• 243708615JUBANA numeris
  • 24Įtampa, V
  • 6.6Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 11Dantų skaičius
  • PLGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Pastabos: Starteris 243708615 tinkamas naudoti SCANIA varikliuose iki 14,2 litrų darbinio tūrio.
Gamintojas Gamintojo numeris
AVF (REMY) IM312
AVF (REMY) IM361
AVF (REMY) IM548
AVF (REMY) IM607
BOSCH 0001410098
BOSCH 0001410115
BOSCH 0001411021
BOSCH 0001415014
BOSCH 0001415015
BOSCH 0001416048
BOSCH 0001417045
BOSCH 0001417046
BOSCH 0986012480
BOSCH 0986017100
BOSCH 0986018790
BOSCH EXCHANGE BX1248
BOSCH EXCHANGE BX1710
BOSCH EXCHANGE BX1879
CARGO 110204
CARGO 110212
DELCO REMY 19024042
DELCO REMY DRS7100
DIXIE 260-46205
DIXIE TS-6101
EFEL 12800
EFEL 22625
EFEL 22711
EFEL 22713
ELMOT 0160000
ELMOT 6260000
ELMOT R22-16
ELMOT R23-26
ELSTOCK 45-0313
ELSTOCK 45-0330
HC-PARTS CS121
HELLA 8EA725974001
IVECO 4782801
IVECO 42498185
JUBANA 243708615
LESTER 17321
LESTER 18384
LESTER 19768
LESTER 19769
LETRIKA 11.130.607
LETRIKA 11.139.011
LETRIKA 11.139.046
LETRIKA AZK5171
LETRIKA AZK5406
LETRIKA AZL3654
LETRIKA IS9011
LETRIKA IS9040
LUCAS LRS01819
LUCAS LRS02146
MAGNETI MARELLI 943252231
MAGNETI MARELLI MSR710
MAHLE MS481
MAHLE MS537
PIC 120-5062
PIC 120-5063
PIC 120-5063A
PIC 120-5064
PIC 182-280
PIC 182-480
PRESTOLITE 860510
PRESTOLITE 860510GB
SCANIA 309220
SCANIA 309470
SCANIA 349578
UNIPOINT STR-23808
VOLVO 6244321
WILSON 91-15-6940
WOOD-UK STR50450
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
IVECO TRUCK 190-26 8210.02.067; 6-cyl; 13,8-L 1983-1987
IVECO TRUCK 190-26 8210.02.069; 6-cyl; 13,8-L 1983-1987
IVECO TRUCK 260-26 8210.02.067; 6-cyl; 13,8-L 1977-1986
IVECO TRUCK 260-26 8210.02.731; 6-cyl; 13,8-L 1977-1986
IVECO TRUCK 260-30 8210.22.269; 6-cyl; 13,8-L 1984-1991
IVECO TRUCK 320-30 8210.22.235; 6-cyl; 13,8-L 1984-
IVECO TRUCK 330-26 8210.02.067; 6-cyl; 13,8-L 1979-
IVECO TRUCK 330-26 8210.02.731; 6-cyl; 13,8-L 1979-
IVECO TRUCK 330-30 8210.22.069; 6-cyl; 13,8-L 1987-
IVECO TRUCK 330-30 8210.22.235; 6-cyl; 13,8-L 1984-
IVECO TRUCK 330-30 8210.22.523; 6-cyl; 13,8-L 1984-
IVECO TRUCK 330-30 8210.22.575; 6-cyl; 13,8-L 1987-
IVECO TRUCK 330-36 8210.42.009; 6-cyl; 13,8-L 1991-
IVECO TRUCK 330-36 8210.42R.269; 6-cyl; 13,8-L 1989-
IVECO BUS AP160 8210.02.440; 6-cyl; 13,8-L 1982-1986
IVECO BUS AP160 8210.02.441; 6-cyl; 13,8-L 1982-1986
PEGASO TRUCK 1184 9156.5; 6-cyl; 12-L 1980-1982
PEGASO TRUCK 1187 9156.5 V3y4; 6-cyl; 12-L 1977-1982
PEGASO TRUCK 1231 9156.13; 6-cyl; 12-L 1982-1984
PEGASO TRUCK 1331 9156.13; 6-cyl; 12-L 1982-1984
PEGASO TRUCK 1331 9156.13; 6-cyl; 12-L 1982-1984
PEGASO TRUCK 1431 9156.13; 6-cyl; 12-L 1982-1984
PEGASO TRUCK 2189 9156.3; 6-cyl; 12-L 1980-1982
PEGASO TRUCK 2190 9156.5; 6-cyl; 12-L 1980-1982
PEGASO TRUCK 2331 9156.13; 6-cyl; 12-L 1982-1984
PEGASO TRUCK 2331 9156.13; 6-cyl; 12-L 1982-1984
PEGASO TRUCK 2331 9156.17; 6-cyl; 12-L 1982-1984
PEGASO TRUCK 2431 9156.17; 6-cyl; 12-L 1982-1984
PEGASO TRUCK 3188 9156.5; 6-cyl; 12-L 1980-1982
SCANIA TRUCK 94 Series DC9; 6-cyl; 9-L 1999-2004
SCANIA TRUCK 94 Series DSC9…; 6-cyl; 9-L 1996-2002
SCANIA ENGINE D14 8-cyl; 14,2-L -
SCANIA ENGINE DS14 8-cyl; 14,2-L -
SCANIA TRUCK P113 Series DSC11…; 6-cyl; 11-L 1991-
SCANIA TRUCK R113 Series DSC11…; 6-cyl; 11-L 1991-
SCANIA TRUCK R142 Series DS14…; 8-cyl; 14,2-L 1981-1988
SCANIA TRUCK R142 Series DSC14…; 8-cyl; 14,2-L 1980-1988
SCANIA TRUCK R143 Series DSC14…; 8-cyl; 14,2-L 1988-
SCANIA TRUCK T114 Series DC11; 6-cyl; 10,6-L 1996-2004
SCANIA TRUCK T114 Series DSC11; 6-cyl; 11-L 1997-1999
SCANIA TRUCK T142 Series DS14…; 8-cyl; 14,2-L 1980-1983
SCANIA TRUCK T142 Series DSC14…; 8-cyl; 14,2-L 1982-1983
SCANIA TRUCK T143 Series DSC14…; 8-cyl; 14,2-L 1988-