• 123708311JUBANA numer
  • 12Napięcie, V
  • 4.2Moc, kW
  • CWKierunek obrotów
  • 12Liczba zębów
  • PLGRTyp rozrusznika
  • M10B+ (Zacisk 30)

Skontaktuj się z nami

Producent Numer producenta
CARGO 112255
CUMMINS 3043007
CUMMINS 3043008
CUMMINS 3604483
CUMMINS 3675121
CUMMINS 3910643
CUMMINS 3965283
CUMMINS 3604483RX
CUMMINS 3675121RX
DELCO REMY 1990313
DELCO REMY 1993713
DELCO REMY 1993794
DELCO REMY 1993853
DELCO REMY 1993865
DELCO REMY 1993869
DELCO REMY 1993871
DELCO REMY 1993928
DELCO REMY 1993931
DELCO REMY 8200005
DELCO REMY 8200025
DELCO REMY 8300005
DELCO REMY 10461008
DELCO REMY 10461277
DELCO REMY 10461769
DELCO REMY 10479106
DELCO REMY 10479174
DELCO REMY 19026028
DELCO REMY 19026029
DIXIE 200-45107
DIXIE 201-37108
DIXIE TS-1539
DIXIE TS-1541
DIXIE TS-1562
ELSTOCK 25-3381
INTERNATIONAL 1651386C91
INTERNATIONAL 1754386C91
INTERNATIONAL 3595329C91
INTERNATIONAL 3804471C91
JUBANA 123708311
LESTER 6379
LESTER 6393
LESTER 6403
LESTER 6808
LUCAS LRS02210
PIC 141-317
PIC 141-472
UNIPOINT STR-0121
WAI 23587A
WILSON 91-01-4167
WILSON 91-01-4167N
WILSON 91-01-4622
WILSON 91-01-4622N
WOOD-UK STR80160
WOOD-UK STR80180
Producent Pojazd Typ Silnik Data
BELARUS TRACTOR 3022.1 - -
BELARUS TRACTOR 3022DC S40E 8.7 LTA M146; 6-cyl -
BELARUS TRACTOR 3022DV S40E 8.7 LTA M146; 6-cyl -
CUMMINS ENGINE 6C8.3 6-cyl; 8,3-L -
CUMMINS ENGINE ISC 6-cyl; 8,3-L -
DETROIT DIESEL ENGINE BELARUS 3022DC S40E 8.7 LTA M146; 6-cyl -
DETROIT DIESEL ENGINE BELARUS 3022DV S40E 8.7 LTA M146; 6-cyl -
FREIGHTLINER TRUCK Various models ISC; 6-cyl; 8,3-L -
PETERBILT TRUCK Various models ISC; 6-cyl; 8,3-L -
STERLING TRUCK Various models ISC; 6-cyl; 8,3-L -
WHITE TRACTOR 85 6-505; 6-cyl; 8,3-L 1987-
WHITE TRACTOR 160 6-505; 6-cyl; 8,3-L 1987-1989
WHITE TRACTOR 185 6-505; 6-cyl; 8,3-L 1986-1989