• 243708647JUBANA numeris
  • 24Įtampa, V
  • 6.6Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 12Dantų skaičius
  • PLGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Pastabos: Pagalbinė relė su 1 sužadinimo pajungimo išvadu, pakeičia Mitsubishi M9T60372.
Gamintojas Gamintojo numeris
CARGO 113673
DELCO REMY 19081006
DELCO REMY DRS0388
DIXIE 243-55210
DIXIE S-80416
ELSTOCK 45-3184
ERA 220224
HC-PARTS CS1325
HELLA 8EA738173001
JUBANA 243708647
LESTER 30028
LUCAS LRS01950
MITSUBISHI M009T60371
MITSUBISHI M009T60372
MITSUBISHI M9T60371
MITSUBISHI M9T60372
PIC 103-510
PRESTOLITE 860619
RENAULT 5001847428
RENAULT 5001853707
RENAULT 5001853710
RENAULT 5010306533
RENAULT 5010306910
RENAULT 5010480435
RENAULT 5010508383
UNIPOINT STR-7902
VALEO 438283
VALEO 458293
VALEO FS60PR110
WOOD-UK STR28004
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
RENAULT TRUCK 260.18 Kerax MIDR06.20.45C/4; 6-cyl; 9,8-L 1997-
RENAULT TRUCK 260.18 Premium MIDR06.20.45C/4; 6-cyl; 9,8-L 1996-
RENAULT TRUCK 300.18 Kerax MIDR06.20.45D/41; 6-cyl; 9,8-L 1997-
RENAULT TRUCK 300.18 Premium MIDR06.20.45D/41; 6-cyl; 9,8-L 1996-
RENAULT TRUCK 300.26 Kerax MIDR06.20.45D/41; 6-cyl; 9,8-L 1997-
RENAULT TRUCK 300.26 Kerax MIDR06.20.45E/41; 6-cyl; 9,8-L 1997-
RENAULT TRUCK 300.26 Premium MIDR06.20.45D/41; 6-cyl; 9,8-L 1996-
RENAULT TRUCK 340.18 Kerax MIDR06.20.45C/4; 6-cyl; 9,8-L 1997-
RENAULT TRUCK 340.18 Kerax MIDR06.20.45E/41; 6-cyl; 9,8-L 1997-
RENAULT TRUCK 340.18 Premium MIDR06.20.45E/41; 6-cyl; 9,8-L 1996-
RENAULT TRUCK 340.19 Premium MIDR06.20.45E/41; 6-cyl; 9,8-L 1996-
RENAULT TRUCK 340.24 Premium MIDR06.20.45E/41; 6-cyl; 9,8-L 1996-
RENAULT TRUCK 340.26 Kerax MIDR06.20.45E/41; 6-cyl; 9,8-L 1997-
RENAULT TRUCK 340.26 Premium MIDR06.20.45E/41; 6-cyl; 9,8-L 1996-
RENAULT TRUCK 340.32 Kerax MIDR06.20.45E/41; 6-cyl; 9,8-L 1997-
RENAULT TRUCK 385.18 Kerax MIDR06.23.56A/41; 6-cyl; 11,1-L 1997-
RENAULT TRUCK 385.18 Premium MIDR06.23.56A/41; 6-cyl; 11,1-L 1996-
RENAULT TRUCK 385.18 Premium MIDR06.23.56B/41; 6-cyl; 11,1-L 1996-
RENAULT TRUCK 385.19 Premium MIDR06.23.56A/41; 6-cyl; 11,1-L 1996-
RENAULT TRUCK 385.24 Premium MIDR06.23.56A/41; 6-cyl; 11,1-L 1996-
RENAULT TRUCK 385.24 Premium MIDR06.23.56B/41; 6-cyl; 11,1-L 1996-
RENAULT TRUCK 385.26 Kerax MIDR06.23.56A/41; 6-cyl; 11,1-L 1997-
RENAULT TRUCK 385.26 Premium MIDR06.23.56A/41; 6-cyl; 11,1-L 1996-
RENAULT TRUCK 385.26 Premium MIDR06.23.56B/41; 6-cyl; 11,1-L 1996-
RENAULT TRUCK 385.32 Kerax MIDR06.23.56A/41; 6-cyl; 11,1-L 1997-
RENAULT TRUCK 400.18 Premium MIDR06.23.56A/41; 6-cyl; 11,1-L 1996-
RENAULT TRUCK 400.18 Premium MIDR06.23.56B/41; 6-cyl; 11,1-L 1996-
RENAULT TRUCK 400.24 Premium MIDR06.23.56A/41; 6-cyl; 11,1-L 1996-
RENAULT TRUCK 400.24 Premium MIDR06.23.56B/41; 6-cyl; 11,1-L 1996-
RENAULT TRUCK 400.26 Kerax MIDR06.23.56B/41; 6-cyl; 11,1-L 1998-
RENAULT TRUCK 400.26 Premium MIDR06.23.56A/41; 6-cyl; 11,1-L 1996-
RENAULT TRUCK 400.26 Premium MIDR06.23.56B/41; 6-cyl; 11,1-L 1996-