• 243708616JUBANA numeris
  • 24Įtampa, V
  • 6.6Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 9Dantų skaičius
  • PLGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Pastabos: Starteris su apsauga nuo alyvos patekimo į vidų.
Gamintojas Gamintojo numeris
AVF (REMY) IM321
AVF (REMY) IM513
AVF (REMY) IM517
AVF (REMY) IM559
BOMAG 05710926
BOSCH 0001402009
BOSCH 0001402011
BOSCH 0001402043
BOSCH 0001402058
BOSCH 0001402059
BOSCH 0001410029
BOSCH 0001410030
BOSCH 0001414002
BOSCH 0001414017
BOSCH 0001415010
BOSCH 0001416013
BOSCH 0001416017
BOSCH 0001416059
BOSCH 0986012800
BOSCH BNG424CRS165BR
BOSCH BNG424CRS165SR
CARGO 110601
CARGO 111248
CARGO 113850
DELCO REMY 19024101
DELCO REMY 19024170
DELCO REMY 19024176
DELCO REMY 19024554
DELCO REMY DRS0097
DELCO REMY DRS3764
DEUTZ AG (KHD) 01162573
DEUTZ AG (KHD) 01170738
DEUTZ AG (KHD) 1173059
DEUTZ AG (KHD) 01178720
DEUTZ AG (KHD) 0152440109
DEUTZ AG (KHD) C6R24X4H7622
EFEL 06710
EFEL 22609
ELMOT 6130000
ELMOT R23-13
ELSTOCK 45-0128
ELSTOCK 45-0331
FIAT 8961949
JUBANA 243708616
LESTER 18257
LESTER 18924
LESTER 18932
LESTER 30145
LETRIKA 10.130.170
LETRIKA 11.139.060
LETRIKA 11.139.118
LETRIKA 11.139.516
LETRIKA AZK5119
LETRIKA AZK5416
LETRIKA AZK5467
LETRIKA AZK5555
LETRIKA IS9051
LETRIKA IS9105
LIEBHERR 6104086
LUCAS LRS01808
LUCAS LRS01820
LUCAS LRS01901
MAGNETI MARELLI 943214376
MAGNETI MARELLI MSR651
MAGNETON 9124340
MAGNETON 9125290
MAHLE MS536
MAHLE MS564
MAN 51262017014
MAN 90801105110
PIC 120-6012
PIC 120-6175
PIC 120-6175A
PIC 120-6175B
PIC 120-6175C
PIC 182-310
PRESTOLITE 860657
PRESTOLITE 860657GB
RENAULT 0025841025
STEYR 609090027
STEYR 614090004
STEYR 614090018
STEYR 614090022
STEYR 61500090022
STEYR 61500090030
VOLVO 240502
VOLVO 4772059
VOLVO 5001682
VOLVO 9004772059
VOLVO 4772059-4
WILSON 91-15-7017
WOOD-UK STR50138
WOOD-UK STR50221
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
STEYR TRUCK 880 WD615...; 6-cyl; 9,7-L -
STEYR TRUCK 890 WD615...; 6-cyl; 9,7-L -
STEYR TRUCK 990 WD615.00; 6-cyl; 9,7-L -
STEYR TRUCK 991 WD615.00; 6-cyl; 9,7-L -
STEYR TRUCK 991 WD615.20; 6-cyl; 9,7-L -
STEYR TRUCK 1290 WD615.00; 6-cyl; 9,7-L -
STEYR TRUCK 1291 WD615.60; 6-cyl; 9,7-L -
STEYR TRUCK 1291 WD615.70; 6-cyl; 9,7-L -
STEYR TRUCK 1390 WD615.00; 6-cyl; 9,7-L -
STEYR TRUCK 1395 WD615.00; 6-cyl; 9,7-L -
STEYR TRUCK 1490 WD615...; 6-cyl; 9,7-L -
STEYR TRACTOR 8320 WD615.85; 6-cyl; 9,7-L -
STEYR TRACTOR 8320 WD615.87; 6-cyl; 9,7-L -
STEYR TRUCK 9900 WD615...; 6-cyl; 9,7-L -
STEYR TRACTOR 8300A WD615.84; 6-cyl; 9,7-L -
STEYR TRUCK MEX-MOBIL WD615.84; 6-cyl; 9,7-L -
VOLVO TRUCK Various models - -
VOLVO BM ARTICULATED HAULER A20 TD71G; 6-cyl; 6,7-L 1986-1992
VOLVO BM ARTICULATED HAULER A25B TD71K; 6-cyl; 6,7-L 1992-1995
VOLVO BM ARTICULATED HAULER A25C TD73KCE; 6-cyl; 6,7-L 1995-2008
VOLVO BM LOADER L120 TD71G; 6-cyl; 6,7-L 1986-1992
VOLVO BM LOADER L90 TD61GL; 6-cyl 1986-1992