• 243708670JUBANA numeris
  • 24Įtampa, V
  • 6.6Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 10Dantų skaičius
  • PLGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Alternatyvūs produktai

Pastabos: Starteris su apsauga nuo alyvos patekimo į vidų.
Gamintojas Gamintojo numeris
CUMMINS 3282731
CUMMINS 3285750
CUMMINS 3675207
DELCO REMY 10479647
JUBANA 243708670
NEW HOLLAND 76193688
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
CUMMINS ENGINE Various models - -
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTOR D150 6BTAA5.9; 6-cyl; 5,9-L -
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTOR D150 LGP 6BTAA5.9; 6-cyl; 5,9-L -
NEW HOLLAND CRAWLER TRACTOR D150 XLT 6BTAA5.9; 6-cyl; 5,9-L -