• 123708338JUBANA numer
  • 12Napięcie, V
  • 4.2Moc, kW
  • CWKierunek obrotów
  • 10Liczba zębów
  • PLGRTyp rozrusznika
  • M10B+ (Zacisk 30)

Skontaktuj się z nami

Producent Numer producenta
CASE 839341
CUMMINS 3909913
CUMMINS 3604654RX
DELCO REMY 1113292
DELCO REMY 1998506
DELCO REMY 1998522
DELCO REMY 10461285
DELCO REMY 10465149
DELCO REMY 10465211
DELCO REMY 10465365
DELCO REMY 10479624
DELCO REMY 323-487
DIXIE 201-28114
DIXIE TS-1621
JUBANA 123708338
LESTER 6583
LUCAS LRS01255
MITSUBISHI M003T90071
MITSUBISHI M003T90072
MITSUBISHI M3T90071
MITSUBISHI M3T90072
NIKKO 0230002020
NIKKO 0230002460
PIC 140-932
UNIPOINT STR-7057
WAI 6583N
WILSON 91-01-4366
WILSON 91-01-4366N
WOOD-UK STR7057
Producent Pojazd Typ Silnik Data
CHAMPION GRADER 710 6BT5.9; 6-cyl; 5,9-L 1989-1991
CHAMPION GRADER 710A 6BT5.9; 6-cyl; 5,9-L 1989-1991
CONSOLIDATED DIESEL ENGINE 4B3.9 4-cyl; 3,9-L 1991-1992
CONSOLIDATED DIESEL ENGINE 6B5.9 6-cyl; 5,9-L 1991-1992
CUMMINS ENGINE 6B5.9 Series 6-cyl; 5,9-L -
CUMMINS ENGINE 6BT 6-cyl; 5,9-L 1990-
FORD TRUCK Various models 6-cyl; 6,9-L -
FORD TRUCK Various models 6-cyl; 7,3-L -
TIMBERJACK SKIDDER 450C 6BT5.9; 6-cyl; 5,9-L -