• 123708511JUBANA numeris
  • 12Įtampa, V
  • 3.2Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 9Dantų skaičius
  • OSGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Pastabos: Starteris tinkamas naudoti DEUTZ varikliuose iki 6 litrų darbinio tūrio.
Gamintojas Gamintojo numeris
AGCO C000900060110
AGCO C000900060120
ATLAS COPCO 2913108700
ATLAS COPCO 2913175400
ATLAS COPCO 2913198900
BMW 12417754661
BMW 12417754662
BOMAG 05710901
BOMAG 05710905
BOMAG 05710923
BOMAG 05710927
BOMAG 05710991
BOMAG 05710992
BOMAG 05712909
BOSCH 0001230006
BOSCH 0001230014
BOSCH 0001262002
BOSCH 0001358044
BOSCH 0001358046
BOSCH 0001358049
BOSCH 0001359012
BOSCH 0001359027
BOSCH 0001359046
BOSCH 0001359049
BOSCH 0001359073
BOSCH 0001359078
BOSCH 0001367004
BOSCH 0001369014
BOSCH 0001369024
BOSCH 0986011200
BOSCH 0986016550
BOSCH 0986019020
BOSCH 0986019547
BOSCH SR912X
BOSCH SR9942X
CARGO 112071
CARGO 112555
CARRARO 130652
CLARK 6005025776
DELCO REMY 1113286
DELCO REMY 10461467
DELCO REMY 10465055
DELCO REMY 10465315
DELCO REMY 10465319
DELCO REMY 10479620
DELCO REMY 19024235
DELCO REMY 19083022
DELCO REMY 323-448
DELCO REMY DRS1200
DELCO REMY DRS6550
DEUTZ AG (KHD) 01161384
DEUTZ AG (KHD) 01163669
DEUTZ AG (KHD) 01164994
DEUTZ AG (KHD) 01170052
DEUTZ AG (KHD) 01173240
DEUTZ AG (KHD) 01179318
DEUTZ AG (KHD) 01179319
DEUTZ AG (KHD) 01180805
DEUTZ AG (KHD) 01180928
DEUTZ AG (KHD) 01181976
DEUTZ AG (KHD) 03045396
DEUTZ AG (KHD) 04238256
DEUTZ AG (KHD) B13R12X4H7622
DEUTZ AG (KHD) B28R12X4H7622
EFEL 10430
EFEL 11640
ELMOT R11K
ELSTOCK 25-0037
ELSTOCK 25-0157
ELSTOCK 25-2110
ELSTOCK 25-3123
FENDT F119900060010
FENDT F514900060040
FENDT F716900060010
FENDT F716900060060
FENDT F716903060040
FIAT 73328004
FUCHS 5411656410
HC-PARTS CS103
HC-PARTS CS1130
HC-PARTS CS887
HELLA 8EA725962001
HELLA 8EA737086001
HELLA 8EA737629001
IVECO 42498132
JUBANA 123708511
LESTER 6579
LESTER 6599
LESTER 17074
LESTER 18026
LESTER 18046
LESTER 18232
LESTER 30056
LESTER 30057
LETRIKA 11.130.026
LETRIKA 11.130.484
LETRIKA 11.130.552
LETRIKA 11.130.567
LETRIKA 11.130.841
LETRIKA 11.132.066
LETRIKA AZF4286
LETRIKA AZF4514
LETRIKA AZJ0402
LETRIKA AZJ3128
LETRIKA AZJ3170
LETRIKA AZJ3179
LETRIKA IS0552
LETRIKA IS0567
LETRIKA IS0841
LIEBHERR 6107108
LUCAS LRS00921
LUCAS LRS00987
LUCAS LRS01603
LUCAS LRS01978
MAGNETI MARELLI 943216818
MAGNETI MARELLI 943217407
MAGNETI MARELLI 943252071
MAGNETI MARELLI 943252204
MAGNETI MARELLI MSN697
MAGNETI MARELLI MSR218
MAGNETI MARELLI MSR240
MAGNETI MARELLI MSR683
MAGNETI MARELLI MSR697
MAGNETI MARELLI MT68T
MAHLE MS220
MAHLE MS308
MAHLE MS446
PIC 120-516
PIC 120-6045
PIC 120-6462
PIC 140-928
PIC 182-411
PRESTOLITE 20500762
PRESTOLITE 35258620
PRESTOLITE 35261435
RENAULT AGRICULTURE 6000102270
RENAULT AGRICULTURE 6000102394
RENAULT AGRICULTURE 6005003155
RENAULT AGRICULTURE 6005003156
RENAULT AGRICULTURE 6005016395
SAME 0900157280
TORPEDO 0212321
UNIPOINT STR-2301
VALEO 433318
VALEO 436077
WAI 17074N
WAI 18026N
WAI 18232N
WAI 2-2736-BO
WILSON 91-01-4315
WILSON 91-01-4315N
WILSON 91-15-6828
WILSON 91-15-6828N
WILSON 91-15-7139
WILSON 91-15-7139N
WOOD-UK STR22078
WOOD-UK STR50591
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
ABG ROLLER Alexander 126H F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1978-1990
ABG ROLLER Alexander 128 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1980-1990
ABG ROLLER Alexander 128G F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1980-1990
ABG ROLLER Puma 168 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1980-1990
ABG ROLLER Puma 168A F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1980-1990
ABG ROLLER Puma 177 V F6L912; 6-cyl; 5,66L 1980-1990
ABG ROLLER Puma 177 VS F6L912; 6-cyl; 5,66L 1980-1990
ABG ROLLER Puma 178 F6L912; 6-cyl; 5,66L 1978-1990
ATLAS EXCAVATOR 1202 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1978-
ATLAS EXCAVATOR 1252 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1978-
ATLAS LOADER AR 51 BE F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1980-1984
ATLAS LOADER AR 61 A F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1980-1984
ATLAS LOADER AR 70 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1978-1984
ATLAS FORKLIFT AS 81 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1980-1984
ATLAS ROLLER AW 1110 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2007-2012
ATLAS ROLLER AW 1120 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2007-2012
ATLAS ROLLER AW 1130 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2007-2012
ATLAS ROLLER AW 1140 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2007-2012
ATLAS COPCO COMPRESSOR ST 35 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1979-1986
ATLAS COPCO COMPRESSOR ST 48 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1979-1986
ATLAS COPCO COMPRESSOR STS 35 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1979-1986
ATLAS COPCO COMPRESSOR STS 48 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1979-1986
ATLAS COPCO COMPRESSOR XAHS 146 C3 TCD2012; 4-cyl; 4-L -
ATLAS COPCO COMPRESSOR XAHS 186 C3 TCD2013; 4-cyl; 4,8-L -
ATLAS COPCO COMPRESSOR XAS 186 C2 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L -
ATLAS COPCO COMPRESSOR XAS 186 C3 TCD2012; 4-cyl; 4-L -
ATLAS COPCO COMPRESSOR XATS 156 C2 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L -
ATLAS COPCO COMPRESSOR XATS 156 C3 TCD2012; 4-cyl; 4-L -
ATLAS COPCO COMPRESSOR XAVS 166 C3 TCD2013; 4-cyl; 4,8-L -
BELARUS TRACTOR 920.4-10/91 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
BELARUS TRACTOR 920.4-10/99 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
BELARUS TRACTOR 952.4-10/99 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
BOMAG PAVER BF 600 C-HCE TCD2013 L04; 4-cyl; 4,8-L -
BOMAG PAVER BF 600 C-HSE TCD2013 L04; 4-cyl; 4,8-L 2007-2014
BOMAG PAVER BF 600 P-HCE TCD2013 L04; 4-cyl; 4,8-L -
BOMAG PAVER BF 600 P-HSE TCD2013 L04; 4-cyl; 4,8-L 2007-2014
BOMAG VIBRATORY ROLLER BW 141 AC F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1985-
BOMAG VIBRATORY ROLLER BW 190 AD-4 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2005-2007
BOMAG VIBRATORY ROLLER BW 190 AD-4 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2007-2013
BOMAG VIBRATORY ROLLER BW 190 AD-4 AM BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2005-2007
BOMAG VIBRATORY ROLLER BW 190 AD-4 AM TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2007-2013
BOMAG VIBRATORY ROLLER BW 202 AD-4 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2003-2007
BOMAG VIBRATORY ROLLER BW 202 AD-4 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2007-2014
BOMAG VIBRATORY ROLLER BW 203 AD-4 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2004-2007
BOMAG VIBRATORY ROLLER BW 203 AD-4 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2014
BOMAG VIBRATORY ROLLER BW 203 AD-4 AM BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2004-2007
BOMAG VIBRATORY ROLLER BW 203 AD-4 AM TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2014
BOMAG ROLLER BW 211 F6L912; 6-cyl; 5,66L 1978-1985
BOMAG ROLLER BW 211 B F6L912; 6-cyl; 5,66L 1978-1985
BOMAG ROLLER BW 211 D-4 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2004-2007
BOMAG ROLLER BW 211 D-4 TCD2013 L04; 4-cyl; 4,8-L 2007-2016
BOMAG ROLLER BW 211 D-40 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2005-2016
BOMAG ROLLER BW 211 PD-4 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2004-2007
BOMAG ROLLER BW 211 PD-4 TCD2013 L04; 4-cyl; 4,8-L 2007-2016
BOMAG ROLLER BW 211 PD-40 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2005-2016
BOMAG ROLLER BW 212 D-40 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2005-2016
BOMAG ROLLER BW 212 PD-40 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2006-2016
BOMAG ROLLER BW 213 D-4 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2004-2007
BOMAG ROLLER BW 213 D-4 TCD2013 L04; 4-cyl; 4,8-L 2007-2016
BOMAG ROLLER BW 213 D-40 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2005-2016
BOMAG ROLLER BW 213 DH-4 BF4M1013C; 4-cyl; 4,8-L 2004-2007
BOMAG ROLLER BW 213 DH-4 TCD2013 L04; 4-cyl; 4,8-L 2007-2016
BOMAG ROLLER BW 213 DH-4 BVC BF4M1013C; 4-cyl; 4,8-L 2004-2007
BOMAG ROLLER BW 213 DH-4 BVC TCD2013 L04; 4-cyl; 4,8-L 2007-2013
BOMAG ROLLER BW 213 DH-4 BVC/P TCD2013 L04; 4-cyl; 4,8-L 2006-2013
BOMAG ROLLER BW 213 DH-4/P TCD2013 L04; 4-cyl; 4,8-L 2007-2013
BOMAG ROLLER BW 213 DI-4 TCD2013 L04; 4-cyl; 4,8-L -
BOMAG ROLLER BW 213 PD-40 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2006-2016
BOMAG ROLLER BW 213 PDH-4 BF4M1013C; 4-cyl; 4,8-L 2004-2007
BOMAG ROLLER BW 213 PDH-4 TCD2013 L04; 4-cyl; 4,8-L 2007-2016
BOMAG ROLLER BW 214 D-4 TCD2013 L04; 4-cyl; 4,8-L 2008-2016
BOMAG ROLLER BW 214 DH-4 BF4M1013C; 4-cyl; 4,8-L 2004-2007
BOMAG ROLLER BW 214 DH-4 TCD2013 L04; 4-cyl; 4,8-L 2007-2013
BOMAG ROLLER BW 214 PDH-4 BF4M1013C; 4-cyl; 4,8-L 2004-2007
BOMAG ROLLER BW 214 PDH-4 TCD2013 L04; 4-cyl; 4,8-L 2007-2013
BOMAG ROLLER BW 216 D-4 BF4M1013C; 4-cyl; 4,8-L 2004-2007
BOMAG ROLLER BW 216 D-4 TCD2013 L04; 4-cyl; 4,8-L 2007-2016
BOMAG ROLLER BW 216 D-40 BF4M1013EC; 4-cyl; 4,8-L 2008-2016
BOMAG ROLLER BW 216 PD-4 BF4M1013C; 4-cyl; 4,8-L 2006-2007
BOMAG ROLLER BW 216 PD-4 TCD2013 L04; 4-cyl; 4,8-L 2007-
BOMAG ROLLER BW 216 PD-40 BF4M1013EC; 4-cyl; 4,8-L 2010-2016
BOMAG ROLLER BW 218 D-40 BF4M1013EC; 4-cyl; 4,8-L 2009-2016
BOMAG ROLLER BW 24 RH BF4M2012; 4-cyl; 4-L 2006-2008
BOMAG ROLLER BW 24 RH TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2016
BOMAG ROLLER BW 25 RH BF4M2012; 4-cyl; 4-L 2009-2010
BOMAG ROLLER BW 27 RH BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2006-2008
BOMAG ROLLER BW 27 RH TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2016
BRAEUTIGAM SPRAYER Hydrotrac TYP 125-40 TCD2012; 140kW, Tier III -
BRAEUTIGAM SPRAYER Hydrotrac TYP 125-50 TCD2012; 140kW, Tier III -
BRAEUTIGAM SPRAYER Hydrotrac TYP 150-40 TCD2012; 155kW; Tier III -
BRAEUTIGAM SPRAYER Hydrotrac TYP 165-40 TCD2013 L04 2V; 4-cyl; 4,8-L -
CLAAS TELEHANDLER 7030 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
CLAAS TELEHANDLER 7040 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L -
CLAAS TELEHANDLER 7045 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L -
CLAAS TELEHANDLER 9040 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L -
CLAAS HARVESTER Mercator 75R F6L912; 6-cyl; 5,66L 1978-1982
CLAYSON HARVESTER 1520 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1979-
CLAYSON HARVESTER 1530 F6L912; 6-cyl; 5,66L 1979-
CLAYSON HARVESTER 1540 F6L912; 6-cyl; 5,66L 1979-
DEUTZ AG (KHD) ENGINE BF3L914 3-cyl; 3,2-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE BF4L914 4-cyl; 4,3-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE BF4M1012 4-cyl; 3,2-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE BF4M1012C 4-cyl; 3,2-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE BF4M1012E 4-cyl; 3,2-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE BF4M1012EC 4-cyl; 3,2-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE BF4M2012 4-cyl; 4-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE BF6M1012 6-cyl; 4,8-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE BF6M1012C 6-cyl; 4,8-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE BF6M1012E 6-cyl; 4,8-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE BF6M1012EC 6-cyl; 4,8-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE D914 L3 3-cyl; 3,2-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE D914 L4 4-cyl; 4,3-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE D914 L5 5-cyl; 5,4-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE F3L914 3-cyl; 3,2-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE F4L911 4-cyl; 3,3-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE F4L912 4-cyl; 3,8-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE F4L914 4-cyl; 4,3-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE F5L912 5-cyl; 4,7-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE F5L914 5-cyl; 5,4-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE F6L912 6-cyl; 5,66-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE TCD2012 L4 4-cyl; 4-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE TCD2012 L6 6-cyl; 6,1-L -
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrofarm 100 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2007-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrofarm 410 G BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2012-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrofarm 410 T BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2012-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrofarm 410 TB BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2012-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrofarm 430 G BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2012-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrofarm 80 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L -
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrolux 60 F3L913; 3-cyl; 3,1-L 2001-2006
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrolux 70 F4L913; 4-cyl; 4,1-L 2001-2006
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrolux 80 F4L913; 4-cyl; 4,1-L 2000-2008
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrolux 90 F4L913; 4-cyl; 4,1-L 2000-2008
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 100 A BF6M1012; 6-cyl; 4,8-L 1998-2004
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 60 A F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1996-2004
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 60 A F3L914; 3-cyl; 3,2-L 1996-2004
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 70 A F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1996-2004
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 70 A F4L914; 4-cyl; 4,3-L 2004-2005
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 75 A BF4M1012E; 4-cyl; 3,2-L 2002-2006
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 80 A F4L914; 4-cyl; 4,3-L 2002-2006
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 85 A BF4M1012EC; 4-cyl; 3,2-L 1998-2004
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 95 A BF4M1012E; 4-cyl; 3,2-L 1998-2004
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 100 MK2 BF4M1012EC; 4-cyl; 3,2-L 1997-2001
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 100 MK3 BF4M1012EC; 4-cyl; 3,2-L 2000-2003
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 105 MK2 BF6M1012E; 6-cyl; 4,8-L 1997-2001
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 105 MK3 BF6M1012E; 6-cyl; 4,8-L 2001-2004
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 106 MK2 BF6M1012E; 6-cyl; 4,8-L 1997-2001
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 110 MK2 BF6M1012E; 6-cyl; 4,8-L 1997-2001
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 110 MK3 BF6M1012E; 6-cyl; 4,8-L 2001-2004
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 115 MK2 BF6M1012E; 6-cyl; 4,8-L 1997-2001
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 115 MK3 BF6M1012E; 6-cyl; 4,8-L 2001-2004
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 4.70 MK1 BF4M1012E; 4-cyl; 3,2-L 1995-1997
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 4.70 MK1 BF6M1012E; 6-cyl; 4,8-L 1995-1997
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 4.80 MK1 BF4M1012E; 4-cyl; 3,2-L 1995-1997
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 4.85 MK1 BF4M1012EC; 4-cyl; 3,2-L 1995-1997
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 4.90 MK1 BF4M1012EC; 4-cyl; 3,2-L 1995-1997
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 4.95 MK1 BF4M1012EC; 4-cyl; 3,2-L 1995-1997
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 6.05 MK1 BF6M1012E; 6-cyl; 4,8-L 1995-1997
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 6.15 MK1 BF6M1012E; 6-cyl; 4,8-L 1995-1997
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 80 MK2 BF4M1012E; 4-cyl; 3,2-L 1997-2001
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 80 MK3 BF4M1012E; 4-cyl; 3,2-L 2000-2003
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 85 MK2 BF4M1012EC; 4-cyl; 3,2-L 1997-2001
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 85 MK3 BF4M1012EC; 4-cyl; 3,2-L 2002-2003
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 90 MK2 BF4M1012E; 4-cyl; 3,2-L 1997-2001
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 90 MK3 BF4M1012EC; 4-cyl; 3,2-L 2000-2003
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron K410 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2008-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron K420 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2008-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron K430 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2008-
DEUTZ-FAHR TELEHANDLER Agrovector 29.6 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
DEUTZ-FAHR TELEHANDLER Agrovector 29.6 LP TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
DEUTZ-FAHR TELEHANDLER Agrovector 35.7 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
DEUTZ-FAHR TRACTOR Allis 6240 Deutz; 3-cyl; 2,8-L 1986-1992
DEUTZ-FAHR TRACTOR Allis 6250 Deutz; 3-cyl; 2,8-L 1986-1992
DEUTZ-FAHR TRACTOR Allis 6260 Deutz; 3-cyl; 3,1-L 1986-1992
DEUTZ-FAHR TRACTOR Allis 6265 Deutz; 4-cyl; 3,8-L 1986-1992
DEUTZ-FAHR TRACTOR Allis 6275 BF4L913; 4-cyl; 4,1-L 1986-1990
DEUTZ-FAHR TRACTOR Allis 7085 BF4L913; 4-cyl; 4,1-L 1986-1990
DEUTZ-FAHR TRACTOR D4007 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1980-1984
DEUTZ-FAHR TRACTOR D4507 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1980-1990
DEUTZ-FAHR TRACTOR D4507C F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1980-1990
DEUTZ-FAHR TRACTOR D4807 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1980-1982
DEUTZ-FAHR TRACTOR D4807C F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1980-1982
DEUTZ-FAHR TRACTOR D5006 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1968-1974
DEUTZ-FAHR TRACTOR D5206 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1975-1980
DEUTZ-FAHR TRACTOR D5207 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1981-1984
DEUTZ-FAHR TRACTOR D5207C F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1981-1984
DEUTZ-FAHR TRACTOR D5506 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1968-1974
DEUTZ-FAHR TRACTOR D6006 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1968-1974
DEUTZ-FAHR TRACTOR D6007 F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1983-1985
DEUTZ-FAHR TRACTOR D6007C F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1983-1985
DEUTZ-FAHR TRACTOR D6206 F6L912; 6-cyl; 5,66L 1974-1981
DEUTZ-FAHR TRACTOR D6207 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1980-1982
DEUTZ-FAHR TRACTOR D6207C F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1980-1982
DEUTZ-FAHR TRACTOR D6507 F6L912; 6-cyl; 5,66L 1983-1984
DEUTZ-FAHR TRACTOR D6507C F6L912; 6-cyl; 5,66L 1983-1984
DEUTZ-FAHR TRACTOR D6806 F6L912; 6-cyl; 5,66L 1974-1981
DEUTZ-FAHR TRACTOR D6807 F6L912; 6-cyl; 5,66L 1986-1994
DEUTZ-FAHR TRACTOR D6807C F6L912; 6-cyl; 5,66L 1986-1994
DEUTZ-FAHR TRACTOR D7006 F6L912; 6-cyl; 5,66L 1970-1974
DEUTZ-FAHR TRACTOR D7206 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1979-1980
DEUTZ-FAHR TRACTOR D7207 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1980-1981
DEUTZ-FAHR TRACTOR D7207C F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1980-1981
DEUTZ-FAHR TRACTOR D7807 F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1980-1981
DEUTZ-FAHR TRACTOR D7807C F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1980-1981
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX110 F6L912; 6-cyl; 5,66L 1979-1985
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX3.10 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1986-1994
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX3.30 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1986-1994
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX3.50 F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1986-1994
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX3.57 F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1991-1995
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX3.60 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1986-1994
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX3.70 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1986-1994
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX3.80 F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1986-1994
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX3.90 F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1986-1994
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX4.07 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1991-1995
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX4.10 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1988-1994
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX4.17 F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1991-1995
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX4.30 F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1986-1994
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX4.31 F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1991-1995
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX4.47 F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1993-1995
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX4.50 BF4L913; 4-cyl; 4,1-L 1988-1994
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX4.51 BF4L913; 4-cyl; 4,1-L 1990-1994
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX4.56 BF4L913; 4-cyl; 4,1-L 1991-1995
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX4.57 BF4L913; 4-cyl; 4,1-L 1991-1995
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX4.61 BF4L913; 4-cyl; 4,1-L 1990-1993
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX4.68 BF4L913; 4-cyl; 4,1-L 1993-
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX4.70 BF4L913; 4-cyl; 4,1-L 1988-1994
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX4.71 BF4L913; 4-cyl; 4,1-L 1990-1994
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX4.78 BF4L913; 4-cyl; 4,1-L 1990-1994
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX6.05 F6L912; 6-cyl; 5,66L 1986-1994
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX6.06 F6L912; 6-cyl; 5,66L 1990-1995
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX6.07 F6L912; 6-cyl; 5,66L 1991-1995
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX6.08 F6L912; 6-cyl; 5,66L 1993-1995
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX6.10 F6L912; 6-cyl; 5,66L 1986-1994
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX80 F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1982-1985
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX85 F5L912; 5-cyl; 4,7-L 1978-1985
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX86 BF4L913; 4-cyl; 4,1-L 1982-1985
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX90 F5L912; 5-cyl; 4,7-L 1979-1985
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX92 BF4L913; 4-cyl; 4,1-L 1982-1985
DEUTZ-FAHR TRACTOR Intrac 2002 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1973-1976
DEUTZ-FAHR TRACTOR Intrac 2003 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1975-1980
DEUTZ-FAHR TRACTOR Intrac 2004 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1978-1989
DEUTZ-FAHR HARVESTER M1002 F5L912; 5-cyl; 4,7-L 1978-1981
DEUTZ-FAHR HARVESTER M1002 F6L912; 6-cyl; 5,66L 1978-1981
DEUTZ-FAHR HARVESTER M1080 F5L912; 5-cyl; 4,7-L 1987-1994
DEUTZ-FAHR HARVESTER M1202 F5L912; 5-cyl; 4,7-L 1987-1994
DEUTZ-FAHR HARVESTER M1202 F6L912; 6-cyl; 5,66L 1979-1980
DEUTZ-FAHR HARVESTER M2385 F6L912; 6-cyl; 5,66L 1982-1994
DEUTZ-FAHR HARVESTER M2480 F6L912; 6-cyl; 5,66L 1979-1987
DEUTZ-FAHR HARVESTER M3330 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1987-1994
DEUTZ-FAHR HARVESTER M3360 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1987-1991
DEUTZ-FAHR HARVESTER M600 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1979-1980
DEUTZ-FAHR HARVESTER M660 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1980-1987
DEUTZ-FAHR HARVESTER M750 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1978-1980
DEUTZ-FAHR HARVESTER M770 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1980-1987
DEUTZ-FAHR HARVESTER M900 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1979-1980
DEUTZ-FAHR HARVESTER M922 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1979-1981
DEUTZ-FAHR HARVESTER M980 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1981-1988
DITCH WITCH DIRECTIONAL DRILL 5010 F3L912; 3-cyl; 2,8-L -
EUROMACCHINE MOTOR PUMP MP05DC BF4M2012; 4-cyl; 4-L -
EUROMACCHINE MOTOR PUMP MP06DC BF4M2012C; 4-cyl; 4-L -
EUROMACCHINE MOTOR PUMP MP07DC BF4M2012C; 4-cyl; 4-L -
EUROMACCHINE MOTOR PUMP MP08DC BF4M2012C; 4-cyl; 4-L -
EUROMACCHINE MOTOR PUMP MP09DC BF4M1013EC; 4-cyl; 4,8-L -
EUROMACCHINE MOTOR PUMP MP10DC BF4M1013EC; 4-cyl; 4,8-L -
FENDT TRACTOR F255GT F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1976-1982
FENDT TRACTOR F255GT F4L912; 4-cyl; 3,8-L -
FENDT TRACTOR F275GT F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1986-1994
FENDT TRACTOR F345GT F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1984-1996
FENDT TRACTOR F350GT F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1984-1996
FENDT TRACTOR F360GT F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1984-1996
FENDT TRACTOR F365GT F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1985-1996
FENDT TRACTOR F370GT F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1997-1999
FENDT TRACTOR F370GT F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1998-2004
FENDT TRACTOR F370GTA F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1996-1999
FENDT TRACTOR F370GTA F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1994-2004
FENDT TRACTOR F380GT F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1984-1998
FENDT TRACTOR F380GTA BF4L913; 4-cyl; 4,1-L 1996-1999
FENDT TRACTOR F390GTA F6L912; 6-cyl; 5,66L 1985-1995
FENDT TRACTOR Farmer 200S F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1974-1988
FENDT TRACTOR Farmer 200SA F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1974-1988
FENDT TRACTOR Farmer 200V F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1979-1988
FENDT TRACTOR Farmer 201SA F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1974-1982
FENDT TRACTOR Farmer 201VA F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1974-1987
FENDT TRACTOR Farmer 203P F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1987-
FENDT TRACTOR Farmer 203PA F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1987-
FENDT TRACTOR Farmer 203V F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1987-
FENDT TRACTOR Farmer 203VA F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1987-
FENDT TRACTOR Farmer 204P F4L912; 4-cyl; 3,8-L -
FENDT TRACTOR Farmer 204PA F4L912; 4-cyl; 3,8-L -
FENDT TRACTOR Farmer 204V F4L912; 4-cyl; 3,8-L -
FENDT TRACTOR Farmer 205P F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1983-
FENDT TRACTOR Farmer 205PA F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1983-
FENDT TRACTOR Farmer 206F BF3L914; 3-cyl; 3,2-L 2003-
FENDT TRACTOR Farmer 206FA BF3L914; 3-cyl; 3,2-L 2003-
FENDT TRACTOR Farmer 206V BF3L914; 3-cyl; 3,2-L 2003-
FENDT TRACTOR Farmer 206VA BF3L914; 3-cyl; 3,2-L 2003-
FENDT TRACTOR Farmer 207F BF3L914; 3-cyl; 3,2-L 2003-
FENDT TRACTOR Farmer 207FA BF3L914; 3-cyl; 3,2-L 2003-
FENDT TRACTOR Farmer 207V BF3L914; 3-cyl; 3,2-L 2003-
FENDT TRACTOR Farmer 207VA BF3L914; 3-cyl; 3,2-L 2003-
FENDT TRACTOR Farmer 208FA BF4L914; 4-cyl; 4,3-L 2003-
FENDT TRACTOR Farmer 208PA BF4L914; 4-cyl; 4,3-L 2003-
FENDT TRACTOR Farmer 208VA BF4L914; 4-cyl; 4,3-L 2003-
FENDT TRACTOR Farmer 240S F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1987-1993
FENDT TRACTOR Farmer 250P F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1987-1996
FENDT TRACTOR Farmer 250S F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1996-2003
FENDT TRACTOR Farmer 250S F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1987-1996
FENDT TRACTOR Farmer 250SA F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1996-2002
FENDT TRACTOR Farmer 250V F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1996-2003
FENDT TRACTOR Farmer 250V F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1987-1996
FENDT TRACTOR Farmer 250VA F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1996-2003
FENDT TRACTOR Farmer 260PA F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1987-1996
FENDT TRACTOR Farmer 260S F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1996-2003
FENDT TRACTOR Farmer 260S F3L913; 3-cyl; 3,1-L -
FENDT TRACTOR Farmer 260SA F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1987-1996
FENDT TRACTOR Farmer 260SA F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1996-2002
FENDT TRACTOR Farmer 260VA F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1996-2003
FENDT TRACTOR Farmer 260VA F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1987-1996
FENDT TRACTOR Farmer 270P F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1988-1996
FENDT TRACTOR Farmer 270PA F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1996-
FENDT TRACTOR Farmer 270V F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1997-2003
FENDT TRACTOR Farmer 270VA F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1997-2003
FENDT TRACTOR Farmer 275S F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1988-1996
FENDT TRACTOR Farmer 275SA F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1996-
FENDT TRACTOR Farmer 275SA F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1988-1996
FENDT TRACTOR Farmer 275V F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1988-1996
FENDT TRACTOR Farmer 275VA F4L912; 4-cyl; 3,8-L -
FENDT TRACTOR Farmer 275VA F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1988-1996
FENDT TRACTOR Farmer 280P F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1997-2003
FENDT TRACTOR Farmer 280P F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1996-2002
FENDT TRACTOR Farmer 280PA F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1996-2003
FENDT TRACTOR Farmer 280PA F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1996-2002
FENDT TRACTOR Farmer 280S F4L913; 4-cyl; 4,1-L 1996-2002
FENDT TRACTOR Farmer 307C BF4M1012E; 4-cyl; 3,2-L 1997-2003
FENDT TRACTOR Farmer 307CA BF4M1012E; 4-cyl; 3,2-L 1997-2003
FENDT TRACTOR Farmer 308C BF4M1012E; 4-cyl; 3,2-L 1997-2003
FENDT TRACTOR Farmer 308CA BF4M1012E; 4-cyl; 3,2-L 1997-2003
FENDT TRACTOR Farmer 309CA BF4M1012E; 4-cyl; 3,2-L 1997-2001
FENDT TRACTOR Favorit 711 Deutz; 6-cyl; 5,7-L 1998-2003
FENDT TRACTOR Favorit 711 Vario Deutz; 6-cyl; 5,7-L 1998-2003
FENDT TRACTOR Favorit 712 Deutz; 6-cyl; 5,7-L 1999-2003
FENDT TRACTOR Favorit 712 Vario Deutz; 6-cyl; 5,7-L 1999-2003
FENDT TRACTOR Favorit 714 Deutz; 6-cyl; 5,7-L 1998-2003
FENDT TRACTOR Favorit 714 Vario Deutz; 6-cyl; 5,7-L 1998-2003
FENDT TRACTOR Favorit 716 Deutz; 6-cyl; 5,7-L 1998-2003
FENDT TRACTOR Favorit 716 Vario Deutz; 6-cyl; 5,7-L 1998-2003
FENDT TRACTOR Vario 300 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
GEKO GENERATOR 100003 ED-S/DEDA BF4M1013E; 4-cyl; 4,8-L -
GEKO GENERATOR 100003 ED-S/DEDA BF4M2013EC; 4-cyl; 3,8-L 2011-
GEKO GENERATOR 100010 ED-S/DEDA BF4M1013EC; 4-cyl; 4,8-L 2011-
GEKO GENERATOR 130003 ED-S/DEDA BF4M1013FC; 4-cyl; 4,8-L -
GEKO GENERATOR 130010 ED-S/DEDA BF4M1013FC; 4-cyl; 4,8-L 2013-
GEKO GENERATOR 40003 ED-S/DEDA BF4M2011; 4-cyl; 3,1-L 2011-
GEKO GENERATOR 60003 ED-S/DEDA BF4M2012; 4-cyl; 4-L 2011-
GEKO GENERATOR 60010 ED-S/DEDA BF4M2011C; 4-cyl; 3,1-L 2011-
GEKO GENERATOR 60010 ED-S/DEDA BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2011-
GEKO GENERATOR 85003 ED-S/DEDA BF4M1013E; 4-cyl; 4,8-L 2011-
GEKO GENERATOR 85010 ED-S/DEDA BF4M1013E; 4-cyl; 4,8-L 2011-
GREGOIRE HARVESTER G6.200 Deutz; 4-cyl; 3,6-L -
GREGOIRE HARVESTER G6.210 Deutz; 4-cyl; 3,6-L -
GREGOIRE HARVESTER G7.210 Deutz; 4-cyl; 4-L -
GREGOIRE HARVESTER G7.240 Deutz; 4-cyl; 4-L -
HAMM COMPACTOR 3410 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2003-2007
HAMM COMPACTOR 3410 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-
HAMM COMPACTOR 3411 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2003-2007
HAMM COMPACTOR 3411 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-
HAMM COMPACTOR 3412 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM COMPACTOR 3414 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2003-2007
HAMM COMPACTOR 3414 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-
HAMM COMPACTOR 3410P BF4M2012C; 4-cyl; 4-L -
HAMM COMPACTOR 3410P TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2016
HAMM COMPACTOR 3411P BF4M2012C; 4-cyl; 4-L -
HAMM COMPACTOR 3411P TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2016
HAMM COMPACTOR 3412HT TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM COMPACTOR 3412HT-P BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2003-2007
HAMM COMPACTOR 3412HT-P TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2016
HAMM COMPACTOR 3412HT-V TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2016
HAMM COMPACTOR 3412HT-VIO BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2003-2007
HAMM COMPACTOR 3412HT-VIO TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2016
HAMM COMPACTOR 3412P BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2003-2007
HAMM COMPACTOR 3412P TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2016
HAMM COMPACTOR 3412VIO BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2003-2016
HAMM COMPACTOR 3412VIO TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM COMPACTOR 3414HT BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2003-2007
HAMM COMPACTOR 3414HT TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM COMPACTOR 3414HT-P TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2014
HAMM COMPACTOR 3414HT-V TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2014
HAMM COMPACTOR 3414HT-VIO BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2004-2007
HAMM COMPACTOR 3414HT-VIO TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2014
HAMM COMPACTOR 3414P TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2016
HAMM COMPACTOR 3414VIO BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2004-2007
HAMM COMPACTOR 3414VIO TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2016
HAMM COMPACTOR 3520HT-P TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2016
HAMM COMPACTOR 3520HT-V TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2016
HAMM ROLLER DV10-B F5L912; 5-cyl; 4,7-L 1978-1979
HAMM ROLLER DV10-C F5L912; 5-cyl; 4,7-L 1982-
HAMM ROLLER DV65-TO TD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER DV65-TV TD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER DV65-VO TD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER DV65-VV TD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER DV70-TO BF4M2012; 4-cyl; 4-L 2004-2015
HAMM ROLLER DV70-TO TD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER DV70-TV BF4M2012; 4-cyl; 4-L 2004-2015
HAMM ROLLER DV70-TV TD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER DV70-VO BF4M2012; 4-cyl; 4-L 2004-2015
HAMM ROLLER DV70-VO TD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER DV70-VV TD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER DV85-TO TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER DV85-TV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER DV85-VO TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER DV85-VV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER DV90-TO BF4M2012; 4-cyl; 4-L 2005-2015
HAMM ROLLER DV90-TO TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER DV90-TV BF4M2012; 4-cyl; 4-L 2004-2015
HAMM ROLLER DV90-TV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER DV90-VO BF4M2012; 4-cyl; 4-L 2004-2015
HAMM ROLLER DV90-VO TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER DV90-VV BF4M2012; 4-cyl; 4-L 2004-2010
HAMM ROLLER DV90-VV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER GRW10 BF4M2012; 4-cyl; 4-L 2008-2015
HAMM ROLLER GRW10 F6L912; 6-cyl; 5,66L 1996-1999
HAMM ROLLER GRW10 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER GRW15 F6L912; 6-cyl; 5,66L 1996-1999
HAMM ROLLER GRW15 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER GRW18 F6L912; 6-cyl; 5,66L 1996-1999
HAMM ROLLER GRW18 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER GRW21 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER GRW24 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER GRW280-10 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2016
HAMM ROLLER GRW280-12 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2016
HAMM ROLLER GRW280-12H TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER GRW280-16 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2016
HAMM ROLLER GRW280-20 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2016
HAMM ROLLER GRW280-24 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER GRW280-28 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER GRW280-28L TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER HD+ 100VV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER HD+ 110HV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER HD+ 110VO TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER HD+ 110VT TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2016
HAMM ROLLER HD+ 110VV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER HD+ 120HV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER HD+ 120VO TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2009-2015
HAMM ROLLER HD+ 120VV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER HD+ 140HV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER HD+ 140VO TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER HD+ 140VV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER HD+ 90VO TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2016
HAMM ROLLER HD+ 90VT TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2016
HAMM ROLLER HD+ 90VT-S TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2016
HAMM ROLLER HD+ 90VV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER HD+ 90VV-HV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER HD+ 90VV-S TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER HD110 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER HD110K TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2005-2010
HAMM ROLLER HD90 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2006-2009
HAMM ROLLER HD90K TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2010
HAMM ROLLER HDO90V TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2010
HAULOTTE GROUP TELEHANDLER HTL3617 TCD2012; 4-cyl; 4-L -
HAULOTTE GROUP TELEHANDLER HTL4014 BF4M2012; 4-cyl; 4-L -
HAULOTTE GROUP TELEHANDLER HTL4017 BF4M2012; 4-cyl; 4-L -
HITTNER SKIDDER Ecotrac 55 D914 L03; 3-cyl; 3,2-L -
HUERLIMANN TRACTOR XM MAX 100 Deutz 2012 EURO II -
HUERLIMANN TRACTOR XM MAX 85 Deutz 2012 EURO II -
INTERNATIONAL EXCAVATOR 3944 Yumbo F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1973-1986
INTERNATIONAL EXCAVATOR 3945 Yumbo F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1973-1986
INTERNATIONAL EXCAVATOR 3960 Yumbo F6L912; 6-cyl; 5,66L 1973-1986
INTERNATIONAL EXCAVATOR 3961 Yumbo F6L912; 6-cyl; 5,66L 1979-1986
KRAMER ALLRAD LOADER 880 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
KRAMER ALLRAD TELEHANDLER 3307 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
KRAMER ALLRAD TELEHANDLER 4009 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
KRAMER ALLRAD TELEHANDLER 4507 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
KRAMER ALLRAD LOADER KL54 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR R3.100 E80 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR R3.100 EVO TD2012; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR R3.100 T TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR R3.100 TB TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR R3.110 E80 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR R3.85 E80 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR R3.85 EVO TD2012; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR R3.85 T TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR R3.85 TB TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR R4.100 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2009-
LAMBORGHINI TRACTOR R4.100 VRT TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2013
LAMBORGHINI TRACTOR R4.110 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2009-
LAMBORGHINI TRACTOR R4.110 VRT TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2013
LAMBORGHINI TRACTOR R6.100 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2006-2008
LAMBORGHINI TRACTOR R6.100 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2009-2013
LAMBORGHINI TRACTOR R6.110 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2009-2011
LAMBORGHINI TRACTOR R6.120 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2006-2008
LAMBORGHINI TRACTOR R6.125 BF4M2012; 4-cyl; 4-L 2008-
LAMBORGHINI TRACTOR R6.125 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
LIEBHERR EXCAVATOR A901B F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1978-
LIEBHERR EXCAVATOR A911 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1978-
LIEBHERR EXCAVATOR A921 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1978-
LIEBHERR EXCAVATOR R911 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1978-1982
LIEBHERR EXCAVATOR R921 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1978-1990
LIEBHERR EXCAVATOR R921B F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1978-1990
LINDE FORKLIFT H25D F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1979-1980
LINDE FORKLIFT H50D TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2012
LINDE FORKLIFT H60D TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2012
LINDE FORKLIFT H70D TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2012
LINDE FORKLIFT H80D TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2012
LINDE FORKLIFT H80D-1100 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
LINDE FORKLIFT H80D-900 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
MATROT SPRAYER Helios Deutz; 4-cyl; 4-L -
MATROT SPRAYER Helios 36 Deutz; 4-cyl; 4-L -
MECALAC EXCAVATOR 712MC TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2009-
MECALAC EXCAVATOR 714MCe TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2009-
MECALAC EXCAVATOR 714MWe TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-
MECALAC EXCAVATOR 714MWrr TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2006-
MERLO TELEHANDLER 3513 BF4M2012; 4-cyl; 4-L -
RIGITRAC TRACTOR SKH 120 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L -
SAME TRACTOR Explorer 100 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-
SAME TRACTOR Explorer 110 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2009-
SAME TRACTOR Explorer 3 100 T TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2013-
SAME TRACTOR Explorer 3 100 TB TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2013-
SAME TRACTOR Explorer 3 85 T TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2013-
SAME TRACTOR Explorer 3 85 TB TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2013-
SAME TRACTOR Explorer 85 TD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-
SAME TRACTOR Iron 100 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2005-2007
SAME TRACTOR Iron 100 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2009-2013
SAME TRACTOR Iron 110 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2009-2013
SAME TRACTOR Iron 115 TCD2012 L06 2V; 6-cyl; 6,1-L 2008-
SAME TRACTOR Iron 120 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2006-2008
SAME TRACTOR Iron 125 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2009-2013
SAME TRACTOR Silver 3 100 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2009-
SAME TRACTOR Silver 3 100 Continuo TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-
SAME TRACTOR Silver 3 110 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2009-
SAME TRACTOR Silver 3 110 Continuo TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-
SANDVIK MINING MACHINERY DS310 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L -
SCHAEFFER WHEEL LOADER 9300Z Deutz; 4-cyl; 81kW -
SCHAEFFER TELEHANDLER 9380T Deutz; 6-cyl; 129kW -
SCHAEFFER TELEHANDLER 9630T Deutz; 4-cyl; 91kW -
SCHAEFFER EXCAVATOR HML30 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1982-1986
SCHAEFFER WHEEL LOADER SKL500 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1978-1986
SENNEBOGEN MULTIHANDLER 608R TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
SENNEBOGEN CRANE SK15 F6L912; 6-cyl; 5,66L 1978-1990
SENNEBOGEN CRANE SK9 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1978-1990
WACKER NEUSON WHEEL LOADER WL50 TD2012 L04 W; 4-cyl; 3,6-L -
WACKER NEUSON WHEEL LOADER WL55 TD2012 L04 W; 4-cyl; 3,6-L -
WEIDEMANN WHEEL LOADER 8080 CX120 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -