• 243708516JUBANA numer
  • 24Napięcie, V
  • 5Moc, kW
  • CWKierunek obrotów
  • 11Liczba zębów
  • OSGRTyp rozrusznika
  • M10B+ (Zacisk 30)

Skontaktuj się z nami

Producent Numer producenta
AGCO 836664354
AGCO 836674649
AGCO V836664354
AGCO V836674649
BOSCH 0001368037
BOSCH 0001368039
BOSCH 0986013700
BOSCH 0986013701
BOSCH EXCHANGE BX1370
CARGO 113484
DELCO REMY 19024296
DELCO REMY DRS3700
ELSTOCK 45-0316
FENDT V835330965
JUBANA 243708516
LESTER 30093
LETRIKA 11.130.595
LETRIKA 11.131.335
LETRIKA 11.132.189
LETRIKA AZF4327
LETRIKA AZF4588
LETRIKA AZJ3186
LETRIKA IS1344
LUCAS 27305
LUCAS LRS01818
MAHLE MS214
MAHLE MS611
MAHLE MS626
PIC 120-5049
PIC 120-5049A
PIC 182-346
PRESTOLITE 20540105
VALTRA (VALMET) 835330965
WOOD-UK STR22071
Producent Pojazd Typ Silnik Data
SISU DIESEL ENGINE 411C 4-cyl; 4,4-L -
SISU DIESEL ENGINE 411CS 4-cyl; 4,4-L -
SISU DIESEL ENGINE 611C 6-cyl; 6,6-L 1981-1995
SISU DIESEL ENGINE 611CS 6-cyl; 6,6-L 1981-1995
VALTRA (VALMET) TRACTOR SK150 611CSBA; 6-cyl; 6,6-L 1981-1995