• 243708623JUBANA numeris
  • 24Įtampa, V
  • 6.6Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 10Dantų skaičius
  • PLGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Pastabos: Starteris su apsauga nuo alyvos patekimo į vidų.
Gamintojas Gamintojo numeris
AC DELCO 323911
AC DELCO 323-911
BOSCH 0986023450
CARGO 110954
CARGO 111257
CARGO 111760
CHINA 3708N-010
CUMMINS 3675204
CUMMINS 3904057
CUMMINS 3909914
CUMMINS 3910369
CUMMINS 3918377
CUMMINS 3918378
CUMMINS 3926932
CUMMINS 3926933
CUMMINS 4935789
CUMMINS 3604677RX
CUMMINS 3675204RX
CUMMINS 3926932R
CUMMINS 3926932X
DAF 1516994R
DELCO REMY 1113277
DELCO REMY 1113291
DELCO REMY 1113594
DELCO REMY 1998459
DELCO REMY 1998488
DELCO REMY 8200064
DELCO REMY 10455500
DELCO REMY 10461283
DELCO REMY 10461286
DELCO REMY 10461465
DELCO REMY 10461468
DELCO REMY 10461469
DELCO REMY 10461486
DELCO REMY 10479616
DELCO REMY 10479622
DELCO REMY 10479623
DELCO REMY 10479656
DELCO REMY 10496884
DONGFENG C4935789
DRESSER 1249-496-H-91
DRESSER 1268-855-H-91
ELSTOCK 45-4120
HC-PARTS US857
HELLA 8EA732680001
JUBANA 243708623
LESTER 6510
LESTER 6574
LESTER 6582
LESTER 6737
LETRIKA 11.131.359
LETRIKA AZF4594
LETRIKA IS1140
LUCAS LRS02448
MAHLE MS242
NIKKO 0230002030
NIKKO 0230002031
NIKKO 0230002040
NIKKO 0230002270
NIKKO 0230002470
PIC 140-917
PIC 140-919
PRESTOLITE 860318
UNIPOINT STR-7150
UNIPOINT STR-7158
WAI 6582N
WILSON 91-01-4361
WILSON 91-01-4361N
WILSON 91-01-4365
WILSON 91-01-4365N
WOOD-UK STR7150
WOOD-UK STR80117
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
CASE CRAWLER TRACTOR 850 6T; 6-cyl; 5,9-L 1984-
CASE CONSTRUCTION MACHINERY Various models 6T; 6-cyl; 5,9-L -
CHAMPION GRADER 710 6BT; 6-cyl; 5,9-L 1989-1991
CHAMPION GRADER 710A 6BT; 6-cyl; 5,9-L 1989-1991
CONSOLIDATED DIESEL ENGINE 6BT 6-cyl; 5,9-L 1991-1992
CUMMINS ENGINE 6BT 6-cyl; 5,9-L -
DONGFENG ENGINE 6BT 6-cyl; 5,9-L -
DONGFENG TRUCK EQ145 6BT; 6-cyl; 5,9-L -
DONGFENG TRUCK EQ153 6BT; 6-cyl; 5,9-L -
DONGFENG TRUCK Various models 6BT; 6-cyl; 5,9-L -
DRESSER LOADER Various models 4BT; 4-cyl; 3,9-L -
DRESSER LOADER Various models 6BT; 6-cyl; 5,9-L 1990-1993
HITACHI EXCAVATOR FX210 6BT; 6-cyl; 5,9-L 1995-2006
JOHN DEERE FORWARDER 1458 6BTA; 6-cyl; 5,9-L 1997-2006
KAMAZ TRUCK 4308 6BT; 6-cyl; 5,9-L -
KAMAZ TRUCK Various models 6BT; 6-cyl; 5,9-L -
MACK TRUCK MIDLINER E3; 6-cyl; 5,6-L 1991-
MACK TRUCK Various models E3; 6-cyl; 5,6-L 1991-
TIMBERJACK FELLER BUNCHER 608 6BT; 6-cyl; 5,9-L 1995-
TIMBERJACK FORESTRY MACHINERY Various models 6BT; 6-cyl; 5,9-L -