• 243708641JUBANA numeris
  • 24Įtampa, V
  • 6.6Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 12Dantų skaičius
  • PLGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Alternatyvūs produktai

Pastabos: Starteris 243708641 tinkamas naudoti KOMATSU varikliuose iki 11 litrų darbinio tūrio. Starteris su apsauga nuo alyvos patekimo į vidų.
Gamintojas Gamintojo numeris
DELCO REMY DRS0195
JUBANA 243708641
KOMATSU 6008133630
KOMATSU 6008133631
KOMATSU 6008133632
KOMATSU 6008134670
LESTER 18107
NIKKO 0230006530
NIKKO 0230006531
NIKKO 0230006532
NIKKO 0230006533
NIKKO 0230007020
NIKKO 0230008300
PIC 185-201
UNIPOINT STR-9119
WAI 18107N
WAI 2-2731-NK
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
KOMATSU ENGINE 6D105 6-cyl; 6,5-L -
KOMATSU ENGINE 6D125 6-cyl; 11-L -
KOMATSU CRAWLER D41A-3 6D105; 6-cyl; 6,5-L -
KOMATSU GRADER GD605A 6D125; 6-cyl; 11-L 1986-1987
KOMATSU GRADER GD605A-5 6D125; 6-cyl; 11-L 1986-1995
KOMATSU GRADER GD623 6D125; 6-cyl; 11-L 1986-
KOMATSU GRADER GD623A 6D125; 6-cyl; 11-L 1986-1994
KOMATSU GRADER GD623A-1 6D125; 6-cyl; 11-L 1995-
KOMATSU GRADER GD623A-1 S6D125; 6-cyl; 11-L 2000-
KOMATSU GRADER GD625A S6D125; 6-cyl; 11-L 2000-
KOMATSU GRADER GD663A 6D125; 6-cyl; 11-L 1986-1994
KOMATSU GRADER GD663A-1 6D125; 6-cyl; 11-L 1986-1991
KOMATSU GRADER GD663A-2 6D125; 6-cyl; 11-L -
KOMATSU GRADER GD663A-2 S6D125; 6-cyl; 11-L -
KOMATSU TRUCK HD205-3 S6D125; 6-cyl; 11-L 1986-
KOMATSU TRUCK HS150S-8 S6D125; 6-cyl; 11-L 1995-
KOMATSU EXCAVATOR PC300 S6D125; 6-cyl; 11-L 1986-
KOMATSU EXCAVATOR PC300 SA6D125; 6-cyl; 11-L 1991-
KOMATSU EXCAVATOR PC300-3 S6D125; 6-cyl; 11-L 1988-
KOMATSU EXCAVATOR PC310 6D105; 6-cyl; 6,5-L 1991-1995
KOMATSU EXCAVATOR PC400 6D125; 6-cyl; 11-L 1986-1994
KOMATSU EXCAVATOR PC400-3 S6D125; 6-cyl; 11-L 1986-2000
KOMATSU EXCAVATOR PC400-3A S6D125; 6-cyl; 11-L 1986-2000
KOMATSU EXCAVATOR PC410 6D125; 6-cyl; 11-L 1991-1995
KOMATSU CONSTRUCTION MACHINERY Various models 6D105; 6-cyl; 6,5-L 1986-2000
KOMATSU CONSTRUCTION MACHINERY Various models S6D125; 6-cyl; 11-L 1986-2000
KOMATSU COMPACTOR WF450T-1 S6D125; 6-cyl; 11-L -