• 123708518JUBANA numeris
  • 12Įtampa, V
  • 3.2Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 9Dantų skaičius
  • OSGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Alternatyvūs produktai

Pastabos: Starteris tinkamas naudoti SAME ir LAMBORGHINI varikliuose iki 6 litrų darbinio tūrio.
Gamintojas Gamintojo numeris
AGCO C000900060040
BOSCH 0001230012
BOSCH 0001262029
BOSCH 0001262030
BOSCH 0001359038
BOSCH 0001359083
BOSCH 0001359113
BOSCH 0001367005
BOSCH 0986024080
BOSCH EXCHANGE BX2408
CARGO 111001
CASE 1530289C1
CLAAS 6005706618
DELCO REMY 19024250
DELCO REMY DRS3326
DIXIE 260-67116
DIXIE 266-68104
DIXIE TS-6094
ELSTOCK 25-0275
HC-PARTS CS718
HELLA 8EA731762001
JUBANA 123708518
LESTER 17136
LESTER 19666
LETRIKA 11.130.254
LETRIKA 11.130.898
LETRIKA 11.131.829
LETRIKA AZF4220
LETRIKA AZJ3320
LETRIKA AZJ3557
LETRIKA IS0254
LETRIKA IS1249
LUCAS LRS01053
MAGNETI MARELLI 63216816
MAGNETI MARELLI MT68R
MAGNETI MARELLI MT68RA
MAGNETON 9144820
MAHLE MS354
MAHLE MS429
PIC 102-327
PIC 120-568
PIC 120-568A
PIC 120-568B
PIC 120-568D
PIC 182-146
PIC 182-147
SAME 29619390
SAME 296192300
SAME 296192900
SAME 296193500
SAME 296193800
SAME 296193900
SAME 296195600
SAME 299392950
STEYR 61100090002
WILSON 91-15-7060
WOOD-UK STR50157
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
AGCO TRACTOR Allis 5670 1000.4A; 4-cyl; 4-L 1991-2000
AGCO TRACTOR Allis 5680 1000.4A; 4-cyl; 4-L 1991-1998
AGCO TRACTOR Allis 6670 1000.4A; 4-cyl; 4-L 1991-1999
AGCO TRACTOR Allis 6680 1000.4A; 4-cyl; 4-L 1991-1999
AGCO TRACTOR Allis 6690 1000.4AT; 4-cyl; 4-L 1991-1999
AGCO TRACTOR Allis 7600 5-317; 5-cyl; 5,2-L 1991-1997
AGCO TRACTOR GT65 1000.4W5; 4-cyl; 4-L 2004-2007
AGCO TRACTOR GT65A 1000.4W5; 4-cyl; 4-L 2004-2007
AGCO TRACTOR GT75 1000.4WT4; 4-cyl; 4-L 2004-2007
AGCO TRACTOR GT75A 1000.4WT4; 4-cyl; 4-L 2004-2007
CASE TRACTOR Farm 2140 1000.4A; 4-cyl; 4-L 1988-1993
CASE TRACTOR Farm 2140E 1000.4A; 4-cyl; 4-L -
CASE TRACTOR Farm 2140V 1000.4A; 4-cyl; 4-L -
CASE TRACTOR Farm 2150 1000.4A; 4-cyl; 4-L 1988-1993
CASE TRACTOR Farm 2150E 1000.4A; 4-cyl; 4-L -
CASE TRACTOR Farm 2150V 1000.4A; 4-cyl; 4-L -
DEUTZ-FAHR CRAWLER Agroclimber 410 1000.4; 4-cyl; 4-L 2012-
DEUTZ-FAHR CRAWLER Agroclimber F400 1000.4; 4-cyl; 4-L 2012-
DEUTZ-FAHR CRAWLER Agroclimber F410 1000.4; 4-cyl; 4-L 2012-
DEUTZ-FAHR CRAWLER Agroclimber V320 1000.3; 3-cyl; 3-L 2012-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrocompact F100 DT 1000.4WT; 4-cyl; 4-L -
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrocompact F70 DT 1000.3WT; 3-cyl; 3-L -
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrocompact F75 DT 1000.4W; 4-cyl; 4-L -
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrocompact F90 DT 1000.4WT; 4-cyl; 4-L -
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrolux 310 1000.3WT; 3-cyl; 3-L 2010-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrolux 310-CAB 1000.3WT; 3-cyl; 3-L 2010-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrolux 320 1000.3WTI; 3-cyl; 3-L 2010-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrolux 320-CAB 1000.3WTI; 3-cyl; 3-L 2010-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrolux 410 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2012-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrolux 57 DT 1000.3; 3-cyl; 3-L 2006-2009
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrolux 65 DT 1000.3WT; 3-cyl; 3-L 2009-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrolux 67 DT 1000.3WT; 3-cyl; 3-L 2006-2009
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrolux 75 DT 1000.3WTI; 3-cyl; 3-L 2009-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 310 1000.3WT; 3-cyl; 3-L 2009-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 310 Ecoline 1000.3WT; 3-cyl; 3-L 2009-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 315 1000.3WT; 3-cyl; 3-L 2010-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 315 Ecoline 1000.3WT; 3-cyl; 3-L 2010-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 320 1000.3WTI; 3-cyl; 3-L 2009-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 320 Ecoline 1000.3WTI; 3-cyl; 3-L 2010-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 405 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2012-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 405 Ecoline 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2012-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 410 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2009-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 410 Ecoline 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2010-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 420 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2009-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 420 Ecoline 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2009-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus F320 1000.3WT; 3-cyl; 3-L 2009-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus F405 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2012-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus F410 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2009-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus F410 Ecoline 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2013-2016
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus F420 Ecoline 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2009-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus F430 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2012-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus S320 1000.3WT; 3-cyl; 3-L 2009-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus S330 1000.3WTI; 3-cyl; 3-L 2012-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus S410 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2009-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus S420 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2009-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus S430 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2012-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus V320 1000.3WT; 3-cyl; 3-L 2009-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus V330 1000.3WTI; 3-cyl; 3-L 2012-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus V410 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2009-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus V420 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2009-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus V430 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2012-
HUERLIMANN TRACTOR Elite 6115-XB 1000.6W; 6-cyl; 6-L 1996-2000
HUERLIMANN TRACTOR Elite 6135-XB 1000.6WT; 6-cyl; 6-L 1996-2000
HUERLIMANN TRACTOR H-468 Prestige 1000.4W; 4-cyl; 4-L 1989-2000
HUERLIMANN TRACTOR H-468.4 Club 1000.4W; 4-cyl; 4-L 1996-2000
HUERLIMANN TRACTOR H-476 V 1000.4W; 4-cyl; 4-L 1988-1991
HUERLIMANN TRACTOR H-478 Prestige 1000.4W; 4-cyl; 4-L 1989-1998
HUERLIMANN TRACTOR H-478.4 1000.4W; 4-cyl; 4-L 1989-1998
HUERLIMANN TRACTOR H-481 XF 1000.4W; 4-cyl; 4-L -
HUERLIMANN TRACTOR H-488 Prestige 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 1986-1990
HUERLIMANN TRACTOR H-488 T 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 1986-1998
HUERLIMANN TRACTOR H-491 XF 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 1996-2000
HUERLIMANN TRACTOR H-6115 Elite 1000.6W; 6-cyl; 6-L 1991-1996
HUERLIMANN TRACTOR H-6115 Elite XB 1000.6W; 6-cyl; 6-L 1996-2000
HUERLIMANN TRACTOR H-6130 1000.6W; 6-cyl; 6-L 1989-
HUERLIMANN TRACTOR H-6135 Elite 1000.6WT; 6-cyl; 6-L 1991-1996
HUERLIMANN TRACTOR H-6135 Elite XB 1000.6WT; 6-cyl; 6-L 1996-2000
HUERLIMANN TRACTOR H-6160 1000.6WTI; 6-cyl; 6-L 1991-2001
HUERLIMANN TRACTOR H-6165 Master 1000.6WTI; 6-cyl; 6-L 1991-2001
HUERLIMANN TRACTOR H-6190 Master 1000.6WTIR; 6-cyl; 6-L 1992-2001
HUERLIMANN TRACTOR SX1200 1000.6WT3V; 6-cyl; 6-L 1998-2004
HUERLIMANN TRACTOR SX1350 1000.6WT3V; 6-cyl; 6-L 1998-2004
HUERLIMANN TRACTOR SX1500 1000.6WT3V; 6-cyl; 6-L 1998-2004
HUERLIMANN TRACTOR SX1600 1000.6WTI3V; 6-cyl; 6-L 2000-2004
HUERLIMANN TRACTOR SX1800 1000.6WTI3V; 6-cyl; 6-L 2000-2004
HUERLIMANN TRACTOR SX2000 1000.6WTI3V; 6-cyl; 6-L 2000-2004
HUERLIMANN TRACTOR XA-607 1000.4W; 4-cyl; 4-L 1995-2000
HUERLIMANN TRACTOR XA-657 1000.4...; 4-cyl; 4-L 2000-2003
HUERLIMANN TRACTOR XA-658 1000.4WT4; 4-cyl; 4-L 2000-2004
HUERLIMANN TRACTOR XN-708 1000.4W; 4-cyl; 4-L 2000-2003
HUERLIMANN TRACTOR XN-709 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2000-2003
HUERLIMANN TRACTOR XT-105 1000.6W; 6-cyl; 6-L 2004-2009
HUERLIMANN TRACTOR XT-110 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2004-2009
HUERLIMANN TRACTOR XT-85 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2004-2009
HUERLIMANN TRACTOR XT-908 1000.4W; 4-cyl; 4-L 1995-2005
HUERLIMANN TRACTOR XT-909 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 1995-2004
HUERLIMANN TRACTOR XT-910.4 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 1995-2004
HUERLIMANN TRACTOR XT-910.6 1000.6W; 6-cyl; 6-L 1995-2004
HUERLIMANN TRACTOR XT-911 1000.6WT; 6-cyl; 6-L 2000-2003
HUERLIMANN TRACTOR XT-913 1000.6WT; 6-cyl; 6-L 2000-2003
HUERLIMANN TRACTOR XT-95 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2004-2009
LAMBORGHINI TRACTOR 956 916.6W; 6-cyl; 5,5-L 1983-1996
LAMBORGHINI TRACTOR 1106 916.6W; 6-cyl; 5,5-L 1985-1996
LAMBORGHINI TRACTOR 1306 916.6W; 6-cyl; 5,5-L 1984-1996
LAMBORGHINI TRACTOR 1306 916.6WT; 6-cyl; 5,5-L 1984-1996
LAMBORGHINI ENGINE 1000.3… 3-cyl; 3-L -
LAMBORGHINI ENGINE 1000.4W 4-cyl; 4-L 1987-
LAMBORGHINI ENGINE 1000.4WT 4-cyl; 4-L 1987-
LAMBORGHINI ENGINE 1000.6W 6-cyl; 6-L 1990-
LAMBORGHINI ENGINE 1000.6WT 6-cyl; 6-L 1990-
LAMBORGHINI ENGINE 1000.6WTI 6-cyl; 6-L 1990-
LAMBORGHINI ENGINE 1000.6WTIR 6-cyl; 6-L 1992-
LAMBORGHINI TRACTOR 660-V DT 1000.3A; 3-cyl; 3-L -
LAMBORGHINI TRACTOR 674-70 1000.4…; 4-cyl; 4-L 1986-1990
LAMBORGHINI TRACTOR 774-80 1000.4…; 4-cyl; 4-L 1986-1990
LAMBORGHINI TRACTOR 874-90 1000.4…; 4-cyl; 4-L 1986-1990
LAMBORGHINI TRACTOR Agile 660 1000.3A; 3-cyl; 3-L 1986-1997
LAMBORGHINI TRACTOR Agile 660-V 1000.3A; 3-cyl; 3-L 2000-2001
LAMBORGHINI TRACTOR Agile 775-V 1000.4W; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR Agile 775-V DT 1000.4W; 4-cyl; 4-L 1996-2000
LAMBORGHINI TRACTOR Agile 880 1000.4W; 4-cyl; 4-L 1997-2003
LAMBORGHINI TRACTOR Agile 990 1000.4WT; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI CRAWLER C.110 SIX 1000.4…; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI CRAWLER C674 Ergomatic 1000.4W; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI CRAWLER C674 Largo 1000.4W; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI CRAWLER C774 Ergomatic 1000.4W; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI CRAWLER C874 Ergomatic 1000.4WT; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI CRAWLER CF.100 1000.4…; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI CRAWLER CF.78 1000.4…; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI CRAWLER CF.88 1000.4…; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI CRAWLER CF.90 1000.4…; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI CRAWLER CF.98 1000.4…; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR Champion 120 1000.6…; 6-cyl; 6-L 1998-2004
LAMBORGHINI TRACTOR Champion 135 1000.6...; 6-cyl; 6-L 1998-2004
LAMBORGHINI TRACTOR Champion 150 1000.6...; 6-cyl; 6-L 1998-2004
LAMBORGHINI TRACTOR Champion 160 1000.6...; 6-cyl; 6-L 2000-2004
LAMBORGHINI TRACTOR Champion 180 1000.6...; 6-cyl; 6-L 2000-2004
LAMBORGHINI TRACTOR Champion 200 1000.6...; 6-cyl; 6-L 2000-2004
LAMBORGHINI TRACTOR Crono 80 1000.4…; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR Cross 674-70 N 1000.4W; 4-cyl; 4-L 1996-2000
LAMBORGHINI TRACTOR Cross 674-70 N DT 1000.4W; 4-cyl; 4-L 1996-2000
LAMBORGHINI TRACTOR Cross 674-75 N - -
LAMBORGHINI TRACTOR Cross 774-85 N - -
LAMBORGHINI TRACTOR Cross 874-95 N - -
LAMBORGHINI TRACTOR Formula 105 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 1989-1995
LAMBORGHINI TRACTOR Formula 115 1000.6W; 6-cyl; 6-L 1991-2000
LAMBORGHINI TRACTOR Formula 115 DT 1000.6W; 6-cyl; 6-L 1996-2000
LAMBORGHINI TRACTOR Formula 135 1000.6WT; 6-cyl; 6-L 1991-2000
LAMBORGHINI TRACTOR Formula 135 DT 1000.6WT; 6-cyl; 6-L 1996-2000
LAMBORGHINI TRACTOR Grand Prix 674-70 1000.4W; 4-cyl; 4-L 1989-1998
LAMBORGHINI TRACTOR Grand Prix 674-70 DT 1000.4W; 4-cyl; 4-L 1989-1998
LAMBORGHINI TRACTOR Grand Prix 75 1000.4W; 4-cyl; 4-L 2004-2007
LAMBORGHINI TRACTOR Grand Prix 774-80 1000.4W; 4-cyl; 4-L 1989-1998
LAMBORGHINI TRACTOR Grand Prix 774-80 DT 1000.4W; 4-cyl; 4-L 1996-
LAMBORGHINI TRACTOR Grand Prix 874-90 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 1989-1998
LAMBORGHINI TRACTOR Grand Prix 874-90 DT 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 1996-
LAMBORGHINI TRACTOR Grand Prix 95 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2004-2007
LAMBORGHINI CRAWLER Grimper 555 1000.3A; 3-cyl; 3-L 1997-2004
LAMBORGHINI CRAWLER Grimper 560 1000.3A; 3-cyl; 3-L 1997-2004
LAMBORGHINI CRAWLER Grimper 570 1000.4W; 4-cyl; 4-L 1997-2004
LAMBORGHINI TRACTOR Plus 100 F - -
LAMBORGHINI TRACTOR Plus 55 F - -
LAMBORGHINI TRACTOR Plus 70 F - -
LAMBORGHINI TRACTOR Plus 75 F - -
LAMBORGHINI TRACTOR Plus 880-F DT 1000.4W; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR Plus 90 F - -
LAMBORGHINI TRACTOR Plus 990-F DT 1000.4WT; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR Premium 1050 DT 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 1995-2004
LAMBORGHINI TRACTOR Premium 1060 DT 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 1995-2004
LAMBORGHINI TRACTOR Premium 1100 1000.6…; 6-cyl; 6-L 2000-2003
LAMBORGHINI TRACTOR Premium 1300 1000.6…; 6-cyl; 6-L 2000-2003
LAMBORGHINI TRACTOR Premium 1600 1000.6…; 6-cyl; 6-L 2000-2003
LAMBORGHINI TRACTOR Premium 1800 1000.6…; 6-cyl; 6-L 2000-2003
LAMBORGHINI TRACTOR Premium 850 1000.4…; 4-cyl; 4-L 1995-2004
LAMBORGHINI TRACTOR Premium 850 DT 1000.4W; 4-cyl; 4-L 1995-2004
LAMBORGHINI TRACTOR Premium 950 1000.4…; 4-cyl; 4-L 1995-2004
LAMBORGHINI TRACTOR Premium 950 DT 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 1995-2004
LAMBORGHINI TRACTOR R2.100 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2009-2016
LAMBORGHINI TRACTOR R2.76 1000.4W; 4-cyl; 4-L 2004-2008
LAMBORGHINI TRACTOR R2.86 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2004-2008
LAMBORGHINI TRACTOR R2.86 Target 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2004-2008
LAMBORGHINI TRACTOR R2.90 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2009-2016
LAMBORGHINI TRACTOR R2.90 Target 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2012-2016
LAMBORGHINI TRACTOR R3.105 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2012-2015
LAMBORGHINI TRACTOR R3.105T Target 1000.4; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR R3.85 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2004-2008
LAMBORGHINI TRACTOR R3.90 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2012-2015
LAMBORGHINI TRACTOR R3.90T Target 1000.4; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR R3.95 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2004-2008
LAMBORGHINI TRACTOR R4.105 1000.6W; 6-cyl; 6-L 2004-2008
LAMBORGHINI TRACTOR R4.110 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2004-2009
LAMBORGHINI TRACTOR R4.85 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2004-2009
LAMBORGHINI TRACTOR R4.95 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2004-2008
LAMBORGHINI TRACTOR R5.115 1000.6WT; 6-cyl; 6-L 2004-2008
LAMBORGHINI TRACTOR R5.130 1000.6WT; 6-cyl; 6-L 2004-2008
LAMBORGHINI TRACTOR R5.140 EVO 1000.6WTI; 6-cyl; 6-L 2010-
LAMBORGHINI TRACTOR R5.160 EVO 1000.6WTI; 6-cyl; 6-L 2010-
LAMBORGHINI TRACTOR Racing 150 DT 1000.6WTI; 6-cyl; 6-L 1996-2000
LAMBORGHINI TRACTOR Racing 150 1000.6WTI; 6-cyl; 6-L 1995-2001
LAMBORGHINI TRACTOR Racing 165 1000.6WTI; 6-cyl; 6-L 1991-2001
LAMBORGHINI TRACTOR Racing 165 DT 1000.6WTI; 6-cyl; 6-L 1996-2000
LAMBORGHINI TRACTOR Racing 190 1000.6WTIR; 6-cyl; 6-L 1992-2001
LAMBORGHINI TRACTOR Racing 190 DT 1000.6WTIR; 6-cyl; 6-L 1996-2002
LAMBORGHINI TRACTOR RF.100 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2008-
LAMBORGHINI TRACTOR RF.100 Target 1000.4…; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR RF.110 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2010-
LAMBORGHINI TRACTOR RF.80.4 Target 1000.4…; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR RF.90 Target 1000.4…; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR RS.100 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2009-
LAMBORGHINI TRACTOR RS.110 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2012-
LAMBORGHINI TRACTOR RS.90 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2009-
LAMBORGHINI TRACTOR RV.100 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2009-
LAMBORGHINI TRACTOR RV.110 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2012-
LAMBORGHINI TRACTOR RV.90 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2009-
LAMBORGHINI TRACTOR Sprint 674-70 1000.4W; 4-cyl; 4-L 1995-2000
LAMBORGHINI TRACTOR Sprint 674-70 DT 1000.4W; 4-cyl; 4-L 1996-2000
LAMBORGHINI TRACTOR Sprint 674-75 1000.4…; 4-cyl; 4-L 2000-2004
LAMBORGHINI TRACTOR Sprint 684-85 1000.4…; 4-cyl; 4-L 2000-2004
LAMBORGHINI TRACTOR Triumph 100 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2000-2004
LAMBORGHINI TRACTOR Triumph 80 1000.4W; 4-cyl; 4-L 2000-2004
LAMBORGHINI TRACTOR Triumph 90 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2000-2004
LAMBORGHINI TRACTOR Victory 230 1000.6…; 6-cyl; 6-L 1999-2001
LAMBORGHINI TRACTOR Victory 230 Plus 1000.6…; 6-cyl; 6-L 2004-
LAMBORGHINI TRACTOR Victory 260 1000.6…; 6-cyl; 6-L 1999-2001
LAMBORGHINI TRACTOR Victory 260 Plus 1000.6…; 6-cyl; 6-L 2001-2004
SAME TRACTOR AntAres 100 1000.4ATI; 4-cyl; 4-L 1989-1995
SAME TRACTOR AntAres 110 1000.6A; 6-cyl; 6-L 1991-1996
SAME TRACTOR AntAres 130 1000.6AT; 6-cyl; 6-L 1991-1996
SAME TRACTOR AntAres II 110 DT 1000.6A; 6-cyl; 6-L 1996-2000
SAME TRACTOR AntAres II 130 DT 1000.6A; 6-cyl; 6-L 1996-2000
SAME TRACTOR Argon 3 80 1000.4...; 4-cyl; 4-L 2013-
SAME TRACTOR Dorado 3 100 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2009-
SAME TRACTOR Dorado 3 90 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2009-
SAME TRACTOR Dorado 3 90 Classic 1000.4; 4-cyl; 4-L 2013-
SAME TRACTOR Dorado 70 DT 1000.4A; 4-cyl; 4-L 1996-2000
SAME TRACTOR Dorado 75 1000.4...; 4-cyl; 4-L 2000-2004
SAME TRACTOR Dorado 76 1000.4W; 4-cyl; 4-L 2004-2009
SAME TRACTOR Dorado 85 1000.4...; 4-cyl; 4-L 2000-2004
SAME TRACTOR Dorado 86 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2004-2009
SAME TRACTOR Explorer 3 105 1000.4...; 4-cyl; 4-L 2012-
SAME TRACTOR Explorer 3 105 T 1000.4...; 4-cyl; 4-L 2012-
SAME TRACTOR Explorer 3 90 1000.4...; 4-cyl; 4-L 2012-
SAME TRACTOR Explorer 3 90 T 1000.4...; 4-cyl; 4-L 2012-
SAME TRACTOR Explorer 70 SPL Same; 4-cyl; 4-L -
SAME TRACTOR Explorer 80 1000.4A; 4-cyl; 4-L 1986-1990
SAME CRAWLER Explorer 90C Ergomatic 1000.4A; 4-cyl; 4-L -
SAME TRACTOR Explorer II 70 DT 1000.4A; 4-cyl; 4-L 1989-2003
SAME TRACTOR Explorer II 80 1000.4A; 4-cyl; 4-L 1989-2003
SAME TRACTOR Explorer II 90 DT 1000.4AT; 4-cyl; 4-L 1989-2003
SAME TRACTOR Frutteto 3 100 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2008-
SAME TRACTOR Frutteto 3 100 Classic 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2012-
SAME TRACTOR Frutteto 3 110 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2012-
SAME TRACTOR Frutteto 3 80.4 Classic 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2013-
SAME TRACTOR Frutteto 3 90 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2009-
SAME TRACTOR Frutteto 3 90 Classic 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2013-
SAME TRACTOR Frutteto 3 S 100 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2009-
SAME TRACTOR Frutteto 3 S 110 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2012-
SAME TRACTOR Frutteto 3 S 90 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2009-
SAME TRACTOR Frutteto 3 V 100 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2009-
SAME TRACTOR Frutteto 3 V 110 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2012-
SAME TRACTOR Frutteto 3 V 90 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2009-
SAME TRACTOR Frutteto 75 1000.3AT; 3-cyl; 3-L 1991-
SAME TRACTOR Frutteto II 75 1000.4W; 4-cyl; 4-L 1996-
SAME TRACTOR Frutteto II 85 1000.4AT; 4-cyl; 4-L 1996-
SAME TRACTOR Golden 65 1000.4W; 4-cyl; 4-L 1997-
SAME TRACTOR Golden 75 1000.4W; 4-cyl; 4-L 1997-
SAME TRACTOR Golden 85 1000.4A; 4-cyl; 4-L 2000-2004
SAME CRAWLER Krypton 100 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2000-2004
SAME CRAWLER Krypton 2 78 - -
SAME CRAWLER Krypton 2 88 - -
SAME CRAWLER Krypton 3 100 F 1000.4…; 4-cyl; 4-L 2013-
SAME CRAWLER Krypton 3 110 SIX 1000.4…; 4-cyl; 4-L 2013-
SAME CRAWLER Krypton 3 F 90 1000.4…; 4-cyl; 4-L 2013-
SAME CRAWLER Krypton 80 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2000-2004
SAME CRAWLER Krypton 90 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2000-2004
SAME TRACTOR Laser 100 1055PA; 5-cyl; 5,2-L 1986-1991
SAME TRACTOR Laser 110 1006PA; 6-cyl; 5,7-L 1983-1996
SAME TRACTOR Laser 3 140 1000.6WTI; 6-cyl; 6-L 2012-
SAME TRACTOR Laser 3 160 1000.6WTI; 6-cyl; 6-L 2012-
SAME TRACTOR Laser 85 Transporter 1054PA; 4-cyl; 4,2-L -
SAME TRACTOR Row Crop 90 1000.4AT; 4-cyl; 4-L -
SAME TRACTOR Rubin 120 1000.6…; 6-cyl; 6-L 1998-2004
SAME TRACTOR Rubin 135 1000.6…; 6-cyl; 6-L 1998-2004
SAME TRACTOR Rubin 150 1000.6…; 6-cyl; 6-L 1998-2004
SAME TRACTOR Rubin 160 1000.6…; 6-cyl; 6-L 2000-2004
SAME TRACTOR Rubin 180 1000.6…; 6-cyl; 6-L 2000-2004
SAME TRACTOR Rubin 200 1000.6…; 6-cyl; 6-L 2000-2004
SAME TRACTOR Silver 100.4 1000.4ATI; 4-cyl; 4-L 1995-2004
SAME TRACTOR Silver 100.6 1000.4ATI; 4-cyl; 4-L 1995-2004
SAME TRACTOR Silver 105 1000.6W; 6-cyl; 6-L 2004-2009
SAME TRACTOR Silver 110 1000.4WTI; 4-cyl; 4-L 2000-2004
SAME TRACTOR Silver 180 1000.6WTI; 6-cyl; 6-L -
SAME TRACTOR Silver 80 1000.4A; 4-cyl; 4-L 1995-2004
SAME TRACTOR Silver 85 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2004-2009
SAME TRACTOR Silver 90 1000.4AT; 4-cyl; 4-L 1995-2004
SAME TRACTOR Silver 95 1000.4WT; 4-cyl; 4-L 2004-2009
SAME TRACTOR Titan 145 1000.6ATI; 6-cyl; 6-L 1995-1998
SAME TRACTOR Titan 160 1000.6WTI; 6-cyl; 6-L 1991-1998
SAME TRACTOR Titan 190 1000.6WTIR; 6-cyl; 6-L 1992-2001
SAME TRACTOR Vigneron 75 DT 1000.4AT; 4-cyl; 4-L 1996-2000
STEYR TRACTOR 8100 WD611.40; 6-cyl; 5,2-L 1978-1984
STEYR TRACTOR 8110 WD611.43; 6-cyl; 5,2-L 1984-1994
STEYR TRACTOR 8120 WD611.86; 6-cyl; 5,2-L 1978-1984
STEYR TRACTOR 8130 WD611.88; 6-cyl; 5,2-L 1984-1995