• 243708245JUBANA numeris
  • 24Įtampa, V
  • 4.5Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 10Dantų skaičius
  • OSGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Pastabos: Starteris skirtas transporto priemonėms su IVECO, CUMMINS 4 cylindrų varikliais.
Gamintojas Gamintojo numeris
BOSCH 0001231016
BOSCH 0001231046
BOSCH 0001263021
BOSCH 0001263022
BOSCH 0986020170
BOSCH EXCHANGE BX2017
CARGO 112498
CUMMINS 4892338
CUMMINS 4937470
CUMMINS 5263841
CUMMINS 5268413
CUMMINS 5319202
DELCO REMY 19083029
DELCO REMY DRT0170
DIXIE 260-23215
DIXIE S-80587
DIXIE TS-6241
ELSTOCK 45-3353
HC-PARTS CS1268
HELLA 8EA738030001
IVECO 2995986
IVECO 42498718
IVECO 5801381129
JUBANA 243708245
LESTER 30123
LETRIKA 11.131.846
LETRIKA AZF4237
LETRIKA IS1264
LUCAS LRS02180
MAGNETI MARELLI 063522310160
MAGNETI MARELLI MSN2008
MAHLE MS100
NISSAN 23300-LA4MA
PIC 120-6119
PIC 182-767
PRESTOLITE 860716
PRESTOLITE 860716Z
UNIPOINT STR-2315
VALEO 458332
WAI 2-3147-2W
WAI 30123N
WILSON 91-15-7308
WOOD-UK STR50068
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
CUMMINS ENGINE 4ISBe-... Series 4-cyl; 4,5-L -
CUMMINS ENGINE ISF3.8 4-cyl; 3,8-L -
FOTON TRUCK Aumark BJ1051 ISF3.8; 4-cyl; 3,8-L -
FOTON TRUCK Aumark BJ1061 ISF3.8; 4-cyl; 3,8-L -
FOTON TRUCK Aumark series ISF3.8; 4-cyl; 3,8-L -
GAZ TRUCK 33106 ISF3.8; 4-cyl; 3,8-L -
GAZ TRUCK 331061 ISF3.8; 4-cyl; 3,8-L -
GAZ TRUCK 331063 ISF3.8; 4-cyl; 3,8-L -
IVECO TRUCK 100E17 EuroCargo F4AE0481A; 4-cyl; 3,9-L 2000-
IVECO TRUCK 65E13 EuroCargo F4AE0481D; 4-cyl; 3,9-L 2000-
IVECO TRUCK 65E15 EuroCargo F4AE0481C; 4-cyl; 3,9-L 2000-
IVECO TRUCK 75E13 EuroCargo F4AE0481D; 4-cyl; 3,9-L 2000-
IVECO TRUCK 75E15 EuroCargo F4AE0481C; 4-cyl; 3,9-L 2000-
IVECO TRUCK 75E17 EuroCargo F4AE0481A; 4-cyl; 3,9-L 2000-
IVECO TRUCK 80E15 EuroCargo F4AE0481C; 4-cyl; 3,9-L 2000-
IVECO TRUCK 80E17 EuroCargo F4AE0481A; 4-cyl; 3,9-L 2000-
IVECO TRUCK 90E17 EuroCargo F4AE0481A; 4-cyl; 3,9-L 2000-
IVECO ENGINE F4AE0481… Series 4-cyl; 3,9-L -
KAMAZ TRUCK 43253 4ISВе-185; 4-cyl; 4,5-L -
KAMAZ TRUCK 43255 4ISВе-185; 4-cyl; 4,5-L -
KAVZ BUS 4235 Aurora 4ISВе-185; 4-cyl; 4,5-L -
MAZ TRUCK 4371 ISF3.8; 4-cyl; 3,8-L -
MAZ TRUCK 4371W2 4ISВе-185; 4-cyl; 4,5-L -
PAZ BUS 3204 4ISВе-185; 4-cyl; 4,5-L -
PAZ BUS 3237 4ISВе-185; 4-cyl; 4,5-L -
PAZ BUS 320412 4ISВе-185; 4-cyl; 4,5-L -
PAZ BUS Various models ISF3.8; 4-cyl; 3,8-L -