• 243708636JUBANA numeris
  • 24Įtampa, V
  • 6.6Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 10Dantų skaičius
  • PLGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Gamintojas Gamintojo numeris
BOSCH 0001263005
BOSCH 0001263006
CUMMINS 4992135
CUMMINS 5265096
CUMMINS C4992135
JUBANA 243708636
PRESTOLITE M93R3026SE
PRESTOLITE M93R3059SE
WOOD-UK STR81074
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
AVIA TRUCK D100 ISBe series -
AVIA TRUCK D110 ISBe series -
AVIA TRUCK D120 ISBe series -
AVIA TRUCK D60 ISBe series -
AVIA TRUCK D75 ISBe series -
AVIA TRUCK D80 ISBe series -
AVIA TRUCK D85 ISBe series -
AVIA TRUCK D90 ISBe series -
CASE CRAWLER DOZER 1850K 6-cyl; 6,7-L -
CUMMINS ENGINE 6ISBe-... Series 6-cyl; 6,7-L -
HIGER BUS KLQ6108GQ 6ISBe-210; 6-cyl; 6,7-L -
HIGER BUS KLQ6896Q 6ISBe-210; 6-cyl; 6,7-L -
HIGER BUS Various models 6ISBe series -
IVECO TRUCK 100E18 EuroCargo F4AE0681E; 6-cyl; 5,9-L 2000-
IVECO TRUCK 100E21 EuroCargo F4AE0681D; 6-cyl; 5,9-L 2000-
IVECO TRUCK 120E18 EuroCargo F4AE0681E; 6-cyl; 5,9-L 2000-
IVECO TRUCK 120E24 EuroCargo F4AE0681B; 6-cyl; 5,9-L 2000-
IVECO TRUCK 120E28 EuroCargo F4AE0681A; 6-cyl; 5,9-L 2000-
IVECO TRUCK 130E18 EuroCargo F4AE0681E; 6-cyl; 5,9-L 2000-
IVECO TRUCK 130E24 EuroCargo F4AE0681B; 6-cyl; 5,9-L 2000-
IVECO TRUCK 130E28 EuroCargo F4AE0681A; 6-cyl; 5,9-L 2000-
IVECO TRUCK 140E18 EuroCargo F4AE0681E; 6-cyl; 5,9-L 2000-
IVECO TRUCK 140E24 EuroCargo F4AE0681B; 6-cyl; 5,9-L 2000-
IVECO TRUCK 150E18 EuroCargo F4AE0681E; 6-cyl; 5,9-L 2000-
IVECO TRUCK 150E24 EuroCargo F4AE0681B; 6-cyl; 5,9-L 2000-
IVECO TRUCK 150E28 EuroCargo F4AE0681A; 6-cyl; 5,9-L 2000-
IVECO TRUCK 180E21 EuroCargo F4AE0681D; 6-cyl; 5,9-L 2000-
IVECO TRUCK 180E24 EuroCargo F4AE0681B; 6-cyl; 5,9-L 2000-
IVECO TRUCK 180E28 EuroCargo F4AE0681A; 6-cyl; 5,9-L 2000-
IVECO TRUCK 320E28 EuroCargo F4AE0681A; 6-cyl; 5,9-L 2000-
IVECO TRUCK 75E18 EuroCargo F4AE0681E; 6-cyl; 5,9-L 2000-
IVECO TRUCK 80E18 EuroCargo F4AE0681E; 6-cyl; 5,9-L 2000-
IVECO TRUCK 80E21 EuroCargo F4AE0681D; 6-cyl; 5,9-L 2000-
IVECO TRUCK 90E18 EuroCargo F4AE0681E; 6-cyl; 5,9-L 2000-
IVECO TRUCK 90E21 EuroCargo F4AE0681D; 6-cyl; 5,9-L 2000-
IVECO ENGINE F4AE0681… 6-cyl; 5,9-L -
KAMAZ TRUCK 4308 6ISBe-245; 6-cyl; 6,7-L -
KAMAZ TRUCK 4308 6ISBe-285; 6-cyl; 6,7-L -
KAMAZ TRUCK 4308 6ISBe-300; 6-cyl; 6,7-L -
KAMAZ TRUCK 5308 6ISBe-285; 6-cyl; 6,7-L -
KAMAZ TRUCK 43253 6ISBe series -
KAMAZ TRUCK 43253 6ISBe-210; 6-cyl; 6,7-L -
KAMAZ TRUCK 43253 6ISBe-285; 6-cyl; 6,7-L -
KAMAZ TRUCK 43255 6ISBe-210; 6-cyl; 6,7-L -
KAMAZ TRUCK 43255 6ISBe-285; 6-cyl; 6,7-L -
KAMAZ TRUCK 43255 6ISBe-300; 6-cyl; 6,7-L -
KAMAZ TRUCK 45144 6ISBe-300; 6-cyl; 6,7-L -
KAMAZ TRUCK 53605 6ISBe-285; 6-cyl; 6,7-L -
KAMAZ TRUCK 65115 6ISBe-300; 6-cyl; 6,7-L -
KAMAZ TRUCK 65116 6ISBe-300; 6-cyl; 6,7-L -
KAMAZ TRUCK 65117 6ISBe series -
KAMAZ TELESCOPIC BOOM LIFT AP-22-03 6ISBe-210; 6-cyl; 6,7-L -
KAMAZ TELESCOPIC BOOM LIFT AP-28-01 6ISBe-210; 6-cyl; 6,7-L -
KAMAZ TRUCK/CRANE HIAB 6ISBe-300; 6-cyl; 6,7-L -
KAVZ BUS 4238 Aurora 6ISBe-210; 6-cyl; 6,7-L -
KAVZ BUS 4238-05 6ISBe-210; 6-cyl; 6,7-L -
LIAZ BUS 525653 6ISBe-245; 6-cyl; 6,7-L -
LIAZ BUS 529353 6ISBe-245; 6-cyl; 6,7-L -
LIAZ BUS 525653-01 6ISBe-245; 6-cyl; 6,7-L -
MAZ TRUCK 5337W3-440-000 6ISBe-245; 6-cyl; 6,7-L -
MAZ TRUCK 5516W4-420-000 6ISBe-300; 6-cyl; 6,7-L -
MAZ TRUCK 5551W3-425-000 6ISBe-245; 6-cyl; 6,7-L -
NEFAZ BUS 5299 6ISBe-270; 6-cyl; 6,7-L -
NEFAZ BUS Various models 6ISBe series -
NEW HOLLAND CRAWLER DOZER D180 F4HFA613L; 6-cyl; 6,7-L -
NEW HOLLAND WHEEL LOADER LW190B 6-cyl; 6,7-L 2002-
PAZ BUS 3203 6ISBe series -
YUTONG BUS Various models 6ISBe series -