• 123708332JUBANA numer
  • 12Napięcie, V
  • 4.2Moc, kW
  • CWKierunek obrotów
  • 9Liczba zębów
  • PLGRTyp rozrusznika
  • M10B+ (Zacisk 30)

Skontaktuj się z nami

Producent Numer producenta
BOSCH 0001359044
BOSCH 0001359087
BOSCH 0001359089
BOSCH 0001367045
BOSCH 0001367046
BOSCH 0986014850
BOSCH EXCHANGE BX1485
CARGO 113482
ELSTOCK 25-0162
ELSTOCK 25-0487
JUBANA 123708332
JUNGHEINRICH 50185816
LESTER 32032
LESTER 32033
LETRIKA 11.130.881
LETRIKA AZJ3310
LETRIKA IS0881
LUCAS LRS01027
LUCAS LRS01109
MAHLE MS322
PIC 120-5044
PIC 120-5044A
PIC 182-421
VOLVO 241599
VOLVO 4785538
VOLVO 4785539
VOLVO 4880692
VOLVO 4880693
Producent Pojazd Typ Silnik Data
VOLVO BM TRACTOR 2650 TD60B; 6-cyl; 5,5-L 1979-1982
VOLVO BM TRACTOR 2654 TD60B; 6-cyl; 5,5-L 1979-1982
VOLVO BM DUMPER DR860T TD50B; 6-cyl; 5,1-L 1972-1980
VOLVO BM DUMPER DR861 TD50B; 6-cyl; 5,1-L 1979-
VOLVO BM DUMPER DR861 TD60B; 6-cyl; 5,5-L 1982-
VOLVO BM FORWARDER SM868 D50B; 6-cyl; 5,1-L -
VOLVO BM FORWARDER SM868 TD50B; 6-cyl; 5,1-L -
VOLVO BM ARTICULATED HAULER SM880 D50B; 6-cyl; 5,1-L -
VOLVO BM ARTICULATED HAULER SM880 TD50B; 6-cyl; 5,1-L -
VOLVO BM ARTICULATED HAULER SM980 TD50B; 6-cyl; 5,1-L 1971-1976
VOLVO BM TRACTOR T650 D42A; 4-cyl; 4,2-L 1980-1982
VOLVO BM TRACTOR T650 D42A; 4-cyl; 4,2-L 1980-1982
VOLVO BM TRACTOR T700 TD42; 4-cyl; 4,2-L 1976-1982
VOLVO BM ARTICULATED TRUCK T861 TD60B; 6-cyl; 5,5-L 1979-1982