• 243708633JUBANA numeris
  • 24Įtampa, V
  • 6.6Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 12Dantų skaičius
  • PLGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Gamintojas Gamintojo numeris
BOSCH 0001241003
BOSCH 0001241007
BOSCH 0001241014
BOSCH 0001241019
BOSCH 0001241119
BOSCH 0986021490
BOSCH EXCHANGE BX2149
CARGO 113934
DAF 1604246
DAF 1667205
DAF 1688720
DAF 1739936
DELCO REMY DRT1490
ELSTOCK 45-3439
HC-PARTS CS1380
HELLA 8EA738258371
JUBANA 243708633
LESTER 30130
LETRIKA 11.139.609
LETRIKA AZF4879
LETRIKA IS9461
LUCAS LRS02268
MAHLE MS760
PIC 120-657
PIC 120-657C
PIC 920-745
PRESTOLITE M90R3543SE
UNIPOINT STR-2413
VALEO 438233
VALEO FS60PR019
WAI 2-2985-BO
WAI 30130N
WOOD-UK STR50220
WOOD-UK STR50466
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
BOVA BUS DD130 Synergy XE355C; 6-cyl; 12,6-L 2004-
BOVA BUS DD138 Synergy XE355C; 6-cyl; 12,6-L 2004-
BOVA BUS FHD10 Futura XE250C; 6-cyl; 12,6-L 2001-
BOVA BUS FHD12 Futura XE250C; 6-cyl; 12,6-L 2001-
BOVA BUS FHD13 Futura XE250C; 6-cyl; 12,6-L 2001-
BOVA BUS FLD12 Futura XE250C; 6-cyl; 12,6-L 2001-
BOVA BUS FLD13 Futura XE250C; 6-cyl; 12,6-L 2001-
BOVA BUS HD120 Magiq XE250C; 6-cyl; 12,6-L 1999-
BOVA BUS HD122 Magiq XE250C; 6-cyl; 12,6-L 1999-
DAF TRUCK CF85.340 XE250C; 6-cyl; 12,6-L 2001-
DAF TRUCK CF85.360 MX265; 6-cyl; 12,6-L 2007-
DAF TRUCK CF85.380 XE280C; 6-cyl; 12,6-L 2001-
DAF TRUCK CF85.430 XE315C; 6-cyl; 12,6-L 2001-
DAF TRUCK CF85.480 XE355C; 6-cyl; 12,6-L 2001-
DAF TRUCK XF105.410 MX300; 6-cyl; 12,9-L 2005-
DAF TRUCK XF105.460 MX340S; 6-cyl; 12,9-L 2005-
DAF TRUCK XF105.510 MX375S; 6-cyl; 12,9-L 2005-
DAF TRUCK XF95.380 XE280C; 6-cyl; 12,6-L 1997-
DAF TRUCK XF95.380 XF280M; 6-cyl; 12,6-L 1997-
DAF TRUCK XF95.430 XE315C; 6-cyl; 12,6-L 1997-
DAF TRUCK XF95.430 XF315M; 6-cyl; 12,6-L 1997-
DAF TRUCK XF95.460 MX340; 6-cyl; 12,9-L 2003-2005
DAF TRUCK XF95.460 XE335; 6-cyl; 12,6-L 2004-2007
DAF TRUCK XF95.480 XE355C; 6-cyl; 12,6-L 1997-
DAF TRUCK XF95.480 XF355M; 6-cyl; 12,6-L 1997-
DAF TRUCK XF95.530 VF390M; 6-cyl; 14-L 1997-2002
DAF TRUCK XF95.530 XE390C; 6-cyl; 12,6-L 1997-
DAF TRUCK XF95.560 MX410; 6-cyl; 12,9-L 2003-2004
SOLARIS BUS Vacanza 12 XE250C; 6-cyl; 12,6-L 2002-2006