyl; 6-L 2000-
MST BACKHOE LOADER M542 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
MST BACKHOE LOADER M544 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
MST TELEHANDLER ST 11.35 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
MST TELEHANDLER ST 13.35 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
MST TELEHANDLER ST 17.30 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
MST TELEHANDLER ST 7.40 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
MST TELEHANDLER ST 8.35 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
MST TELEHANDLER ST 9.35 1104C-44T; 4-cyl; 4,4-L -
MST TELEHANDLER ST 9.40 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
PALAZZANI LOADER PL85 1104C-44TA; 4-cyl; 4,4-L 2001-2007
PALAZZANI LOADER PT72 1104C-44T; 4-cyl; 4,4-L 2004-2009
PALOAD BACKHOE LOADER PB90.3 1104C-44TA; 4-cyl; 4,4-L 2006-2014
PERKINS ENGINE 1004-4 4-cyl; 4-L -
PERKINS ENGINE 1004-4T 4-cyl; 4-L -
PERKINS ENGINE 1006-60 6-cyl; 6-L -
PERKINS ENGINE 1006-60T 6-cyl; 6-L -
PERKINS ENGINE 1006-60TA 6-cyl; 6-L -
PERKINS ENGINE 1006-60TW 6-cyl; 6-L -
PERKINS ENGINE 1103-C33T 3-cyl; 3,3-L -
PERKINS ENGINE 1104D-44T 4-cyl; 4,4-L -
PERKINS ENGINE 1104D-E44T 4-cyl; 4,4-L -
PERKINS ENGINE 1104D-E44TA 4-cyl; 4,4-L -
PERKINS ENGINE 1106C-E60TA 6-cyl; 6-L -
SAMPO ROSENLEW HARVESTER Various models Perkins; 4-cyl 1970-1990
SANDERSON TELEHANDLER 5M-26 Teleporter 2 - 1987-
SANDERSON TELEHANDLER 6-22 Teleporter 2 - 1987-
SANDERSON TELEHANDLER 7-25 Teleporter 2 - 1992-
SPRA COUPE SPRAYER 7450 1106C…; 6-cyl; 6-L 2005-
SPRA COUPE SPRAYER 7650 1106C…; 6-cyl; 6-L 2005-
TEREX BACKHOE LOADER 970 Elite 1104C-44T; 4-cyl; 4,4-L 2005-
TEREX SKID STEER LOADER PT-100 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -
TEREX WHEEL LOADER TL160 1104C-44T; 4-cyl; 4,4-L -
TEREX WHEEL LOADER TL160 1104C-44T; 4-cyl; 4,4-L -
TEREX BACKHOE LOADER TLB840 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L 1999-
TEREX BACKHOE LOADER TLB890 1104D-44TA; 4-cyl; 4,4-L 1999-
VENIERI BACKHOE LOADER 5.23 704-30; 4-cyl; 3-L -
VENIERI BACKHOE LOADER 7.23 1004-4T; 4-cyl; 4-L 1994-1998
VENIERI BACKHOE LOADER 5.23 C 1004-4; 4-cyl; 4-L 1997-1999
VENIERI BACKHOE LOADER 5.23 D 1004-42; 4-cyl; 4,2-L 2001-2005
VENIERI BACKHOE LOADER 7.23 B 1004-40T; 4-cyl; 4-L 1999-2005
VENIERI LOADER 9.63 B 1104C-44T; 4-cyl; 4,4-L 2008-
WACKER NEUSON LOADER WL 57 1104D-44T; 4-cyl; 4,4-L -