• 123708015JUBANA numeris
  • 12Įtampa, V
  • 2.7Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 9Dantų skaičius
  • OSGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Pastabos: Starteris skirtas transporto priemonėms su DEUTZ 2, 3 ir 4 cylindrų varikliais.
Gamintojas Gamintojo numeris
AGCO C830100007000
BOMAG 05710917
BOMAG 05710990
BOMAG 05719897
BOSCH 0001362016
BOSCH 0001362034
BOSCH 0001362091
BOSCH 0001362305
BOSCH 0001362311
BOSCH 0001362313
BOSCH 0986010990
BOSCH 0986011140
BOSCH 0986013680
BOSCH SR926X
CARGO 110536
CARGO 110964
CASE V941501
CLAAS 6005706632
DELCO REMY 19024252
DELCO REMY DRS0990
DELCO REMY DRS1140
DEUTZ AG (KHD) 01164668
DEUTZ AG (KHD) 01174166
DEUTZ AG (KHD) 01175886
DEUTZ AG (KHD) 01178026
DEUTZ AG (KHD) 01178686
DIXIE TS-6022
EFEL 14100
ELSTOCK 25-0155
ELSTOCK 25-0282
FENDT G380900060010
FENDT X830100001
HC-PARTS CS114
HELLA 8EA725967001
INTERNATIONAL X830100007
JUBANA 123708015
LESTER 17075
LESTER 18027
LETRIKA 11.130.117
LETRIKA 11.130.551
LETRIKA 11.132.255
LETRIKA AZJ3169
LETRIKA AZJ3475
LETRIKA AZJ3508
LETRIKA IS0551
LUCAS LRS00762
LUCAS LRS01057
MAGNETI MARELLI 943252217
MAGNETI MARELLI MSR707
MAGNETI MARELLI MT74G
MAGNETON 9142802
MAGNETON 9142803
MAHLE MS277
PIC 120-521
PIC 120-521A
PIC 120-521B
PIC 182-188
POCLAIN M0041572
WAI 17075N
WAI 2-1908-BO
WILSON 91-15-6896
WILSON 91-15-6896N
WILSON 91-23-6528
WILSON 91-23-6528N
WOOD-UK STR22006
WOOD-UK STR50590
WOOD-UK STR60417
WOOD-UK STR60671
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
ABG ROLLER Alexander 126H F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1978-1990
ABG ROLLER Alexander 128 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1980-1990
ABG ROLLER Alexander 128G F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1980-1990
ABG ROLLER Puma 168 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1980-1990
ABG ROLLER Puma 168A F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1980-1990
ATLAS EXCAVATOR 1202 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1978-
ATLAS EXCAVATOR 1252 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1978-
ATLAS LOADER AR 51 BE F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1980-1984
ATLAS LOADER AR 61 A F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1980-1984
ATLAS LOADER AR 70 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1978-1984
ATLAS FORKLIFT AS 81 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1980-1984
ATLAS ROLLER AW 1110 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2007-2012
ATLAS ROLLER AW 1120 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2007-2012
ATLAS ROLLER AW 1130 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2007-2012
ATLAS ROLLER AW 1140 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2007-2012
ATLAS COPCO COMPRESSOR ST 35 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1979-1986
ATLAS COPCO COMPRESSOR ST 48 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1979-1986
ATLAS COPCO COMPRESSOR STS 35 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1979-1986
ATLAS COPCO COMPRESSOR STS 48 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1979-1986
ATLAS COPCO COMPRESSOR XAHS 146 C3 TCD2012; 4-cyl; 4-L -
ATLAS COPCO COMPRESSOR XAS 186 C2 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L -
ATLAS COPCO COMPRESSOR XAS 186 C3 TCD2012; 4-cyl; 4-L -
ATLAS COPCO COMPRESSOR XATS 156 C2 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L -
ATLAS COPCO COMPRESSOR XATS 156 C3 TCD2012; 4-cyl; 4-L -
BELARUS TRACTOR 920.4-10/91 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
BELARUS TRACTOR 920.4-10/99 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
BELARUS TRACTOR 952.4-10/99 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
BOMAG VIBRATORY ROLLER BW 141 AC F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1985-
BOMAG VIBRATORY ROLLER BW 190 AD-4 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2005-2007
BOMAG VIBRATORY ROLLER BW 190 AD-4 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2007-2013
BOMAG VIBRATORY ROLLER BW 190 AD-4 AM BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2005-2007
BOMAG VIBRATORY ROLLER BW 190 AD-4 AM TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2007-2013
BOMAG VIBRATORY ROLLER BW 202 AD-4 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2003-2007
BOMAG VIBRATORY ROLLER BW 202 AD-4 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2007-2014
BOMAG VIBRATORY ROLLER BW 203 AD-4 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2004-2007
BOMAG VIBRATORY ROLLER BW 203 AD-4 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2014
BOMAG VIBRATORY ROLLER BW 203 AD-4 AM BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2004-2007
BOMAG VIBRATORY ROLLER BW 203 AD-4 AM TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2014
BOMAG ROLLER BW 211 D-40 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2005-2016
BOMAG ROLLER BW 211 PD-4 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2004-2007
BOMAG ROLLER BW 211 PD-40 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2005-2016
BOMAG ROLLER BW 212 D-40 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2005-2016
BOMAG ROLLER BW 212 PD-40 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2006-2016
BOMAG ROLLER BW 213 D-4 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2004-2007
BOMAG ROLLER BW 213 D-40 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2005-2016
BOMAG ROLLER BW 213 PD-40 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2006-2016
BOMAG ROLLER BW 24 RH BF4M2012; 4-cyl; 4-L 2006-2008
BOMAG ROLLER BW 24 RH TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2016
BOMAG ROLLER BW 25 RH BF4M2012; 4-cyl; 4-L 2009-2010
BOMAG ROLLER BW 27 RH BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2006-2008
BOMAG ROLLER BW 27 RH TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2016
CLAAS TELEHANDLER 7030 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
CLAAS TELEHANDLER 7040 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L -
CLAAS TELEHANDLER 7045 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L -
CLAAS TELEHANDLER 9040 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L -
CLAYSON HARVESTER 1520 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1979-
DEUTZ AG (KHD) ENGINE BF3L914 3-cyl; 3,2-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE BF4M1012 4-cyl; 3,2-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE BF4M1012C 4-cyl; 3,2-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE BF4M1012E 4-cyl; 3,2-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE BF4M1012EC 4-cyl; 3,2-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE BF4M2012 4-cyl; 4-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE D914 L3 3-cyl; 3,2-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE F3L914 3-cyl; 3,2-L -
DEUTZ AG (KHD) ENGINE TCD2012 L4 4-cyl; 4-L -
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrofarm 100 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2007-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrofarm 410 G BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2012-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrofarm 410 T BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2012-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrofarm 410 TB BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2012-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrofarm 430 G BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2012-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrofarm 80 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L -
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrolux 60 F3L913; 3-cyl; 3,1-L 2001-2006
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 60 A F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1996-2004
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 60 A F3L914; 3-cyl; 3,2-L 1996-2004
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 75 A BF4M1012E; 4-cyl; 3,2-L 2002-2006
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 85 A BF4M1012EC; 4-cyl; 3,2-L 1998-2004
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agroplus 95 A BF4M1012E; 4-cyl; 3,2-L 1998-2004
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 100 MK2 BF4M1012EC; 4-cyl; 3,2-L 1997-2001
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 100 MK3 BF4M1012EC; 4-cyl; 3,2-L 2000-2003
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 4.70 MK1 BF4M1012E; 4-cyl; 3,2-L 1995-1997
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 4.80 MK1 BF4M1012E; 4-cyl; 3,2-L 1995-1997
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 4.85 MK1 BF4M1012EC; 4-cyl; 3,2-L 1995-1997
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 4.90 MK1 BF4M1012EC; 4-cyl; 3,2-L 1995-1997
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 4.95 MK1 BF4M1012EC; 4-cyl; 3,2-L 1995-1997
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 80 MK2 BF4M1012E; 4-cyl; 3,2-L 1997-2001
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 80 MK3 BF4M1012E; 4-cyl; 3,2-L 2000-2003
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 85 MK2 BF4M1012EC; 4-cyl; 3,2-L 1997-2001
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 85 MK3 BF4M1012EC; 4-cyl; 3,2-L 2002-2003
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 90 MK2 BF4M1012E; 4-cyl; 3,2-L 1997-2001
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron 90 MK3 BF4M1012EC; 4-cyl; 3,2-L 2000-2003
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron K410 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2008-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron K420 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2008-
DEUTZ-FAHR TRACTOR Agrotron K430 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2008-
DEUTZ-FAHR TELEHANDLER Agrovector 29.6 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
DEUTZ-FAHR TELEHANDLER Agrovector 29.6 LP TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
DEUTZ-FAHR TELEHANDLER Agrovector 35.7 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
DEUTZ-FAHR TRACTOR Allis 6240 Deutz; 3-cyl; 2,8-L 1986-1992
DEUTZ-FAHR TRACTOR Allis 6250 Deutz; 3-cyl; 2,8-L 1986-1992
DEUTZ-FAHR TRACTOR Allis 6260 Deutz; 3-cyl; 3,1-L 1986-1992
DEUTZ-FAHR TRACTOR Allis 6265 Deutz; 4-cyl; 3,8-L 1986-1992
DEUTZ-FAHR TRACTOR D4007 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1980-1984
DEUTZ-FAHR TRACTOR D4507 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1980-1990
DEUTZ-FAHR TRACTOR D4507C F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1980-1990
DEUTZ-FAHR TRACTOR D4807 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1980-1982
DEUTZ-FAHR TRACTOR D4807C F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1980-1982
DEUTZ-FAHR TRACTOR D5006 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1968-1974
DEUTZ-FAHR TRACTOR D5206 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1975-1980
DEUTZ-FAHR TRACTOR D5207 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1981-1984
DEUTZ-FAHR TRACTOR D5207C F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1981-1984
DEUTZ-FAHR TRACTOR D5506 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1968-1974
DEUTZ-FAHR TRACTOR D6006 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1968-1974
DEUTZ-FAHR TRACTOR D6007 F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1983-1985
DEUTZ-FAHR TRACTOR D6007C F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1983-1985
DEUTZ-FAHR TRACTOR D6207 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1980-1982
DEUTZ-FAHR TRACTOR D6207C F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1980-1982
DEUTZ-FAHR TRACTOR D7206 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1979-1980
DEUTZ-FAHR TRACTOR D7207 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1980-1981
DEUTZ-FAHR TRACTOR D7207C F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1980-1981
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX3.10 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1986-1994
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX3.30 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1986-1994
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX3.50 F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1986-1994
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX3.57 F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1991-1995
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX3.60 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1986-1994
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX3.70 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1986-1994
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX4.07 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1991-1995
DEUTZ-FAHR TRACTOR DX4.10 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1988-1994
DEUTZ-FAHR TRACTOR Intrac 2002 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1973-1976
DEUTZ-FAHR TRACTOR Intrac 2003 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1975-1980
DEUTZ-FAHR TRACTOR Intrac 2004 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1978-1989
DEUTZ-FAHR HARVESTER M3330 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1987-1994
DEUTZ-FAHR HARVESTER M3360 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1987-1991
DEUTZ-FAHR HARVESTER M600 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1979-1980
DEUTZ-FAHR HARVESTER M660 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1980-1987
DEUTZ-FAHR HARVESTER M750 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1978-1980
DEUTZ-FAHR HARVESTER M770 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1980-1987
DEUTZ-FAHR HARVESTER M900 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1979-1980
DEUTZ-FAHR HARVESTER M922 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1979-1981
DEUTZ-FAHR HARVESTER M980 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1981-1988
DITCH WITCH DIRECTIONAL DRILL 5010 F3L912; 3-cyl; 2,8-L -
EUROMACCHINE MOTOR PUMP MP05DC BF4M2012; 4-cyl; 4-L -
EUROMACCHINE MOTOR PUMP MP06DC BF4M2012C; 4-cyl; 4-L -
EUROMACCHINE MOTOR PUMP MP07DC BF4M2012C; 4-cyl; 4-L -
EUROMACCHINE MOTOR PUMP MP08DC BF4M2012C; 4-cyl; 4-L -
FENDT TRACTOR F255GT F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1976-1982
FENDT TRACTOR F255GT F4L912; 4-cyl; 3,8-L -
FENDT TRACTOR F275GT F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1986-1994
FENDT TRACTOR F345GT F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1984-1996
FENDT TRACTOR F350GT F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1984-1996
FENDT TRACTOR F360GT F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1984-1996
FENDT TRACTOR F365GT F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1985-1996
FENDT TRACTOR F370GT F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1997-1999
FENDT TRACTOR F370GTA F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1996-1999
FENDT TRACTOR Farmer 200S F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1974-1988
FENDT TRACTOR Farmer 200SA F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1974-1988
FENDT TRACTOR Farmer 200V F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1979-1988
FENDT TRACTOR Farmer 201SA F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1974-1982
FENDT TRACTOR Farmer 201VA F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1974-1987
FENDT TRACTOR Farmer 203P F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1987-
FENDT TRACTOR Farmer 203PA F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1987-
FENDT TRACTOR Farmer 203V F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1987-
FENDT TRACTOR Farmer 203VA F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1987-
FENDT TRACTOR Farmer 204P F4L912; 4-cyl; 3,8-L -
FENDT TRACTOR Farmer 204PA F4L912; 4-cyl; 3,8-L -
FENDT TRACTOR Farmer 204V F4L912; 4-cyl; 3,8-L -
FENDT TRACTOR Farmer 206F BF3L914; 3-cyl; 3,2-L 2003-
FENDT TRACTOR Farmer 206FA BF3L914; 3-cyl; 3,2-L 2003-
FENDT TRACTOR Farmer 206V BF3L914; 3-cyl; 3,2-L 2003-
FENDT TRACTOR Farmer 206VA BF3L914; 3-cyl; 3,2-L 2003-
FENDT TRACTOR Farmer 207F BF3L914; 3-cyl; 3,2-L 2003-
FENDT TRACTOR Farmer 207FA BF3L914; 3-cyl; 3,2-L 2003-
FENDT TRACTOR Farmer 207V BF3L914; 3-cyl; 3,2-L 2003-
FENDT TRACTOR Farmer 207VA BF3L914; 3-cyl; 3,2-L 2003-
FENDT TRACTOR Farmer 240S F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1987-1993
FENDT TRACTOR Farmer 250P F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1987-1996
FENDT TRACTOR Farmer 250S F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1996-2003
FENDT TRACTOR Farmer 250S F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1987-1996
FENDT TRACTOR Farmer 250SA F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1996-2002
FENDT TRACTOR Farmer 250V F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1996-2003
FENDT TRACTOR Farmer 250V F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1987-1996
FENDT TRACTOR Farmer 250VA F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1996-2003
FENDT TRACTOR Farmer 260PA F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1987-1996
FENDT TRACTOR Farmer 260S F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1996-2003
FENDT TRACTOR Farmer 260S F3L913; 3-cyl; 3,1-L -
FENDT TRACTOR Farmer 260SA F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1987-1996
FENDT TRACTOR Farmer 260SA F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1996-2002
FENDT TRACTOR Farmer 260VA F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1996-2003
FENDT TRACTOR Farmer 260VA F3L913; 3-cyl; 3,1-L 1987-1996
FENDT TRACTOR Farmer 270P F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1988-1996
FENDT TRACTOR Farmer 270PA F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1996-
FENDT TRACTOR Farmer 270V F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1997-2003
FENDT TRACTOR Farmer 270VA F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1997-2003
FENDT TRACTOR Farmer 275SA F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1996-
FENDT TRACTOR Farmer 275VA F4L912; 4-cyl; 3,8-L -
FENDT TRACTOR Farmer 280P F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1997-2003
FENDT TRACTOR Farmer 280PA F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1996-2003
FENDT TRACTOR Farmer 307C BF4M1012E; 4-cyl; 3,2-L 1997-2003
FENDT TRACTOR Farmer 307CA BF4M1012E; 4-cyl; 3,2-L 1997-2003
FENDT TRACTOR Farmer 308C BF4M1012E; 4-cyl; 3,2-L 1997-2003
FENDT TRACTOR Farmer 308CA BF4M1012E; 4-cyl; 3,2-L 1997-2003
FENDT TRACTOR Farmer 309CA BF4M1012E; 4-cyl; 3,2-L 1997-2001
FENDT TRACTOR Vario 300 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
GEKO GENERATOR 100003 ED-S/DEDA BF4M2013EC; 4-cyl; 3,8-L 2011-
GEKO GENERATOR 40003 ED-S/DEDA BF4M2011; 4-cyl; 3,1-L 2011-
GEKO GENERATOR 60003 ED-S/DEDA BF4M2012; 4-cyl; 4-L 2011-
GEKO GENERATOR 60010 ED-S/DEDA BF4M2011C; 4-cyl; 3,1-L 2011-
GEKO GENERATOR 60010 ED-S/DEDA BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2011-
GREGOIRE HARVESTER G6.200 Deutz; 4-cyl; 3,6-L -
GREGOIRE HARVESTER G6.210 Deutz; 4-cyl; 3,6-L -
GREGOIRE HARVESTER G7.210 Deutz; 4-cyl; 4-L -
GREGOIRE HARVESTER G7.240 Deutz; 4-cyl; 4-L -
HAMM COMPACTOR 3410 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2003-2007
HAMM COMPACTOR 3410 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-
HAMM COMPACTOR 3411 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2003-2007
HAMM COMPACTOR 3411 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-
HAMM COMPACTOR 3412 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM COMPACTOR 3414 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2003-2007
HAMM COMPACTOR 3414 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-
HAMM COMPACTOR 3410P BF4M2012C; 4-cyl; 4-L -
HAMM COMPACTOR 3410P TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2016
HAMM COMPACTOR 3411P BF4M2012C; 4-cyl; 4-L -
HAMM COMPACTOR 3411P TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2016
HAMM COMPACTOR 3412HT TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM COMPACTOR 3412HT-P BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2003-2007
HAMM COMPACTOR 3412HT-P TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2016
HAMM COMPACTOR 3412HT-V TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2016
HAMM COMPACTOR 3412HT-VIO BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2003-2007
HAMM COMPACTOR 3412HT-VIO TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2016
HAMM COMPACTOR 3412P BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2003-2007
HAMM COMPACTOR 3412P TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2016
HAMM COMPACTOR 3412VIO BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2003-2016
HAMM COMPACTOR 3412VIO TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM COMPACTOR 3414HT BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2003-2007
HAMM COMPACTOR 3414HT TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM COMPACTOR 3414HT-P TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2014
HAMM COMPACTOR 3414HT-V TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2014
HAMM COMPACTOR 3414HT-VIO BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2004-2007
HAMM COMPACTOR 3414HT-VIO TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2014
HAMM COMPACTOR 3414P TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2016
HAMM COMPACTOR 3414VIO BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2004-2007
HAMM COMPACTOR 3414VIO TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2016
HAMM COMPACTOR 3520HT-P TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2016
HAMM COMPACTOR 3520HT-V TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2016
HAMM ROLLER DV65-TO TD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER DV65-TV TD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER DV65-VO TD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER DV65-VV TD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER DV70-TO BF4M2012; 4-cyl; 4-L 2004-2015
HAMM ROLLER DV70-TO TD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER DV70-TV BF4M2012; 4-cyl; 4-L 2004-2015
HAMM ROLLER DV70-TV TD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER DV70-VO BF4M2012; 4-cyl; 4-L 2004-2015
HAMM ROLLER DV70-VO TD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER DV70-VV TD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER DV85-TO TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER DV85-TV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER DV85-VO TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER DV85-VV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER DV90-TO BF4M2012; 4-cyl; 4-L 2005-2015
HAMM ROLLER DV90-TO TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER DV90-TV BF4M2012; 4-cyl; 4-L 2004-2015
HAMM ROLLER DV90-TV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER DV90-VO BF4M2012; 4-cyl; 4-L 2004-2015
HAMM ROLLER DV90-VO TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER DV90-VV BF4M2012; 4-cyl; 4-L 2004-2010
HAMM ROLLER DV90-VV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER GRW10 BF4M2012; 4-cyl; 4-L 2008-2015
HAMM ROLLER GRW10 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER GRW15 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER GRW18 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER GRW21 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER GRW24 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER GRW280-10 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2016
HAMM ROLLER GRW280-12 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2016
HAMM ROLLER GRW280-12H TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER GRW280-16 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2016
HAMM ROLLER GRW280-20 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2016
HAMM ROLLER GRW280-24 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER GRW280-28 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER GRW280-28L TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER HD+ 100VV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER HD+ 110HV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER HD+ 110VO TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER HD+ 110VT TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2016
HAMM ROLLER HD+ 110VV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER HD+ 120HV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER HD+ 120VO TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2009-2015
HAMM ROLLER HD+ 120VV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER HD+ 140HV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER HD+ 140VO TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER HD+ 140VV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER HD+ 90VO TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2016
HAMM ROLLER HD+ 90VT TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2016
HAMM ROLLER HD+ 90VT-S TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2016
HAMM ROLLER HD+ 90VV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER HD+ 90VV-HV TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER HD+ 90VV-S TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2015
HAMM ROLLER HD110 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
HAMM ROLLER HD110K TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2005-2010
HAMM ROLLER HD90 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2006-2009
HAMM ROLLER HD90K TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2010
HAMM ROLLER HDO90V TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2010
HAULOTTE GROUP TELEHANDLER HTL3617 TCD2012; 4-cyl; 4-L -
HAULOTTE GROUP TELEHANDLER HTL4014 BF4M2012; 4-cyl; 4-L -
HAULOTTE GROUP TELEHANDLER HTL4017 BF4M2012; 4-cyl; 4-L -
HITTNER SKIDDER Ecotrac 55 D914 L03; 3-cyl; 3,2-L -
INTERNATIONAL EXCAVATOR 3944 Yumbo F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1973-1986
INTERNATIONAL EXCAVATOR 3945 Yumbo F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1973-1986
KRAMER ALLRAD LOADER 880 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
KRAMER ALLRAD TELEHANDLER 3307 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
KRAMER ALLRAD TELEHANDLER 4009 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
KRAMER ALLRAD TELEHANDLER 4507 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
KRAMER ALLRAD LOADER KL54 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR R3.100 E80 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR R3.100 EVO TD2012; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR R3.100 T TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR R3.100 TB TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR R3.110 E80 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR R3.85 E80 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR R3.85 EVO TD2012; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR R3.85 T TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR R3.85 TB TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
LAMBORGHINI TRACTOR R4.100 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2009-
LAMBORGHINI TRACTOR R4.100 VRT TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2013
LAMBORGHINI TRACTOR R4.110 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2009-
LAMBORGHINI TRACTOR R4.110 VRT TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-2013
LAMBORGHINI TRACTOR R6.100 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2006-2008
LAMBORGHINI TRACTOR R6.100 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2009-2013
LAMBORGHINI TRACTOR R6.110 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2009-2011
LAMBORGHINI TRACTOR R6.120 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2006-2008
LAMBORGHINI TRACTOR R6.125 BF4M2012; 4-cyl; 4-L 2008-
LAMBORGHINI TRACTOR R6.125 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
LIEBHERR EXCAVATOR A901B F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1978-
LIEBHERR EXCAVATOR A911 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1978-
LIEBHERR EXCAVATOR A921 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1978-
LIEBHERR EXCAVATOR R911 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1978-1982
LIEBHERR EXCAVATOR R921 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1978-1990
LIEBHERR EXCAVATOR R921B F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1978-1990
LINDE FORKLIFT H25D F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1979-1980
LINDE FORKLIFT H50D TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2012
LINDE FORKLIFT H60D TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2012
LINDE FORKLIFT H70D TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2012
LINDE FORKLIFT H80D TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-2012
LINDE FORKLIFT H80D-1100 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
LINDE FORKLIFT H80D-900 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
MECALAC EXCAVATOR 712MC TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2009-
MECALAC EXCAVATOR 714MCe TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2009-
MECALAC EXCAVATOR 714MWe TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-
MECALAC EXCAVATOR 714MWrr TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2006-
MERLO TELEHANDLER 3513 BF4M2012; 4-cyl; 4-L -
RIGITRAC TRACTOR SKH 120 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L -
SAME TRACTOR Explorer 100 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-
SAME TRACTOR Explorer 110 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2009-
SAME TRACTOR Explorer 3 100 T TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2013-
SAME TRACTOR Explorer 3 100 TB TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2013-
SAME TRACTOR Explorer 3 85 T TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2013-
SAME TRACTOR Explorer 3 85 TB TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2013-
SAME TRACTOR Explorer 85 TD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2008-
SAME TRACTOR Iron 100 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2005-2007
SAME TRACTOR Iron 100 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2009-2013
SAME TRACTOR Iron 110 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2009-2013
SAME TRACTOR Iron 120 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L 2006-2008
SAME TRACTOR Iron 125 TCD2012 L04; 4-cyl; 4-L 2009-2013
SAME TRACTOR Silver 3 100 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2009-
SAME TRACTOR Silver 3 100 Continuo TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-
SAME TRACTOR Silver 3 110 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2009-
SAME TRACTOR Silver 3 110 Continuo TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L 2010-
SANDVIK MINING MACHINERY DS310 BF4M2012C; 4-cyl; 4-L -
SCHAEFFER EXCAVATOR HML30 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1982-1986
SCHAEFFER WHEEL LOADER SKL500 F3L912; 3-cyl; 2,8-L 1978-1986
SENNEBOGEN MULTIHANDLER 608R TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -
SENNEBOGEN CRANE SK9 F4L912; 4-cyl; 3,8-L 1978-1990
WACKER NEUSON WHEEL LOADER WL50 TD2012 L04 W; 4-cyl; 3,6-L -
WACKER NEUSON WHEEL LOADER WL55 TD2012 L04 W; 4-cyl; 3,6-L -
WEIDEMANN WHEEL LOADER 8080 CX120 TCD2012 L04 2V; 4-cyl; 4-L -