• 243708665JUBANA numeris
  • 24Įtampa, V
  • 6.6Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 12Dantų skaičius
  • PLGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Pastabos: Pagalbinė relė su 2 sužadinimo pajungimo išvadais, pakeičia Mitsubishi M9T66371. Su papildoma "Masės" jungtimi (su terminalu 31).
Gamintojas Gamintojo numeris
CARGO 114872
DELCO REMY DRS0539
ELSTOCK 45-4127
ERA 220563
HC-PARTS CS1472
JUBANA 243708665
LESTER 19928
LETRIKA 11.139.621
LETRIKA AZE4693
LETRIKA IS9473
LUCAS LRS02455
MAHLE MS761
MITSUBISHI M009T62172
MITSUBISHI M009T62173
MITSUBISHI M009T62174
MITSUBISHI M009T66371
MITSUBISHI M009T66372
MITSUBISHI M009T66373
MITSUBISHI M9T62172
MITSUBISHI M9T62173
MITSUBISHI M9T62174
MITSUBISHI M9T66371
MITSUBISHI M9T66372
MITSUBISHI M9T66373
PRESTOLITE M90R3547SE
RENAULT 5001866293
RENAULT 7420714203
UNIPOINT STR-7903
VOLVO 20572417
VOLVO 20714203
VOLVO 21219976
VOLVO 21632125
VOLVO 21632127
VOLVO 21632133
WAI 19928N
WOOD-UK STR71227
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
RENAULT TRUCK 440.19 Magnum DXi13; 6-cyl; 12,8-L 2009-
RENAULT TRUCK 460.18 Magnum DXi13; 6-cyl; 12,8-L 2006-
RENAULT TRUCK 460.24 Magnum DXi13; 6-cyl; 12,8-L 2006-
RENAULT TRUCK 460.25 Magnum DXi13; 6-cyl; 12,8-L 2006-
RENAULT TRUCK 460.26 Magnum DXi13; 6-cyl; 12,8-L 2006-
RENAULT TRUCK 460.32 Kerax DXi13; 6-cyl; 12,8-L 2006-
RENAULT TRUCK 480.19 Magnum DXi13; 6-cyl; 12,8-L 2009-
RENAULT TRUCK 480.26 Magnum DXi13; 6-cyl; 12,8-L 2009-
RENAULT TRUCK 500.18 Magnum DXi13; 6-cyl; 12,8-L 2006-
RENAULT TRUCK 500.24 Magnum DXi13; 6-cyl; 12,8-L 2006-
RENAULT TRUCK 500.25 Magnum DXi13; 6-cyl; 12,8-L 2006-
RENAULT TRUCK 500.26 Magnum DXi13; 6-cyl; 12,8-L 2006-
RENAULT TRUCK 500.32 Kerax DXi13; 6-cyl; 12,8-L 2006-
RENAULT TRUCK 520.18 Magnum DXi13; 6-cyl; 12,8-L 2009-
RENAULT TRUCK 520.19 Magnum DXi13; 6-cyl; 12,8-L 2009-
RENAULT TRUCK 520.24 Magnum DXi13; 6-cyl; 12,8-L 2009-
RENAULT TRUCK 520.25 Magnum DXi13; 6-cyl; 12,8-L 2009-
RENAULT TRUCK 520.26 Magnum DXi13; 6-cyl; 12,8-L 2009-
VOLVO BUS 8700 DH12D340; 6-cyl; 12,1-L 1999-
VOLVO BUS 8700 DH12D380; 6-cyl; 12,1-L 1999-
VOLVO BUS 8700 DH12E340; 6-cyl; 12,1-L 1999-
VOLVO BUS 8700 DH12E380; 6-cyl; 12,1-L 1999-
VOLVO BUS 9700 DH12D340; 6-cyl; 12,1-L 2001-
VOLVO BUS 9700 DH12D380; 6-cyl; 12,1-L 2001-
VOLVO BUS 9700 DH12D420; 6-cyl; 12,1-L 2001-
VOLVO BUS 9900 DH12D420; 6-cyl; 12,1-L 2001-
VOLVO BUS B12 D12C420; 6-cyl; 12,1-L 2006-
VOLVO BUS B12 D12D420; 6-cyl; 12,1-L 2006-
VOLVO BUS B12 DH12D340; 6-cyl; 12,1-L 2006-
VOLVO BUS B12 DH12E340; 6-cyl; 12,1-L 2006-
VOLVO BUS B12 DH12E380; 6-cyl; 12,1-L 2006-
VOLVO BUS B12 DH12E420; 6-cyl; 12,1-L 2006-
VOLVO BUS B12 DH12E460; 6-cyl; 12,1-L 2006-
VOLVO TRUCK FH12 /340 D12A340; 6-cyl; 12,1-L 1993-
VOLVO TRUCK FH12 /340 D12C340; 6-cyl; 12,1-L 1993-
VOLVO TRUCK FH12 /340 D12D340; 6-cyl; 12,1-L 1993-
VOLVO TRUCK FH12 /380 D12A380; 6-cyl; 12,1-L 1993-
VOLVO TRUCK FH12 /380 D12C380; 6-cyl; 12,1-L 1993-
VOLVO TRUCK FH12 /380 D12D380; 6-cyl; 12,1-L 1993-
VOLVO TRUCK FH12 /420 D12A420; 6-cyl; 12,1-L 1993-
VOLVO TRUCK FH12 /420 D12C420; 6-cyl; 12,1-L 1993-
VOLVO TRUCK FH12 /420 D12D420; 6-cyl; 12,1-L 1993-
VOLVO TRUCK FH12 /460 D12C460; 6-cyl; 12,1-L 1998-
VOLVO TRUCK FH12 /460 D12D460; 6-cyl; 12,1-L 1998-
VOLVO TRUCK FH12 /500 D12D500; 6-cyl; 12,1-L 2001-
VOLVO TRUCK FH400 D13A400; 6-cyl; 12,8-L 2005-
VOLVO TRUCK FH400 D13B400; 6-cyl; 12,8-L 2005-
VOLVO TRUCK FH420 D13C420; 6-cyl; 12,8-L 2009-
VOLVO TRUCK FH440 D13A440; 6-cyl; 12,8-L 2005-
VOLVO TRUCK FH440 D13B440; 6-cyl; 12,8-L 2005-
VOLVO TRUCK FH460 D13C460; 6-cyl; 12,8-L 2009-
VOLVO TRUCK FH480 D13A480; 6-cyl; 12,8-L 2005-
VOLVO TRUCK FH500 D13B500; 6-cyl; 12,8-L 2007-
VOLVO TRUCK FH500 D13C500; 6-cyl; 12,8-L 2007-
VOLVO TRUCK FH520 D13A520; 6-cyl; 12,8-L 2005-
VOLVO TRUCK FH540 D13C540; 6-cyl; 12,8-L 2009-
VOLVO TRUCK FM12 /340 D12C340; 6-cyl; 12,1-L  1998-2005
VOLVO TRUCK FM12 /340 D12D340; 6-cyl; 12,1-L  1998-2005
VOLVO TRUCK FM12 /380 D12C380; 6-cyl; 12,1-L  1998-2005
VOLVO TRUCK FM12 /380 D12D380; 6-cyl; 12,1-L  1998-2005
VOLVO TRUCK FM12 /420 D12C420; 6-cyl; 12,1-L  1998-2005
VOLVO TRUCK FM12 /420 D12D420; 6-cyl; 12,1-L  1998-2005
VOLVO TRUCK FM12H /340 D12C340; 6-cyl; 12,1-L  1998-2005
VOLVO TRUCK FM12H /340 D12D340; 6-cyl; 12,1-L  1998-2005
VOLVO TRUCK FM12H /380 D12C380; 6-cyl; 12,1-L  1998-2005
VOLVO TRUCK FM12H /380 D12D380; 6-cyl; 12,1-L  1998-2005
VOLVO TRUCK FM12H /420 D12C420; 6-cyl; 12,1-L  1998-2005
VOLVO TRUCK FM12H /420 D12D420; 6-cyl; 12,1-L  1998-2005
VOLVO TRUCK FM360 D13A360; 6-cyl; 12,8-L 2005-
VOLVO TRUCK FM360 D13B360; 6-cyl; 12,8-L 2005-
VOLVO TRUCK FM380 D13C380; 6-cyl; 12,8-L 2005-
VOLVO TRUCK FM400 D13A400; 6-cyl; 12,8-L 2005-
VOLVO TRUCK FM400 D13B400; 6-cyl; 12,8-L 2005-
VOLVO TRUCK FM420 D13C420; 6-cyl; 12,8-L 2005-
VOLVO TRUCK FM440 D13A440; 6-cyl; 12,8-L 2005-
VOLVO TRUCK FM440 D13B440; 6-cyl; 12,8-L 2005-
VOLVO TRUCK FM460 D13C460; 6-cyl; 12,8-L 2005-
VOLVO TRUCK FM480 D13A480; 6-cyl; 12,8-L 2005-
VOLVO TRUCK FM500 D13B500; 6-cyl; 12,8-L 2007-
VOLVO TRUCK FM500 D13C500; 6-cyl; 12,8-L 2005-