• 123708156JUBANA numeris
  • 12Įtampa, V
  • 2.8Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 9Dantų skaičius
  • OSGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Alternatyvūs produktai

Gamintojas Gamintojo numeris
ANADOLU 5840143
BOSCH 0001354004
BOSCH 0001354008
BOSCH 0001354031
BOSCH 0001354088
BOSCH 0001354095
BOSCH 0001358001
BOSCH 0001358004
BOSCH 0001358017
BOSCH 0001358043
BOSCH 0001362023
BOSCH 0001362036
BOSCH 0001366014
BOSCH 0001366025
BOSCH 0986011190
BOSCH 9000143200
BOSCH EJD1.8/12R70
BOSCH EJD18/12R70
BOSCH SR910X
CARGO 112249
CARRIER TRANSICOLD 29-50096
DELCO REMY DRS0520
DELCO REMY DRS3305
DIXIE 260-62135
DIXIE S-6004
DIXIE S-6082
ELSTOCK 25-0020
ELSTOCK 25-0089
FIAT 130800090017
HANOMAG 152396501
HATZ 40000600
HATZ 40000610
JUBANA 123708156
LESTER 16363
LESTER 18467
LESTER 31949
LETRIKA 11.130.531
LETRIKA 11.130.548
LETRIKA 11.130.620
LETRIKA 11.131.029
LETRIKA AZJ3155
LETRIKA AZJ3166
LETRIKA AZJ3197
LETRIKA AZJ3359
LETRIKA IS0531
LETRIKA IS0548
LETRIKA IS0620
LETRIKA IS1007
LUCAS LRS00820
LUCAS LRS00949
LUCAS LRS00954
MAGNETI MARELLI 63217156
MAGNETI MARELLI 943252281
MAGNETI MARELLI MSR739
MAGNETI MARELLI MT71RB
MAGNETI MARELLI MT72RB
MAGNETON 9142781
MAHLE MS109
MAHLE MS229
MAHLE MS274
MAHLE MS330
MERCEDES BENZ 0001515201
MERCEDES BENZ 0011519101
MERCEDES BENZ 0031512101
MWM 605720100008
MWM 605720100048
PIC 120-034
PIC 120-034A
PIC 120-501
PIC 120-6132
PIC 120-6132A
PIC 182-186
PIC 182-336
RENAULT AGRICULTURE 5000589041
RENAULT AGRICULTURE 7701019038
RENAULT AGRICULTURE 7701019590
RUGGERINI 56302
RUGGERINI 56357
SAME 296193300
STEYR 210090010
STEYR 30800090001
STEYR 30800090017
WILSON 91-15-6804
WOOD-UK STR50171
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
CARRIER TRANSICOLD TRAILER UNIT NDB-40 OM636; 4-cyl; 1,8-L -
CARRIER TRANSICOLD TRAILER UNIT UDE Series OM636; 4-cyl; 1,8-L -
CARRIER TRANSICOLD TRAILER UNIT UDG Series OM636; 4-cyl; 1,8-L -
CARRIER TRANSICOLD ENGINE Various models OM636; 4-cyl; 1,8-L 1974-2008
CARRIER TRANSICOLD REFRIGERATION Various models OM636; 4-cyl; 1,8-L 1980-2008
CLAAS HARVESTER COLUMBUS OM636; 4-cyl; 1,8-L 1966-1972
CLAAS HARVESTER COMET OM636; 4-cyl; 1,8-L 1966-1972
DEUTZ-FAHR TRACTOR Various models 1000.3…; 3-cyl; 3-L -
DEUTZ-FAHR TRACTOR Various models 1000.4…; 4-cyl; 4-L -
HUERLIMANN TRACTOR Various models 1000.3…; 3-cyl; 3-L -
HUERLIMANN TRACTOR Various models 1000.4…; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI ENGINE 1000.3… 3-cyl; 3-L -
LAMBORGHINI ENGINE 1000.4W 4-cyl; 4-L 1987-
LAMBORGHINI ENGINE 1000.4WT 4-cyl; 4-L 1987-
LAMBORGHINI TRACTOR Various models 1000.3…; 3-cyl; 3-L -
LAMBORGHINI TRACTOR Various models 1000.4…; 4-cyl; 4-L -
MERCEDES BENZ ENGINE OM636 4-cyl; 1,8-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 321-4 - -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 451-4 - -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 481-4 - -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 571-4 - -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 581-4 - -
RUGGERINI ENGINE CRD100 1-cyl; 0,8-L 1976-1981
RUGGERINI ENGINE CRD100/2P 2-cyl; 1,5-L 1972-1986
RUGGERINI ENGINE CRD100P 1-cyl; 0,8-L 1971-1980
RUGGERINI ENGINE CRD951 1-cyl; 0,7-L 1971-1988
RUGGERINI ENGINE CRD951/2 2-cyl; 1,4-L 1971-1988
RUGGERINI INBOARD CRDK100 1-cyl; 0,8-L 1977-1989
RUGGERINI INBOARD CRDK100/2 2-cyl; 1,5-L 1977-1990
RUGGERINI ENGINE P101 1-cyl; 0,8-L 1971-1983
RUGGERINI ENGINE P101/2 2-cyl; 1,5-L 1976-1990
RUGGERINI ENGINE P101L 1-cyl; 0,8-L 1971-1980
RUGGERINI ENGINE P105/2 2-cyl; 1,7-L 1971-1990
RUGGERINI INBOARD PK105/2 2-cyl; 1,7-L 1980-2008
RUGGERINI INBOARD PM105/2 2-cyl; 1,7-L 1980-2008
RUGGERINI ENGINE RD100/2 2-cyl; 1,4-L 1971-1980
RUGGERINI ENGINE RD90/2 2-cyl; 1,1-L 1971-1980
RUGGERINI ENGINE RD95/2 2-cyl; 1,4-L 1971-1980
RUGGERINI ENGINE RD951/2 2-cyl; 1,4-L 1971-1987
RUGGERINI ENGINE RP170 1-cyl; 0,7-L 1983-1989
RUGGERINI ENGINE RP178 1-cyl; 0,7-L 1983-1989
RUGGERINI ENGINE RP320 2-cyl; 1,5-L 1990-1997
RUGGERINI ENGINE RP368 2-cyl; 1,7-L 1984-1989
RUGGERINI ENGINE RP380 2-cyl; 1,7-L 1984-1989
SAME TRACTOR Various models 1000.3…; 3-cyl; 3-L -
SAME TRACTOR Various models 1000.4…; 4-cyl; 4-L -
SLANZI ENGINE DS2000 2-L -
SLANZI ENGINE DS3000 3-L -
SLANZI ENGINE DS4000 4-L -
SLANZI ENGINE DVA1800 1,8-L -
SLANZI ENGINE DVA3600 3,6-L -
THERMO KING ENGINE Various models OM636; 4-cyl; 1,8-L 1969-2008