• 123708553JUBANA numeris
  • 12Įtampa, V
  • 3.2Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 10Dantų skaičius
  • OSGRStarterio tipas
  • M8B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Pastabos: Starteris tinkamas naudoti FORD (NEW HOLLAND) varikliuose iki 6 litrų darbinio tūrio.
Gamintojas Gamintojo numeris
AGCO C000900060200
BOSCH 0001367006
BOSCH 0001369015
BOSCH 0001369020
BOSCH 0001369023
BOSCH 0986017510
BOSCH EXCHANGE BX1751
CARGO 112074
DELCO REMY DRS7510
DIXIE 260-69101
DIXIE 260-69104
DIXIE TS-6132
DIXIE TS-6143
ELSTOCK 25-2095
FORD F0NN11000BA
FORD F0NN11000CA
HC-PARTS CS1126
HELLA 8EA737621001
JUBANA 123708553
LESTER 18024
LETRIKA 11.130.627
LETRIKA 11.131.018
LETRIKA 11.131.626
LETRIKA AZJ3201
LETRIKA AZJ3357
LETRIKA AZJ3445
LETRIKA IS0627
LETRIKA IS1001
LUCAS LRS01322
MAGNETON 9142766
MAHLE MS357
MAHLE MS368
NEW HOLLAND 3918688
NEW HOLLAND 81866002
NEW HOLLAND 82005342
NEW HOLLAND 82007917
NEW HOLLAND 82013922
NEW HOLLAND 82015723
NEW HOLLAND 82980885
NEW HOLLAND 86628964
NEW HOLLAND 89821291
PIC 120-553
PIC 182-208
WAI 18024N
WILSON 91-15-7073
WILSON 91-15-7073N
WILSON 91-23-6518
WOOD-UK STR22105
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
CASE TRACTOR 1394 4-219;4-cyl; 3,6-L 1983-1988
CASE TRACTOR 1412 4-219;4-cyl; 3,6-L 1980-1989
CASE TRACTOR 1490 4-219;4-cyl; 3,6-L 1980-1983
CASE TRACTOR 1494 4-219;4-cyl; 3,6-L 1980-1989
CASE TRACTOR 1594 6-329; 6-cyl; 5,4-L 1983-1988
CASE TRACTOR 1690 6-329; 6-cyl; 5,4-L 1980-1983
CASE TRACTOR 1410A 4-219;4-cyl; 3,6-L 1980-1989
CASE BACKHOE LOADER 580F Construction King 4-cyl -
CASE TRENCHER DH7 4-219;4-cyl; 3,6-L 1979-1982
CASE WINDROWER WDX1101 New Holland 2001-
CASE WINDROWER WDX901 New Holland 2001-
FORD BACKHOE LOADER 755 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1979-1984
FORD TRACTOR 5030 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1992-1998
FORD TRACTOR 5600 4-256; 4-cyl; 4,2-L 1975-1981
FORD TRACTOR 5610 4-256; 4-cyl; 4,2-L 1981-1993
FORD TRACTOR 5640 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1991-1998
FORD TRACTOR 5900 4-256; 4-cyl; 4,2-L 1985-1993
FORD TRACTOR 6600 4-256; 4-cyl; 4,2-L 1975-1981
FORD TRACTOR 6610 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1982-1992
FORD TRACTOR 6640 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1991-1998
FORD TRACTOR 6700 4-256; 4-cyl; 4,2-L 1975-1981
FORD TRACTOR 6710 4-256; 4-cyl; 4,2-L 1982-1985
FORD TRACTOR 7600 4-256; 4-cyl; 4,2-L 1975-1981
FORD TRACTOR 7700 4-256; 4-cyl; 4,2-L 1975-1981
FORD TRACTOR 7710 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1982-1991
FORD TRACTOR 7740 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1991-1997
FORD TRACTOR 7840 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1991-1998
FORD TRACTOR 9030 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1990-1998
FORD BACKHOE LOADER 555C 4-256; 4-cyl; 4,2-L 1989-1991
FORD BACKHOE LOADER 555D 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1992-1997
FORD BACKHOE LOADER 555E 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1996-1998
FORD TRACTOR 5610S 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1993-1996
FORD TRACTOR 5640SL 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1994-1997
FORD TRACTOR 5640SLE 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1994-1997
FORD BACKHOE LOADER 575D 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1992-1997
FORD BACKHOE LOADER 575E 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1996-1998
FORD BACKHOE LOADER 655A 4-256; 4-cyl; 4,2-L 1985-1988
FORD BACKHOE LOADER 655C 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1989-1991
FORD BACKHOE LOADER 655C 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1992-
FORD BACKHOE LOADER 655D 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1992-1997
FORD BACKHOE LOADER 655E 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1996-1997
FORD TRACTOR 6610S 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1994-2003
FORD TRACTOR 6640SL 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1994-1997
FORD TRACTOR 6640SLE 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1994-1997
FORD BACKHOE LOADER 675D 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1992-1997
FORD BACKHOE LOADER 675E 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1996-1998
FORD BACKHOE LOADER 755A 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1984-1986
FORD TRACTOR 7740SL 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1994-1997
FORD TRACTOR 7740SLE 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1994-1997
FORD TRACTOR A62 4-256; 4-cyl; 4,2-L 1974-1984
NEW HOLLAND WINDROWER 2550 - 1998-
NEW HOLLAND TRACTOR 5030 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1992-1998
NEW HOLLAND TRACTOR 5610 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1982-1993
NEW HOLLAND TRACTOR 5640 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1991-1998
NEW HOLLAND TRACTOR 6530 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1992-1997
NEW HOLLAND TRACTOR 6610 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1982-1993
NEW HOLLAND TRACTOR 6640 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1991-1998
NEW HOLLAND TRACTOR 7010 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1996-2000
NEW HOLLAND TRACTOR 7610 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1982-1992
NEW HOLLAND TRACTOR 7710 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1982-1990
NEW HOLLAND TRACTOR 7740 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1991-1998
NEW HOLLAND TRACTOR 9030 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1990-1997
NEW HOLLAND TRACTOR 5610S 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1994-2000
NEW HOLLAND TRACTOR 6530HC 4-268; 4-cyl; 4,4-L 1992-1997
NEW HOLLAND TRACTOR 6610S 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1994-2000
NEW HOLLAND TRACTOR 7610S 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1994-2000
NEW HOLLAND GRADER FG65 - 1999-
NEW HOLLAND WINDROWER HW300 - 1998-2004
NEW HOLLAND WINDROWER HW320 - 1998-2004
NEW HOLLAND BACKHOE LOADER LB110 4-304; 4-cyl; 5,0-L 2000-
NEW HOLLAND BACKHOE LOADER LB115 4WS - 1998-
NEW HOLLAND BACKHOE LOADER LB115.B 4WS - 2000-
NEW HOLLAND BACKHOE LOADER LB75.B 4-304; 4-cyl; 5,0-L 2001-
NEW HOLLAND BACKHOE LOADER LB90 4-304; 4-cyl; 5,0-L 2000-
NEW HOLLAND BACKHOE LOADER LB95 - 2000-
NEW HOLLAND GRADER RG100 4-304; 4-cyl; 5,0-L 2000-
NEW HOLLAND GRADER RG80 4-268; 4-cyl; 4,4-L 2000-
NEW HOLLAND GRADER RG80 4-304; 4-cyl; 5,0-L 2000-2001
NEW HOLLAND TRACTOR TB100 4-304; 4-cyl; 5,0-L 2003-
NEW HOLLAND TRACTOR TB110 4-304; 4-cyl; 5,0-L 2003-
NEW HOLLAND TRACTOR TB80 4-268; 4-cyl; 4,4-L 2003-
NEW HOLLAND TRACTOR TB85 4-268; 4-cyl; 4,4-L 2003-
NEW HOLLAND TRACTOR TB90 4-304; 4-cyl; 5,0-L 2003-
NEW HOLLAND TRACTOR TS100 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1998-2003
NEW HOLLAND TRACTOR TS110 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1998-2003
NEW HOLLAND TRACTOR TS90 4-304; 4-cyl; 5,0-L 1998-2003