• 243708502JUBANA numeris
  • 24Įtampa, V
  • 5Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 9Dantų skaičius
  • OSGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Gamintojas Gamintojo numeris
AHLMANN 2300088A
ATLAS COPCO 2913163700
ATLAS COPCO 2913184900
BOMAG 05726191
BOSCH 0001231005
BOSCH 0001231028
BOSCH 0001263007
BOSCH 0001263008
BOSCH 0001263052
BOSCH 0986021000
CARGO 112494
DELCO REMY 19083030
DELCO REMY DRT1000
DEUTZ AG (KHD) 01180999
DEUTZ AG (KHD) 01182235
DEUTZ AG (KHD) 01182931
DEUTZ AG (KHD) 01183122
DEUTZ AG (KHD) 01183239
DEUTZ AG (KHD) 01183681
DEUTZ AG (KHD) 01183716
DIXIE 260-23201
DIXIE TS-6188
ELSTOCK 45-3007
FUCHS 5411656432
HC-PARTS CS1514
JUBANA 243708502
LESTER 18958
LESTER 19726
LETRIKA 11.131.514
LETRIKA 11.131.621
LETRIKA 11.131.755
LETRIKA 11.131.770
LETRIKA 11.132.139
LETRIKA AZF4133
LETRIKA AZF4161
LETRIKA AZF4195
LETRIKA AZF4198
LETRIKA AZF4311
LETRIKA IS1255
LIEBHERR 7026025A
LUCAS LRS01936
MAGNETI MARELLI 63522310
MAGNETI MARELLI MSN2043
MAHLE MS66
PIC 120-6065
PIC 120-6461
PIC 182-412A
PRESTOLITE 861053
UNIPOINT STR-2319
VÖGELE 2132583
VOLVO 2041237
VOLVO 20405828
VOLVO 21311522
VOLVO 22175633
VOLVO 22175635
WAI 18958N
WAI 2-2679-BO
WILSON 91-15-7141
WILSON 91-23-6540N
WOOD-UK STR22117
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
ABG MISC. EQUIPMENT Various models Deutz engine -
AHLMANN MISC. EQUIPMENT Various models Deutz engine -
ATLAS MISC. EQUIPMENT Various models Deutz engine -
BOMAG MISC. EQUIPMENT Various models Deutz engine -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE Various models Deutz engine -
LIEBHERR MISC. EQUIPMENT Various models Deutz engine -
POCLAIN MISC. EQUIPMENT Various models Deutz engine -
SENNEBOGEN MISC. EQUIPMENT Various models Deutz engine -
VÖGELE MISC. EQUIPMENT Various models Deutz engine -
WIRTGEN MISC. EQUIPMENT Various models Deutz engine -