• 123708310JUBANA numer
  • 12Napięcie, V
  • 4.2Moc, kW
  • CWKierunek obrotów
  • 10Liczba zębów
  • PLGRTyp rozrusznika
  • M10B+ (Zacisk 30)

Skontaktuj się z nami

Produkty alternatywne

Producent Numer producenta
BLUEBIRD 1454651
BLUEBIRD 4312666
CARGO 110569
CARGO 114309
CATERPILLAR 676375
CATERPILLAR 0R9226
CATERPILLAR 0R9271
CATERPILLAR 3E1865
CATERPILLAR 4N0241
CATERPILLAR 9X0354
DELCO REMY 1113652
DELCO REMY 1993994
DELCO REMY 10461094
DELCO REMY DRS0333
DENSO 1280009690
DENSO 1280009691
DENSO 2280005850
DENSO 2280005851
DENSO 0280003650
DENSO 0280005960
DENSO 0280005961
DIXIE TS-1675
DIXIE TS-1788
ELSTOCK 25-2117
ELSTOCK 25-2418
INTERNATIONAL 2585347C91
JUBANA 123708310
LESTER 3977
LESTER 6522
LESTER 17103
LESTER 17633
LESTER 18989
LUCAS LRS01327
LUCAS LRS01476
PIC 141-323
PRESTOLITE 35260900
THOMAS BUS 61230359
WILSON 91-01-4439
WILSON 91-29-5412
Producent Pojazd Typ Silnik Data
BLUEBIRD BUS Various models 3116; 6-cyl; 6,6-L 1996-2003
BLUEBIRD BUS Various models 3126; 6-cyl; 7,2-L 1996-2001
CATERPILLAR ENGINE 3046 6-cyl; 5-L -
CATERPILLAR ENGINE 3116 6-cyl; 6,6-L -
CATERPILLAR ENGINE 3126 6-cyl; 7,2-L -
CATERPILLAR ENGINE 3204 4-cyl; 5,2-L -
FORD TRUCK 7000 3126; 6-cyl; 7,2-L 1995-1997
FORD TRUCK 8000 3126; 6-cyl; 7,2-L 1995-1997
FORD TRUCK 9000 3126; 6-cyl; 7,2-L 1995-1997
FORD TRUCK L6000 3126; 6-cyl; 7,2-L 1995-1997
HYSTER FORKLIFT Various models 6.354; 6-cyl; 5,8-L -