• 123708017JUBANA numeris
  • 12Įtampa, V
  • 2.7Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 9Dantų skaičius
  • OSGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Pastabos: Starteris skirtas transporto priemonėms su MWM 2, 3 ir 4 cylindrų varikliais.
Gamintojas Gamintojo numeris
AGCO C830100009000
BOSCH 0001362025
BOSCH 0001362043
BOSCH 0001362306
BOSCH 0001362314
BOSCH 0986011020
BOSCH 0986011021
BOSCH EXCHANGE BX1102
DELCO REMY 19024282
DELCO REMY DRS1020
DEUTZ AG (KHD) 12187645
DIXIE 260-62120
DIXIE TS-6137
FENDT F135902060010
FENDT X830100004000
FENDT X830100009
JUBANA 123708017
LESTER 18460
LETRIKA 11.130.669
LETRIKA AZJ3218
LETRIKA IS0669
LUCAS LRS00568
LUCAS LRS00632
MAGNETI MARELLI 943252276
MAGNETI MARELLI MSR737
MAGNETON 9142701
MAGNETON 443115142701
MAHLE MS351
MWM 605720100071
MWM 605720100105
PIC 120-6126
PIC 120-6126A
PIC 120-6126B
PIC 182-224
RENAULT AGRICULTURE 6005011729
RENAULT AGRICULTURE 7700026780
RENAULT AGRICULTURE 7700046893
RENAULT AGRICULTURE 7700501670
RENAULT AGRICULTURE 7700525064
RENAULT AGRICULTURE 7700627394
WAI 18460N
WOOD-UK STR22088
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
FENDT TRACTOR F231GT D325-3; 3-cyl; 2,6-L 1967-1991
FENDT TRACTOR F231GT D327-3; 3-cyl; 2,8-L 1987-
FENDT TRACTOR Farmer 102 D325-3; 3-cyl; 2,6-L 1972-1987
FENDT TRACTOR Farmer 102S D226-B3; 3-cyl; 3,1-L 1972-1987
FENDT TRACTOR Farmer 103 D225-3; 2-cyl; 2,6-L 1972-1984
FENDT TRACTOR Farmer 103S D225-3; 2-cyl; 2,6-L 1972-1984
FENDT TRACTOR Farmer 103S D226-B3; 3-cyl; 3,1-L 1972-1984
FENDT TRACTOR Farmer 104LS D226-3; 3-cyl; 3,12-L 1978-1982
FENDT TRACTOR Farmer 104S D226-3; 3-cyl; 3,12-L 1978-1982
FENDT TRACTOR Farmer 106LS D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1979-1980
FENDT TRACTOR Farmer 106S D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1972-1979
FENDT TRACTOR Farmer 108LS D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1979-1980
FENDT TRACTOR Farmer 108S D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1974-1979
FENDT TRACTOR Farmer 120S D325-3; 3-cyl; 2,6-L 1972-1982
FENDT TRACTOR Farmer 304LS TD226-B3; 3-cyl; 3,12-L 1982-1998
FENDT TRACTOR Farmer 304LSA TD226-B3; 3-cyl; 3,12-L 1985-
FENDT TRACTOR Farmer 305LS D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1980-1993
FENDT TRACTOR Farmer 306LS D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1980-1993
MWM ENGINE D226-3 3-cyl; 3,12-L -
MWM ENGINE D226-4 4-cyl; 4,2-L -
MWM ENGINE D227-4 4-cyl; 3,8-L -
MWM ENGINE D325-3 3-cyl; 2,6-L -
MWM ENGINE D327-3 3-cyl; 2,8-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 50 D325-2; 2-cyl; 1,7-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 51 D325-3; 3-cyl; 2,6-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 53 D325-2; 2-cyl; 1,7-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 56 D325-3; 3-cyl; 2,6-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 60 D325-3; 3-cyl; 2,6-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 61 D325-3; 3-cyl; 2,6-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 70 D325-3; 3-cyl; 2,6-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 80 D325-3; 3-cyl; 2,6-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 82 D325-3; 3-cyl; 2,6-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 86 D325-3; 3-cyl; 2,6-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 89 D226-3; 3-cyl; 3,12-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 301 D327-2; 2-cyl; 1,9-L 1972-1977
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 361 D325-3; 3-cyl; 2,6-L 1972-1977
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 421 D327-3; 3-cyl; 2,8-L 1972-1977
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 456 D325-3; 3-cyl; 2,6-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 460 D325-3; 3-cyl; 2,6-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 461 D327-3; 3-cyl; 2,8-L 1972-1980
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 462 D327-3; 3-cyl; 2,8-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 486 D325-3; 3-cyl; 2,6-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 489 D226-3; 3-cyl; 3,12-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 551 D226-3; 3-cyl; 3,12-L 1972-1980
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 556 D226-3; 3-cyl; 3,12-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 651 D227-4; 4-cyl; 3,8-L 1972-1980
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 652 D227-4; 4-cyl; 3,8-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 656 D227-4; 4-cyl; 3,8-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 681 D227-4; 4-cyl; 3,8-L 1979-1980
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 58-12 D226-3; 3-cyl; 3,12-L 1989-1993
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 85-12 D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1986-1989
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 95-12 D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1986-1989
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 32-50 D327-3; 3-cyl; 2,8-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 32-60 D327-3; 3-cyl; 2,8-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 34-60 D327-3; 3-cyl; 2,8-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 351M D327-2; 2-cyl; 1,9-L 1977-1981
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 421M D325-3; 3-cyl; 2,6-L 1977-1985
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 460S D325-3; 3-cyl; 2,6-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 461M D327-3; 3-cyl; 2,8-L 1977-1985
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 461S D327-3; 3-cyl; 2,8-L 1980-1987
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 466S D327-3; 3-cyl; 2,8-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 480S D327-3; 3-cyl; 2,8-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 50S D327-2; 2-cyl; 1,9-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 521S D327-3; 3-cyl; 2,8-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 551S D226-3; 3-cyl; 3,12-L 1980-1986
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 556S D226-3; 3-cyl; 3,12-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 58-14 D226-3; 3-cyl; 3,12-L 1989-1993
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 58-32 MX D226-3; 3-cyl; 3,12-L 1989-1993
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 58-34 MX D226-3; 3-cyl; 3,12-L 1989-1993
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 600M D226-3; 3-cyl; 3,12-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 60S D325-3; 3-cyl; 2,6-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 61-12 RS D226-3; 3-cyl; 3,12-L 1984-1987
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 61-14 RS D226-3; 3-cyl; 3,12-L 1984-1987
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 650MI D226-3; 3-cyl; 3,12-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 65-12 LS D226-3; 3-cyl; 3,12-L 1985-1989
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 65-14 LS D226-3; 3-cyl; 3,12-L 1985-1989
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 651S D227-4; 4-cyl; 3,8-L 1980-1987
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 65-32 MX D226-3; 3-cyl; 3,12-L 1989-1993
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 65-34 MX D226-3; 3-cyl; 3,12-L 1989-1993
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 656S D227-4; 4-cyl; 3,8-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 68-12 RS D227-4; 4-cyl; 3,8-L 1983-1987
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 68-14 RS D227-4; 4-cyl; 3,8-L 1983-1987
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 681S D227-4; 4-cyl; 3,8-L 1980-1986
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 70S D325-3; 3-cyl; 2,6-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 75-12 LS D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1985-1989
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 75-12 RS D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1983-1987
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 75-12 TS D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1982-1984
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 75-14 LS D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1985-1989
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 75-14 RS D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1983-1987
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 75-14 TS D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1982-1984
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 75-32 MX D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1989-1993
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 75-32 TX D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1989-1993
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 75-34 MX D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1989-1993
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 75-34 TX D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1989-1993
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 77-12 TS D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1986-1989
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 77-14 TS D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1986-1989
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 80-12 TX D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1984-1987
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 80-14 TX D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1984-1987
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 80S D327-3; 3-cyl; 2,8-L -
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 85-12 LS D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1985-1989
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 85-14 D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1986-1989
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 85-14 LS D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1985-1989
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 85-32 MX D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1989-1993
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 85-32 TX D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1989-1993
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 85-34 MX D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1989-1993
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 85-34 TX D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1989-1993
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 90-32 MX D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1989-1993
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 90-32 TX D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1989-1995
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 90-34 MX D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1989-1993
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 90-34TX D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1989-1995
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 95-12 TX D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1982-1986
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 95-14 D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1986-1989
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR 95-14 TX D226-4; 4-cyl; 4,2-L 1982-1986
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR Ceres 65 D226-3; 3-cyl; 3,12-L 1993-1995
RENAULT AGRICULTURE TRACTOR Ceres 70 D226-3; 3-cyl; 3,12-L 1993-1995