• 243708640JUBANA numeris
  • 24Įtampa, V
  • 6.6Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 13Dantų skaičius
  • PLGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Gamintojas Gamintojo numeris
DELCO REMY DRS0253
HC-PARTS JS934
HELLA 8EA737135001
JUBANA 243708640
KOMATSU 6008133380
KOMATSU 6008133390
KOMATSU 6008133392
KOMATSU 6008133650
KOMATSU 6008134111
KOMATSU 6008134120
KOMATSU 6008134121
KOMATSU 6008134122
KOMATSU 6008134560
KOMATSU 6008134650
LESTER 18106
NIKKO 0230001230
NIKKO 0230001231
NIKKO 0230001270
NIKKO 0230001660
NIKKO 0230002570
NIKKO 0230003160
NIKKO 0230003170
NIKKO 0230004650
NIKKO 0230004651
NIKKO 0230006590
NIKKO 0230006693
NIKKO 0230007910
PIC 185-197
WOOD-UK STR29010
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
KOMATSU EXCAVATOR PC200 6D105; 6-cyl; 6,5-L 1986-1987
KOMATSU EXCAVATOR PC200-1 6D105; 6-cyl; 6,5-L -
KOMATSU EXCAVATOR PC200-2 6D105; 6-cyl; 6,5-L -
KOMATSU EXCAVATOR PC200LC-2 6D105; 6-cyl; 6,5-L -
KOMATSU EXCAVATOR PC220-1 S6D105; 6-cyl; 6,5-L -
KOMATSU EXCAVATOR PC220-2 S6D105; 6-cyl; 6,5-L -
KOMATSU EXCAVATOR PC220-3 S6D105; 6-cyl; 6,5-L 1988-
KOMATSU EXCAVATOR PC220LC-2 S6D105; 6-cyl; 6,5-L -
KOMATSU EXCAVATOR PF5 6D105; 6-cyl; 6,5-L 1991-1995
KOMATSU EXCAVATOR PW100 6D95; 6-cyl; 4,9-L 1988-1990
KOMATSU EXCAVATOR PW150 6D95; 6-cyl; 4,9-L 1988-1990
KOMATSU EXCAVATOR PW200 6D105; 6-cyl; 6,5-L 1991-1995
KOMATSU CONSTRUCTION MACHINERY Various models 6D105; 6-cyl; 6,5-L 1986-1997