• 243708667JUBANA numeris
  • 24Įtampa, V
  • 6.6Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 10Dantų skaičius
  • PLGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Alternatyvūs produktai

Pastabos: Starteris su apsauga nuo alyvos patekimo į vidų.
Gamintojas Gamintojo numeris
CARGO 112544
CASE 223900A1
CASE 223900A2
CUMMINS 3283214
CUMMINS 3283814
CUMMINS 3604662
CUMMINS 3675247
CUMMINS 3920329
CUMMINS 3604662RX
CUMMINS 3675247RX
CUMMINS 604662RX
DELCO REMY 10465538
DELCO REMY DRS0352
DENSO 1280009820
DENSO 1280009821
DENSO 2280005610
DENSO 2280005611
DENSO 2280005612
DENSO 2280005630
DENSO 2280005631
DENSO 2280007380
DENSO 2280007381
DENSO 9712809982
DIXIE 246-30215
DIXIE S-8912
HC-PARTS CSA309
JUBANA 243708667
LESTER 17636
LESTER 18405
LESTER 18535
PIC 190-6039
PIC 190-6048
PIC 190-9022
UNIPOINT STR-9152
UNIPOINT STR-9153
WAI 18535N
WAI 2-2338-ND
WILSON 91-29-5421
WILSON 91-29-5421N
WOOD-UK STR30052
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
CASE LOADER 721C 6T-830; 6-cyl; 8,3-L 1997-2001
CASE LOADER 821C 6T-830; 6-cyl; 8,3-L 1997-2001
CASE TRACTOR Steiger 330 6-540; 6-cyl; 8,9-L 2007-2008
CASE TRACTOR Steiger 335 6-540; 6-cyl; 8,9-L 2008-2010
CASE TRACTOR STX280 6-505; 6-cyl; 8,3-L 2006-2008
CASE TRACTOR STX330 6-540; 6-cyl; 8,9-L 2006-2008
CUMMINS ENGINE 6CT Series 6-cyl; 8,3-L -
CUMMINS ENGINE C Series 6-cyl; 8,3-L 1996-2008
NEW HOLLAND HARVESTER CR9040 Cursor 9; 6-cyl; 8,7-L 2007-2011
NEW HOLLAND HARVESTER CR9060 Cursor 9; 6-cyl; 8,7-L 2007-2011
NEW HOLLAND TRACTOR T9020 6-540; 6-cyl; 8,9-L 2007-2010
OTTAWA TRUCK Various models 6C…; 6-cyl; 8,3-L 1997-2008
ROSTSELMASH HARVESTER AKROS 560 QSC8.3; 6-cyl; 8,3-L -
SAMSUNG EXCAVATOR SE240 C8.3-C; 6-cyl; 8,3-L 1992-1998
SAMSUNG EXCAVATOR SE280 C8.3-C; 6-cyl; 8,3-L 1992-1998