• 123708541JUBANA numeris
  • 12Įtampa, V
  • 3.2Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 10Dantų skaičius
  • OSGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Pastabos: Starteris tinkamas naudoti JOHN DEERE varikliuose iki 6 litrų darbinio tūrio.
Gamintojas Gamintojo numeris
AC DELCO 323-442
AC DELCO 323-443
AC DELCO 323-684
BOBCAT 6630180
BOBCAT 6630181
BOBCAT 6651210
BOBCAT 6651258
BOBCAT 6651664
BOSCH 0001362324
BUTEC LNS2830
CARGO 110590
CATERPILLAR 347198
CATERPILLAR 646218
DELCO REMY 1107514
DELCO REMY 1107539
DELCO REMY 1107866
DELCO REMY 1107872
DELCO REMY 1109198
DELCO REMY 1109253
DELCO REMY 1109261
DELCO REMY 1109263
DELCO REMY 1113281
DELCO REMY 1113282
DELCO REMY 1998330
DELCO REMY 1998342
DELCO REMY 1998362
DELCO REMY 1998376
DELCO REMY 1998480
DELCO REMY 10461450
DELCO REMY 10461451
DELCO REMY 10465049
DELCO REMY 10465050
DELCO REMY 12301341
DIXIE 201-28101
DIXIE 260-69121
DIXIE TS-1572
DIXIE TS-6133
ELSTOCK 25-1371
JOHN DEERE RE105298
JOHN DEERE RE501766
JOHN DEERE RE501767
JOHN DEERE RE60171
JOHN DEERE RE60239
JOHN DEERE RE70728
JUBANA 123708541
LESTER 4196
LESTER 4274
LESTER 4963
LESTER 6576
LESTER 18195
LETRIKA 11.130.679
LETRIKA AZJ3226
LETRIKA IS0679
LUCAS LRS01230
MASSEY FERGUSON 1903103M91
MASSEY FERGUSON 1903117M91
MASSEY FERGUSON 517533M93
MASSEY FERGUSON 534191M91
MASSEY FERGUSON 579936M91
MASSEY FERGUSON 579937M91
NIKKO 0230001860
NIKKO 0230001900
PIC 140-853
PIC 140-924
PIC 182-108
PRESTOLITE 35258950
PRESTOLITE 35259630
THERMO KING 3185C37G01
UNIPOINT STR-7053
WAI 18195R
WAI 2-2135-IK
WAI 6576N
WHITE 303123383
WHITE 30-3123383
WILSON 91-01-4310
WILSON 91-01-4310N
WILSON 91-23-6501
WOOD-UK STR7053
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
BELL BACKHOE LOADER 310 SG 4045; 4-cyl; 4,5-L 2000-
BELL BACKHOE LOADER 315 SG 4045; 4-cyl; 4,5-L 2000-
BOBCAT SKID STEER LOADER 641 F2L511; 2-cyl; 1,65-L 1989-1990
BOBCAT SKID STEER LOADER 741 F2L511D; 2-cyl; 1,65-L 1989-1990
BOBCAT SKID STEER LOADER 843 - 1989-1992
BOBCAT SKID STEER LOADER 853 4JB1; 4-cyl; 2,8-L 1990-1994
BOBCAT SKID STEER LOADER 943 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1990-1994
BOBCAT SKID STEER LOADER 974 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1989-1990
BOBCAT SKID STEER LOADER 2000 4.154; 4-cyl; 2,5-L 1989-
BOBCAT LOADER 2400 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1989-1991
BOBCAT LOADER 2410 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1989-1993
BOBCAT SKID STEER LOADER 843 B 4JB1; 4-cyl; 2,8-L 1990-1992
BOBCAT SKID STEER LOADER 843 HC 4JB1; 4-cyl; 2,8-L 1989-1992
BOBCAT SKID STEER LOADER 853 C 4JB1; 4-cyl; 2,8-L 1994-1999
BOBCAT SKID STEER LOADER 853 H 4JB1; 4-cyl; 2,8-L 1991-1994
BOBCAT SKID STEER LOADER 853 HC 4JB1; 4-cyl; 2,8-L 1994-1996
CLAAS TRACTOR Ares 546 4045TRT; 4-cyl; 4,5-L 2003-2005
CLAAS TRACTOR Ares 556 4045TRT; 4-cyl; 4,5-L 2003-2005
CLAAS TRACTOR Ares 566 4045TRT; 4-cyl; 4,5-L 2003-2005
CLARK SKID STEER LOADER 641 F2L511; 2-cyl; 1,65-L 1989-1990
CLARK SKID STEER LOADER 741 F2L511; 2-cyl; 1,65-L 1989-1990
CLARK SKID STEER LOADER 843 - 1989-1990
CLARK SKID STEER LOADER 853 4JB1; 4-cyl; 2,8-L 1991-1995
CLARK SKID STEER LOADER 943 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1990-1994
CLARK SKID STEER LOADER 974 4.236; 4-cyl; 3,9-L 1989-1990
CLARK SKID STEER LOADER 843B 4JB1; 4-cyl; 2,8-L 1990-1992
CLARK SKID STEER LOADER 853H 4JB1; 4-cyl; 2,8-L 1991-1995
INGERSOLL-RAND COMPRESSOR 185 4.239; 4-cyl; 3,9-L -
ISUZU ENGINE 4JB1 4-cyl; 2,8-L -
JOHN DEERE TRACTOR 6403 4045...; 4-cyl; 4,5-L 2002-2008
JOHN DEERE TRACTOR 6505 4045T; 4-cyl; 4,5-L -
JOHN DEERE TRACTOR 6510 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1998-2001
JOHN DEERE LOADER 210 LE 4045D; 4-cyl; 4,5-L 1998-
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 310 E 4045D; 4-cyl; 4,5-L 1997-2000
JOHN DEERE LOADER 310 E 4045D; 4-cyl; 4,5-L 1995-
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 310 G 4045; 4-cyl; 4,5-L 2000-2007
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 310 SE 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1997-2001
JOHN DEERE LOADER 310 SE 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1995-
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 310 SG 4045; 4-cyl; 4,5-L 2000-2007
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 315 G 4045; 4-cyl; 4,5-L 1997-
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 315 SE 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1995-2001
JOHN DEERE LOADER 315 SE 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1995-
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 315 SG 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1997-2001
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 410 E 4045; 4-cyl; 4,5-L 1997-2001
JOHN DEERE LOADER 410 E 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1997-2000
JOHN DEERE BACKHOE LOADER 410 G 4045; 4-cyl; 4,5-L 2001-2007
JOHN DEERE FORKLIFT 485 E 4045D; 4-cyl; 4,5-L -
JOHN DEERE FORKLIFT 486 E 4045D; 4-cyl; 4,5-L -
JOHN DEERE FORKLIFT 488 E 4045D; 4-cyl; 4,5-L -
JOHN DEERE TRACTOR 6510 L 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1998-2001
JOHN DEERE TRACTOR 6510 S 4045T; 4-cyl; 4,5-L 1998-2001
JOHN DEERE TRACTOR 6520 L 4045…; 4-cyl; 4,5-L 2002-2005
JOHN DEERE TRACTOR 6520 SE 4045…; 4-cyl; 4,5-L 2002-2005
MASSEY FERGUSON BALER 1426 - 1989-1992
MASSEY FERGUSON TRACTOR 60 E - 1989-1992
MUSTANG SKID STEER LOADER 960 4JB1; 4-cyl; 2,8-L 1988-1996