• 123708001JUBANA numeris
  • 12Įtampa, V
  • 2.7Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 10Dantų skaičius
  • OSGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Pastabos: Starteris skirtas transporto priemonėms su MMZ 2, 3 ir 4 cylindrų varikliais.
Gamintojas Gamintojo numeris
ADI DEM1237
BATE 74.3708
BATE CT142M-3708000
BELARUS 920001103
BELARUS 2403708000
BELARUS 24063708000
BELARUS 24073708000
BELARUS 24173708000
BELARUS 37003084088
BELARUS CT212A
BELARUS ST222A370800001
CARGO 112488
CARGO 113431
ELTRA 64013708
IAT SCT142M
JUBANA 123708001
LESTER 18545
LESTER 18546
LETRIKA 11.130.436
LETRIKA 11.130.685
LETRIKA 11.131.139
LETRIKA AZJ3124
LETRIKA AZJ3229
LETRIKA AZJ3385
LETRIKA IS0436
LETRIKA IS0685
MAGNETON 9142780
MAGNETON 443115142780
MAHLE MS185
PIC 105-247
PIC 182-115
PIC 199-101
WILSON 91-36-8502
WOOD-UK STR60408
WOOD-UK STR61400
ZIT 24.3708
ZIT 64.3708
ZIT CT222A
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
BELARUS TRACTOR 90 D-243.1; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 92 D-243.1; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 500 D-60; 4-cyl; 65HP 1979-1991
BELARUS TRACTOR 505 D-60; 4-cyl; 65HP 1979-1991
BELARUS TRACTOR 520 D-242; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 522 D-242; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 525 D-60; 4-cyl; 65HP 1979-1991
BELARUS TRACTOR 530 D-244; 4-cyl; 4,75-L 1994-1996
BELARUS TRACTOR 532 D-244; 4-cyl; 4,75-L 1994-1996
BELARUS TRACTOR 560 D-60; 4-cyl; 65HP 1994-1996
BELARUS TRACTOR 562 D-60; 4-cyl; 65HP 1992-1996
BELARUS TRACTOR 570 D-242; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 572 D-242; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 590 D-242; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 592 D-242; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 820 D-243; 4-cyl; 4,75-L 1977-1996
BELARUS TRACTOR 822 D-243; 4-cyl; 4,75-L 1977-1996
BELARUS TRACTOR 826 D-243; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 890 D-245.5; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 892 D-245.5; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 900 D-243; 4-cyl; 4,75-L 1977-1996
BELARUS TRACTOR 902 4-cyl; 100HP 1977-1996
BELARUS TRACTOR 905 4-cyl; 100HP 1977-1996
BELARUS TRACTOR 920 D-243; 4-cyl; 4,75-L 1977-1996
BELARUS TRACTOR 922 D-245.5; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 925 4-cyl; 100HP 1977-1996
BELARUS TRACTOR 950 D-245.5; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 952 D-245.5; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 1005 D-245; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 1021 D-245; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 1025 D-245; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 5111 4-cyl; 100HP -
BELARUS TRACTOR 5145 4-cyl; 100HP -
BELARUS TRACTOR 82.1 D-243; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 82.3 D-243C; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 1021.3 D-245S2; 4-cyl; 4,75-L 2007-
BELARUS TRACTOR 1025.4 D-245 S3B; 4-cyl; 4,75-L 2013-
BELARUS TRACTOR 1025.4-10/91 D-245S3A; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 1025.4T D-245S2; 4-cyl; 4,75-L 2008-
BELARUS TRACTOR 1025XL D-245; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 1220.3 D-245.252; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 1220.4 D-245.2S3; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 510E D-244; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 512E D-244; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 550E D-244; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 552E D-244; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 800M D-243; 4-cyl; 4,75-L 1979-1996
BELARUS TRACTOR 80X D-243; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 82.3-23/12 D-243C; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 820R D-243; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 892.2 D-245.5; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 900S D-243; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 920.3 D-245.43 S3A; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 920.3-70 D-245.43 S3A; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 920.3A D-245; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 920.4-10/91 D-245.43 S3A; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 921.3 D-245.5S2; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 922.3 D-245.5S2; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 925.3 D-245.5S2; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 925.4 D-245S3A; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 950S D-243; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 952.2 D-242; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 952.2 D-245.5; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 952.2-70 D-245.5; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 952.4-10/91 D-245.43 S3A; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 952S D-243; 4-cyl; 4,75-L -
BELARUS TRACTOR 952XL D-243; 4-cyl; 4,75-L -
FARMER TRACTOR F-10244C1 D-245; 4-cyl; 4,75-L -
FARMER TRACTOR F-8244C2 D-243; 4-cyl; 4,75-L -
GAZ TRUCK 3309 D-245.7-165; 4-cyl; 4,75-L -
GAZ TRUCK 3309 D-245.7-628; 4-cyl; 4,75-L -
GAZ TRUCK 33081 D-245.7-628; 4-cyl; 4,75-L -
GAZ TRUCK 3937-210 - -
LTZ (LIPECKY TRACTOR) TRACTOR LTZ-55 D-144; 4-cyl; 4,15-L -
LTZ (LIPECKY TRACTOR) TRACTOR LTZ-55A D-144; 4-cyl; 4,15-L -
LTZ (LIPECKY TRACTOR) TRACTOR LTZ-55AH D-144; 4-cyl; 4,15-L -
LTZ (LIPECKY TRACTOR) TRACTOR LTZ-60 D-144; 4-cyl; 4,15-L -
LTZ (LIPECKY TRACTOR) TRACTOR LTZ-60A D-144; 4-cyl; 4,15-L -
LTZ (LIPECKY TRACTOR) TRACTOR LTZ-60AH D-144; 4-cyl; 4,15-L -
LTZ (LIPECKY TRACTOR) TRACTOR T-40A D-144; 4-cyl; 4,15-L -
MMZ ENGINE D-242 4-cyl; 4,75-L -
MMZ ENGINE D-243 4-cyl; 4,75-L -
MMZ ENGINE D-244 4-cyl; 4,75-L -
MMZ ENGINE D-245 4-cyl; 4,75-L -
MMZ ENGINE D-245.5 4-cyl; 4,75-L -
PAZ BUS 3205-07 D-245.7; 4-cyl; 4,75-L -
PAZ BUS 32051-07 D-245.7; 4-cyl; 4,75-L -
PAZ BUS 32053-07 D-245.7; 4-cyl; 4,75-L -
PAZ BUS 32054-07 D-245.7; 4-cyl; 4,75-L -
PRONAR TRACTOR 82A D-243; 4-cyl; 4,75-L -
PRONAR TRACTOR 82SA D-243; 4-cyl; 4,75-L -
PRONAR TRACTOR ZUBRON 2048A-WP D-130; 3-cyl; 3,12-L -
VTZ (VLADIMIRSKY TRACTOR) TRACTOR 2027 D-120; 2-cyl; 2,08-L -
VTZ (VLADIMIRSKY TRACTOR) TRACTOR 2032 D-120; 2-cyl; 2,08-L -
VTZ (VLADIMIRSKY TRACTOR) TRACTOR 2048 D-130; 3-cyl; 3,12-L -
VTZ (VLADIMIRSKY TRACTOR) TRACTOR 2032-10 D-120; 2-cyl; 2,08-L -
VTZ (VLADIMIRSKY TRACTOR) TRACTOR 2032A D-120; 2-cyl; 2,08-L -
VTZ (VLADIMIRSKY TRACTOR) TRACTOR T-30 D-120; 2-cyl; 2,08-L -
VTZ (VLADIMIRSKY TRACTOR) TRACTOR T-30-69 D-120; 2-cyl; 2,08-L -
VTZ (VLADIMIRSKY TRACTOR) TRACTOR T-30-70 D-120; 2-cyl; 2,08-L -
VTZ (VLADIMIRSKY TRACTOR) TRACTOR T-30A D-120; 2-cyl; 2,08-L -
VTZ (VLADIMIRSKY TRACTOR) TRACTOR Т-25A D-120; 2-cyl; 2,08-L -
XTZ (HARKOVSKY TRACTOR) TRACTOR 2511 D-120; 2-cyl; 2,08-L -
XTZ (HARKOVSKY TRACTOR) TRACTOR T-45 D-130; 3-cyl; 3,12-L -
XTZ (HARKOVSKY TRACTOR) TRACTOR Т-25 D21A1; 2-cyl; 2,08-L -