• 123708309JUBANA numeris
  • 12Įtampa, V
  • 4.2Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 10Dantų skaičius
  • PLGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Pastabos: Starteris su apsauga nuo alyvos patekimo į vidų.
Gamintojas Gamintojo numeris
BOSCH 0001367054
BOSCH SR929X
CARGO 111224
CARGO 112175
CATERPILLAR 302071
CATERPILLAR 343274
CATERPILLAR 675359
CATERPILLAR 3E1864
CATERPILLAR 7N0923
CATERPILLAR 9G6941
DELCO REMY 1107557
DELCO REMY 1107582
DELCO REMY 1113391
DELCO REMY 1113402
DELCO REMY 1113640
DELCO REMY 1113641
DELCO REMY 1113644
DELCO REMY 1113650
DELCO REMY 1113653
DELCO REMY 1113656
DELCO REMY 1113672
DELCO REMY 1113676
DELCO REMY 1990315
DELCO REMY 1990318
DELCO REMY 1990326
DELCO REMY 1993705
DELCO REMY 1993712
DELCO REMY 1993754
DELCO REMY 1993762
DELCO REMY 1993790
DELCO REMY 1993799
DELCO REMY 1993881
DELCO REMY 1998337
DELCO REMY 10461001
DELCO REMY 10461039
DELCO REMY 10461303
DELCO REMY 10461416
DELCO REMY 12301332
DELCO REMY 12301389
DELCO REMY DRS0467
DELCO REMY DRS3059
DELCO REMY DRZ5125
DENSO 0280003290
DENSO 0280003291
DENSO 0280003292
DENSO 0280003295
DENSO 0280005040
DENSO 1280000770
DENSO 1280000771
DENSO 1280000772
DENSO 1280009680
DENSO 9702800329
DENSO 9712809077
DIXIE 246-40101
DIXIE S-8033
ELSTOCK 25-0285
ELSTOCK 25-1223
ELSTOCK 25-2078
HINO 281001670
HINO 281001670A
HINO 281001671A
HINO 281001672A
HYSTER 135125
HYSTER 136125
HYSTER 326460
HYSTER 345433
HYSTER 3001265
HYSTER 3042511
HYSTER 3137440
HYSTER 3001265R
HYSTER 3004684R
INTERNATIONAL 394906R91
INTERNATIONAL 528012R91
INTERNATIONAL 680559R91
YALE 2200073-53
JOHN DEERE AR34406
JOHN DEERE AR41627
JOHN DEERE AR55638
JOHN DEERE AR55639
JOHN DEERE AR62267
JOHN DEERE AR77215
JOHN DEERE AR77254
JOHN DEERE RE13722
JOHN DEERE RE41875
JOHN DEERE RE501166
JOHN DEERE RE517134
JOHN DEERE RE524516
JOHN DEERE SE501414
JOHN DEERE TY1597
JOHN DEERE TY25960
JOHN DEERE TY6617
JOHN DEERE TY6618
JOHN DEERE TY6667
JOHN DEERE TY6701
JOHN DEERE TY6710
JOHN DEERE TY6713
JUBANA 123708309
LESTER 3353
LESTER 3367
LESTER 3368
LESTER 3972
LESTER 3991
LESTER 4398
LESTER 4906
LESTER 6387
LESTER 6410
LESTER 16629
LESTER 16635
LESTER 18035
LETRIKA 11.130.663
LETRIKA 11.130.860
LETRIKA 11.131.035
LETRIKA 11.131.389
LETRIKA AZG4606
LETRIKA AZG4637
LETRIKA AZJ3215
LETRIKA AZJ3297
LETRIKA IS0663
LETRIKA IS1032
LUCAS LRS01058
LUCAS LRS01188
LUCAS LRS01313
MAHLE MS238
MAHLE MS365
MASSEY FERGUSON 1433262M91
MASSEY FERGUSON 721894M91
MERCURY 50831001671
MERCURY 50831001672
PIC 120-545
PIC 182-220
PIC 190-846
PIC 190-850
PRESTOLITE 35261345
WAI 16635N
WAI 2-2276-ND
WAI 23450A
WAI 23550A
WAI 23590A
WAI 4398N
WHITE 1227413
WHITE 158776AS
WILSON 91-01-3780
WILSON 91-01-4054
WILSON 91-01-4054N
WILSON 91-15-7011
WILSON 91-29-5018
WILSON 91-29-5018N
WOOD-UK STR20025
WOOD-UK STR30004
WOOD-UK STR50582
WOOD-UK STR80172
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
HINO TRUCK FC W06D; 6-cyl; 5,8-L 1984-1988
HINO TRUCK FD16 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1983-1989
HINO TRUCK FD162 W06E; 6-cyl; 6-L 1986-1988
HINO TRUCK FD17 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1985-1989
HINO TRUCK FD20 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1992
HINO TRUCK FD2218 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1993-1997
HINO TRUCK FD264 W06E; 6-cyl; 6-L 1986-1988
HINO TRUCK FE W06E; 6-cyl; 6-L 1985-1988
HINO TRUCK FE16 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1983-1989
HINO TRUCK FE16 W06E-A; 6-cyl; 6-L 1985-1988
HINO TRUCK FE162 W06E; 6-cyl; 6-L 1986-1988
HINO TRUCK FE163 W06E; 6-cyl; 6-L 1986-1988
HINO TRUCK FE165 W06E; 6-cyl; 6-L 1986-1988
HINO TRUCK FE17 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1984-1989
HINO TRUCK FE19 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1983-1989
HINO TRUCK FE20 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1992
HINO TRUCK FE2618 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1993-1997
HINO TRUCK FE3020 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1993-1997
HINO TRUCK FF17 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1983-1988
HINO TRUCK FF173 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1985-1988
HINO TRUCK FF175 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1985-1988
HINO TRUCK FF19 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1983-1988
HINO TRUCK FF198 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1988
HINO TRUCK FF20 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1992
HINO TRUCK FF23 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1984-1989
HINO TRUCK FF3018 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1993-1997
HINO TRUCK FG19 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1984-1988
HINO TRUCK G198 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1987-1988
HINO TRUCK GC17 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1985-1988
HINO TRUCK GC20 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1992
HINO TRUCK Y503 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1991-2008
HINO TRUCK YS03 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1983-2008
HINO TRUCK LP H06C; 6-cyl; 6,5-L 1993-1997
HINO TRUCK SF17 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1983-1988
HINO TRUCK SF19 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1983-1988
HINO TRUCK SG19 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1984-1988
HINO TRUCK SG195 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1987-1988
HINO TRUCK SG20 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1992
HINO TRUCK SG23 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1984-1988
HINO TRUCK SG231 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1987-1988
HINO TRUCK SG233 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1987-1988
HINO TRUCK SG235 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1987-1988
HINO TRUCK SG237 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1987-1988
HINO TRUCK SG238 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1987-1988
HINO TRUCK SG3320 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1993-1997
HINO TRUCK SG3323 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1993-1997
HINO TRUCK SG5523 H06C; 6-cyl; 6,5-L 1995-1997
HYSTER FORKLIFT S-70XL - 1989-
HYSTER FORKLIFT S-80XL - 1989-
HYSTER FORKLIFT S-80XLBCS - 1989-
HYSTER FORKLIFT Various models Perkins 4-cyl 1963-2006
JOHN DEERE FELLER BUNCHER 643 6068; 6-cyl; 6,8-L 1988-1993
JOHN DEERE HARVESTER 1085 6466; 6-cyl; 7,6-L 1981-1988
JOHN DEERE TRACTOR 4050 6466; 6-cyl; 7,6-L 1983-1988
JOHN DEERE TRACTOR 4250 6466; 6-cyl; 7,6-L 1983-1988
JOHN DEERE TRACTOR 4350 6466; 6-cyl; 7,6-L 1985-1993
JOHN DEERE TRACTOR 4450 6466; 6-cyl; 7,6-L 1983-1988
JOHN DEERE TRACTOR 4650 6466; 6-cyl; 7,6-L 1983-1988
JOHN DEERE TRACTOR 4850 6466; 6-cyl; 7,6-L 1983-1988
JOHN DEERE HARVESTER 5720 6466; 6-cyl; 7,6-L 1982-1986
JOHN DEERE HARVESTER 5730 6466; 6-cyl; 7,6-L 1986-1992
JOHN DEERE HARVESTER 5820 6466; 6-cyl; 7,6-L 1982-1986
JOHN DEERE HARVESTER 5830 6466; 6-cyl; 7,6-L 1986-1992
JOHN DEERE ENGINE 6068 6-cyl; 6,8-L -
JOHN DEERE ENGINE 6076 6-cyl; 7,6-L -
JOHN DEERE ENGINE 6466 6-cyl; 7,6-L -
JOHN DEERE TRACTOR 6605 6068T; 6-cyl; 6,8-L 1998-2005
JOHN DEERE HARVESTER 6620 6466; 6-cyl; 7,6-L 1979-1988
JOHN DEERE TRACTOR 7505 6068T; 6-cyl; 6,8-L 1998-2005
JOHN DEERE TRACTOR 7510 6068; 6-cyl; 6,8-L 1999-2002
JOHN DEERE TRACTOR 7515 6068T; 6-cyl; 6,8-L 2005-2010
JOHN DEERE HARVESTER 7720 6466; 6-cyl; 7,6-L 1979-1989
JOHN DEERE HARVESTER 7722 6466; 6-cyl; 7,6-L 1986-1989
JOHN DEERE TRACTOR 8450 6466; 6-cyl; 7,6-L 1982-1988
JOHN DEERE TRACTOR 8650 6466; 6-cyl; 7,6-L 1982-1988
JOHN DEERE HARVESTER 8820 6466; 6-cyl; 7,6-L 1979-1992
JOHN DEERE COTTON PICKER 9950 6466; 6-cyl; 7,6-L 1987-1990
JOHN DEERE LOADER 544 E 6059T; 6-cyl; 5,9-L 1987-1992
JOHN DEERE LOADER 544 E 6059T; 6-cyl; 5,9-L 1988-1995
JOHN DEERE LOADER 544 EH 6059T; 6-cyl; 5,9-L 1987-1992
JOHN DEERE LOADER 544 G 6059T; 6-cyl; 5,9-L 1994-
JOHN DEERE LOADER 544 G 6059T; 6-cyl; 5,9-L 1994-
JOHN DEERE LOADER 544 G LL 6059T; 6-cyl; 5,9-L 1992-1997
JOHN DEERE LOADER 624 E 6068T; 6-cyl; 6,8-L 1988-1992
JOHN DEERE LOADER 624 G 6068T; 6-cyl; 6,8-L 1994-
JOHN DEERE FELLER BUNCHER 643 D 6068; 6-cyl; 6,8-L 1990-
JOHN DEERE LOADER 644 D 6466T; 6-cyl; 7,6-L 1987-1988
JOHN DEERE LOADER 644 E 6466T; 6-cyl; 7,6-L 1987-1992
JOHN DEERE LOADER 644 EH 6076; 6-cyl; 7,6-L -
JOHN DEERE LOADER 644 EH 6466T; 6-cyl; 7,6-L 1992-1997
JOHN DEERE LOADER 644 ER 6466T; 6-cyl; 7,6-L 1987-1992
JOHN DEERE LOADER 644 G 6059T; 6-cyl; 5,9-L 1993-
JOHN DEERE SKIDDER 740 A 6466; 6-cyl; 7,6-L 1980-1988