• 243708642JUBANA numeris
  • 24Įtampa, V
  • 6.6Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 10Dantų skaičius
  • PLGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Pastabos: Starteris su apsauga nuo alyvos patekimo į vidų.
Gamintojas Gamintojo numeris
CARGO 114693
CASE 187566C1
CASE 1987566C1
CASE D129474
CASE D129494
CUMMINS 3282626
CUMMINS 3924466
CUMMINS 3957596
CUMMINS 3675249RX
DELCO REMY 93556
DELCO REMY 10461650
DELCO REMY DRS0258
DENSO 1280002560
DENSO 1280002561
DENSO 1280002562
DENSO 1280002563
DENSO 2280002200
DENSO 2280005000
DENSO 2280005001
DENSO 2280005002
DENSO 2280005003
DENSO 2280005050
DENSO 2280005051
DENSO 2280005052
JUBANA 243708642
KOMATSU 6008635110
KOMATSU 6008635111
KOMATSU 6736814210
KOMATSU 6738826810
LESTER 17391
LESTER 18342
PIC 190-6036
PIC 190-802
WAI 17391N
WAI 18342N
WAI 2-1751-ND
WILSON 91-29-5196
WILSON 91-29-5425
WILSON 91-29-5425N
WOOD-UK STR70072
WOOD-UK STR70098
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
CASE LOADER 621 6T-590; 6-cyl; 5,9-L 1989-1993
CASE EXCAVATOR 688 4T-390; 4-cyl; 3,9-L 1987-1992
CASE EXCAVATOR 888 6T-590; 6-cyl; 5,9-L 1988-1992
CASE EXCAVATOR 1088 6T-590; 6-cyl; 5,9-L 1988-1992
CASE EXCAVATOR 9010 4TA-390; 4-cyl; 3,9-L 1993-1994
CASE EXCAVATOR 9020 4TA-390; 4-cyl; 3,9-L 1993-1994
CASE EXCAVATOR 9030 6T-590; 6-cyl; 5,9-L 1992-1994
CASE EXCAVATOR 1085C 6T-590; 6-cyl; 5,9-L 1990-1993
CASE CRAWLER DOZER 1150E 6-590; 6-cyl; 5,9-L 1985-1989
CASE CRAWLER TRACTOR 1150E 6-590; 6-cyl; 5,9-L 1985-1989
CASE CRAWLER DOZER 1150G 6-590; 6-cyl; 5,9-L 1996-2000
CASE CRAWLER TRACTOR 1150G 6-590; 6-cyl; 5,9-L 1996-2000
CASE CRAWLER TRACTOR 1155E 6-590; 6-cyl; 5,9-L 1985-1989
CASE LOADER 621B 6T-590; 6-cyl; 5,9-L 1993-1999
CASE LOADER 621C 6T-590; 6-cyl; 5,9-L 1999
CASE BACKHOE LOADER 680K 6-590; 6-cyl; 5,9-L 1984-1988
CASE BACKHOE LOADER 780C 6T-590; 6-cyl; 5,9-L 1984-1988
CASE CRAWLER DOZER 850D 6-590; 6-cyl; 5,9-L 1984-1991
CASE CRAWLER TRACTOR 850D 6-590; 6-cyl; 5,9-L 1984-1991
CASE CRAWLER DOZER 850E 6-590; 6-cyl; 5,9-L 1992-1993
CASE CRAWLER TRACTOR 850E 6-590; 6-cyl; 5,9-L 1992-1993
CASE CRAWLER DOZER 850G 6-590; 6-cyl; 5,9-L 1994-2000
CASE CRAWLER TRACTOR 850G 6-590; 6-cyl; 5,9-L 1994-2000
CASE CRAWLER TRACTOR 855D 6-590; 6-cyl; 5,9-L 1984-1991
CASE CRAWLER TRACTOR 855E 6-590; 6-cyl; 5,9-L 1992-1993
CASE EXCAVATOR 9010B 4TA-390; 4-cyl; 3,9-L 1994-2000
CASE EXCAVATOR 9020B 4TA-390; 4-cyl; 3,9-L 1994-2000
CASE EXCAVATOR 9030B 6T-590; 6-cyl; 5,9-L 1994-2000
CASE EXCAVATOR CX210 6TAA-5904; 6-cyl; 5,9-L -
CASE EXCAVATOR CX210LR 6TAA-5904; 6-cyl; 5,9-L -
CASE CONSTRUCTION MACHINERY Various models - 1984-2000
CASE LOADER W14C 6-590; 6-cyl; 5,9-L 1990-1993
CUMMINS ENGINE 6B5.9 Series 6-cyl; 5,9-L -
CUMMINS ENGINE 6BT5.9 Series 6-cyl; 5,9-L -
KOMATSU CONSTRUCTION MACHINERY Various models - -
SAMSUNG EXCAVATOR SE170 B5.9-C; 6-cyl; 5,9-L 1992-1998
SAMSUNG EXCAVATOR SE210 B5.9-C; 6-cyl; 5,9-L 1992-1998
SAMSUNG CONSTRUCTION MACHINERY Various models - 1992-1998