• 123708137JUBANA numeris
  • 12Įtampa, V
  • 2.8Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 9Dantų skaičius
  • OSGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Pastabos: Starteris be papildomos „MASĖS“ jungties (be terminalo 31). Starteris skirtas transporto priemonėms su 2, 3 ir 4 cylindrų varikliais.
Gamintojas Gamintojo numeris
AGCO C000900060030
ALLIS CHALMERS 20933313
ALLIS CHALMERS 20936738
BOSCH 0001223503
BOSCH 0001223504
BOSCH 0001362032
BOSCH 0001362039
BOSCH 0001362105
BOSCH 0001362322
BOSCH 0986012670
BOSCH 0986012671
BOSCH EXCHANGE BX1267
CARGO 110813
CLAAS 6005706617
DELCO REMY DRS0024
DELCO REMY DRS2670
DIXIE 260-62149
DIXIE TS-6081
ELSTOCK 25-0465
ELSTOCK 25-1108
FIAT 4682998
FIAT 4710224
FIAT 4722682
FIAT 4728682
FIAT 4745929
FIAT 4759929
FIAT 4807373
FIAT 4819723
FIAT 84224935
FIAT 88205005
HC-PARTS CS572
HELLA 8EA726196001
IVECO 500333269
IVECO 500338953
JUBANA 123708137
LESTER 16662
LESTER 17093
LESTER 17126
LESTER 18950
LETRIKA 11.130.203
LETRIKA 11.131.603
LETRIKA AZE6531
LETRIKA AZJ3538
LETRIKA IS0203
LETRIKA IS1263
LUCAS 26290
LUCAS 26390
LUCAS 26390A
LUCAS 26390B
LUCAS 26390D
LUCAS LRS00850
LUCAS LRS01144
MAGNETI MARELLI 30380319
MAGNETI MARELLI 63207159
MAGNETI MARELLI 63207161
MAGNETI MARELLI 63217101
MAGNETI MARELLI 63217125
MAGNETI MARELLI 63217126
MAGNETI MARELLI 63522235
MAGNETI MARELLI 943217126
MAGNETI MARELLI MSN2036
MAGNETI MARELLI MSN227
MAGNETI MARELLI MT71A
MAGNETI MARELLI MT71AA
MAGNETI MARELLI MT71AB
MAHLE MS388
MAHLE MS78
NEW HOLLAND 82980757
PIC 102-313
PIC 102-330
PIC 120-597
PIC 120-597A
PIC 120-597B
PIC 120-6144
PIC 180-367
PIC 182-140
PRESTOLITE 20500850
VALEO 436074
WAI 17093N
WAI 18950N
WAI 2-2325-BO
WILSON 91-15-6928
WILSON 91-15-6928N
WILSON 91-15-7169
WILSON 91-17-8893
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
AGRIFULL TRACTOR 50 8035.06….; 3-cyl; 2,7-L 1986-
AGRIFULL TRACTOR 55 8035.06.306; 3-cyl; 2,7-L 1985-1989
AGRIFULL TRACTOR 55 8035.06.307; 3-cyl; 2,7-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 45 DT 8035.06….; 3-cyl; 2,7-L 1987-
AGRIFULL TRACTOR 45.66 8035.06….; 3-cyl; 2,7-L 1985-
AGRIFULL TRACTOR 45.66 DT Vigneto 8035.06….; 3-cyl; 2,7-L 1985-
AGRIFULL TRACTOR 45.66 RM DT 8035.06.321; 3-cyl; 2,7-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 50 DT 8035.06.220; 3-cyl; 2,7-L 1986-
AGRIFULL TRACTOR 50 DT 8035.06.321; 3-cyl; 2,7-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 55 C-Vigneto 8035.06.208; 3-cyl; 2,7-L 1985-
AGRIFULL TRACTOR 55 C-Vigneto 8035.06.308; 3-cyl; 2,7-L 1985-1989
AGRIFULL TRACTOR 55 C-Vigneto 8035.06.309; 3-cyl; 2,7-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 55 DT 8035.06.206; 3-cyl; 2,7-L 1985-
AGRIFULL TRACTOR 55 DT Frutteto 8035.06.222; 3-cyl; 2,7-L 1985-
AGRIFULL TRACTOR 55 DT Frutteto 8035.06.323; 3-cyl; 2,7-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 55 DT Vigneto 8035.06.222; 3-cyl; 2,7-L 1987-
AGRIFULL TRACTOR 55 Vigneto 8035.06.222; 3-cyl; 2,7-L 1985-
AGRIFULL TRACTOR 55.85 8035.06.208; 3-cyl; 2,7-L 1992-
AGRIFULL TRACTOR 55.85 M 8035.06.208; 3-cyl; 2,7-L 1992-
AGRIFULL TRACTOR 55.85 V 8035.06.208; 3-cyl; 2,7-L 1992-
AGRIFULL TRACTOR 55.86 F 8035.06….; 3-cyl; 2,7-L 1992-
AGRIFULL TRACTOR 55.86 V 8035.06….; 3-cyl; 2,7-L 1992-
AGRIFULL TRACTOR 570 F 8035.04.378; 3-cyl; 2,7-L 1980-1983
AGRIFULL TRACTOR 570 V 8035.04.378; 3-cyl; 2,7-L 1980-1983
AGRIFULL TRACTOR 60 C 8035.05.206; 3-cyl; 2,9-L 1985-
AGRIFULL TRACTOR 60 CL 8035.05.306; 3-cyl; 2,9-L 1985-1989
AGRIFULL TRACTOR 60 CL 8035.05.307; 3-cyl; 2,9-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 60 DT 8035.05….; 3-cyl; 2,9-L 1991-
AGRIFULL TRACTOR 60 DT Frutteto 8035.05.308; 3-cyl; 2,9-L 1985-1989
AGRIFULL TRACTOR 60 DT Frutteto 8035.05.309; 3-cyl; 2,9-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 60 Frutteto 8035.05.208; 3-cyl; 2,9-L 1985-
AGRIFULL TRACTOR 60 LM 8035.05….; 3-cyl; 2,9-L 1987-1990
AGRIFULL TRACTOR 60 LM 8035.05….; 3-cyl; 2,9-L 1991-
AGRIFULL TRACTOR 60.85 F 8035.05….; 3-cyl; 2,9-L 1992-
AGRIFULL TRACTOR 60.85 V 8035.05….; 3-cyl; 2,9-L 1992-
AGRIFULL TRACTOR 60.86 F 8035.05….; 3-cyl; 2,9-L 1992-
AGRIFULL TRACTOR 60.86 V 8035.05….; 3-cyl; 2,9-L 1992-
AGRIFULL TRACTOR 80.46 8035.02.276; 3-cyl; 2,6-L 1984-
AGRIFULL TRACTOR 80.56 8035.04.376; 3-cyl; 2,8-L 1984-
AIFO ENGINE 8035.02.300 3-cyl; 2,6-L 1973-1983
AIFO ENGINE 8041.02.310 4-cyl; 3,6-L 1974-1980
AIFO ENGINE 8041.04.200 4-cyl; 3,7-L 1979-1980
AIFO ENGINE 8041.04.250 4-cyl; 3,7-L 1979-1983
AIFO ENGINE 8045.02.285 4-cyl; 3,5-L 1973-1981
AIFO ENGINE 8045.02.300 4-cyl; 3,5-L 1973-1981
AIFO ENGINE 8141.61.200 4-cyl; 2,4-L 1978-1983
ALLIS CHALMERS TRACTOR 5045 3-158; 3-cyl; 2,6-L 1981-1983
ALLIS CHALMERS TRACTOR 5050 3-168; 3-cyl; 2,8-L 1977-1983
BENFRA BACKHOE LOADER 1.15 8031I00S; 3-cyl; 2,9-L 1990-
BENFRA BACKHOE LOADER 1.15 8031I05.00; 3-cyl; 2,9-L 1987-1990
CASE TRACTOR JX1060C 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2003-2008
CASE TRACTOR JX1070C 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2003-2008
CASE TRACTOR JX1070N 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2004-2008
CASE TRACTOR JX1075C 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2004-2008
CASE TRACTOR JX1075N 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2004-2008
CASE TRACTOR JX55 3-165; 3-cyl; 2,7-L 2002-2006
CASE TRACTOR JX60 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2006-2008
CASE TRACTOR JX65 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2002-2008
CASE TRACTOR JX70 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2006-2008
FIAT TRACTOR 466 8035.02.276; 3-cyl; 2,6-L 1982-1984
FIAT TRACTOR 474 8035.02.212; 3-cyl; 2,6-L 1982-1984
FIAT TRACTOR 566 8035.04.376; 3-cyl; 2,8-L 1982-1984
FIAT TRUCK 25 H2 8035.05.377; 3-cyl; 2,9-L 1985-1989
FIAT TRUCK 25 H4 8035.05.377; 3-cyl; 2,9-L 1985-1989
FIAT TRUCK 25 M2 8035.05.377; 3-cyl; 2,9-L 1985-1988
FIAT TRUCK 25 M4 8035.05.377; 3-cyl; 2,9-L 1985-1988
FIAT TRUCK 30 H2 8035.05.377; 3-cyl; 2,9-L 1985-1989
FIAT TRUCK 30 H4 8035.05.377; 3-cyl; 2,9-L 1985-1989
FIAT TRUCK 30 M2 8035.05.377; 3-cyl; 2,9-L 1985-1988
FIAT TRUCK 30 M4 8035.05.377; 3-cyl; 2,9-L 1985-1988
FIAT CRAWLER TRACTOR 465 C 8035.02.276; 3-cyl; 2,6-L 1982-1984
FIAT CRAWLER TRACTOR 465 CF 8035.02….; 3-cyl; 2,6-L -
FIAT CRAWLER TRACTOR 465 CV 8035.02….; 3-cyl; 2,6-L -
FIAT TRACTOR 466 DT 8035.02.276; 3-cyl; 2,6-L 1982-1984
FIAT TRACTOR 480 DT 8035.02.302; 3-cyl; 2,6-L 1976-1982
FIAT TRACTOR 480 S 8035.02.302; 3-cyl; 2,6-L 1976-1982
FIAT TRACTOR 500 DT 8035.02.201; 3-cyl; 2,6-L 1973-1982
FIAT TRACTOR 500 DT 8035.02.202; 3-cyl; 2,6-L 1978-1982
FIAT TRACTOR 500 S 8035.02.202; 3-cyl; 2,6-L 1978-1982
FIAT TRACTOR 505 S 8035.04.272; 3-cyl; 2,8-L 1980-1982
FIAT TRACTOR 540 DT 8035.02.302; 3-cyl; 2,6-L 1972-1982
FIAT TRACTOR 540 S 8035.02.302; 3-cyl; 2,6-L 1972-1982
FIAT TRACTOR 55.46 8035.06….; 3-cyl; 2,7-L 1985-1988
FIAT TRACTOR 55.56 8035.06….; 3-cyl; 2,7-L 1989-
FIAT TRACTOR 55.65 8035.06….; 3-cyl; 2,7-L 1984-1989
FIAT TRACTOR 55.66 8035.06.307; 3-cyl; 2,7-L 1990-
FIAT TRACTOR 55.66 DT 8035.06.206; 3-cyl; 2,7-L 1984-
FIAT TRACTOR 55.66 DT 8035.06.308; 3-cyl; 2,7-L 1985-1988
FIAT TRACTOR 55.66 DT Frutteto 8035.06.323; 3-cyl; 2,7-L 1985-
FIAT TRACTOR 55.66 DT Vigneto 8035.06.222; 3-cyl; 2,7-L 1987-
FIAT TRACTOR 55.66 LP 8035.06.208; 3-cyl; 2,7-L 1985-1988
FIAT TRACTOR 55.66 Vigneto 8035.06.222; 3-cyl; 2,7-L 1985-
FIAT TRACTOR 55.75 8035.06….; 3-cyl; 2,7-L 1989-
FIAT TRACTOR 55.88 8035.06….; 3-cyl; 2,7-L 1990-
FIAT TRACTOR 55.90 8035.06.200; 3-cyl; 2,7-L 1984-1989
FIAT CRAWLER TRACTOR 565 C 8035.04.376; 3-cyl; 2,8-L 1982-1984
FIAT TRACTOR 570 DT 8035.04.270; 3-cyl; 2,8-L 1977-1982
FIAT TRACTOR 570 F 8035.04.378; 3-cyl; 2,8-L 1980-1984
FIAT TRACTOR 570 V 8035.04.378; 3-cyl; 2,8-L 1980-1984
FIAT TRACTOR 580 DT 8035.04.270; 3-cyl; 2,8-L 1977-1984
FIAT TRACTOR 60.46 8035.05….; 3-cyl; 2,9-L 1987-1988
FIAT TRACTOR 60.56 8035.05.206; 3-cyl; 2,9-L 1989-
FIAT TRACTOR 60.56 8035.05.307; 3-cyl; 2,9-L 1990-
FIAT TRACTOR 60.65 8035.05….; 3-cyl; 2,9-L 1984-1989
FIAT TRACTOR 60.66 8035.05.306; 3-cyl; 2,9-L 1984-1989
FIAT TRACTOR 60.66 8035.05.307; 3-cyl; 2,9-L 1990-
FIAT TRACTOR 60.66 DT 8035.05.308; 3-cyl; 2,9-L 1985-1988
FIAT TRACTOR 60.66 DT Frutteto 8035.05.208; 3-cyl; 2,9-L 1985-1988
FIAT TRACTOR 60.66 Frutteto 8035.05.208; 3-cyl; 2,9-L 1985-1988
FIAT TRACTOR 60.66 LP 8035.05.308; 3-cyl; 2,9-L 1985-1988
FIAT TRACTOR 60.66DT 8035.05.206; 3-cyl; 2,9-L 1984-
FIAT TRACTOR 60.75 8035.05….; 3-cyl; 2,9-L 1989-
FIAT TRACTOR 60.88 8035.05….; 3-cyl; 2,9-L 1989-
FIAT TRACTOR 60.90 DT 8035.05.200; 3-cyl; 2,9-L 1984-1989
FIAT FORKLIFT BI20C 8035.44.059; 3-cyl; 2,8-L 1980-1987
FIAT FORKLIFT BI25C 8035.44.059; 3-cyl; 2,8-L 1980-1987
FIAT FORKLIFT BI30C 8035.44.059; 3-cyl; 2,8-L 1980-1987
FIAT FORKLIFT BIM20 8035.42.055; 3-cyl; 2,6-L 1972-1982
FORD TRACTOR 4030 3-179; 3-cyl; 2,9-L 1992-1997
HESSTON TRACTOR 55-56 8035.06…; 3-cyl; 2,7-L 1988-1991
HESSTON TRACTOR 60-56 8035.05…; 3-cyl; 2,9-L 1989-1991
IVECO ENGINE 8035.02.300 3-cyl; 2,6-L 1983-1984
IVECO ENGINE 8040.25.900 4-cyl; 3,9-L 1987-
IVECO ENGINE 8041.04.260 4-cyl; 3,7-L 1984-
IVECO ENGINE 8041.05.260 4-cyl; 3,9-L 1987-
NEW HOLLAND TRACTOR 3830 3-165; 3-cyl; 2,7-L 1992-1999
NEW HOLLAND TRACTOR 4030 3-179; 3-cyl; 2,9-L 1992-1997
NEW HOLLAND TRACTOR 4635 8035.05….; 3-cyl; 2,9-L 1996-1999
NEW HOLLAND TRACTOR 3010S 3-165; 3-cyl; 2,7-L 1996-2003
NEW HOLLAND TRACTOR 4010S 3-177; 3-cyl; 2,9-L 1996-2000
NEW HOLLAND TRACTOR 5010S - 1996-2000
NEW HOLLAND TRACTOR L60 8035.05….; 3-cyl; 2,9-L 1996-1999
NEW HOLLAND TRACTOR TD55D - 2003-2008
NEW HOLLAND TRACTOR TD70D 3-cyl; 2,9-L 2006-2008
NEW HOLLAND TRACTOR TN55 3-179; 3-cyl; 2,9-L 1999-2004
NEW HOLLAND TRACTOR TN55D 3-179; 3-cyl; 2,9-L 1999-2004
NEW HOLLAND TRACTOR TN55S 3-179; 3-cyl; 2,9-L 1999-2004
NEW HOLLAND TRACTOR TN60A 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2004-2008
NEW HOLLAND TRACTOR TN60DA 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2004-2008
NEW HOLLAND TRACTOR TN60SA 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2004-2008
NEW HOLLAND TRACTOR TN60VA 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2004-2008
NEW HOLLAND TRACTOR TN65 3-179; 3-cyl; 2,9-L 1998-2004
NEW HOLLAND TRACTOR TN65D 3-179; 3-cyl; 2,9-L 1998-2004
NEW HOLLAND TRACTOR TN65S 3-179; 3-cyl; 2,9-L 1998-2004
NEW HOLLAND TRACTOR TN65V 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2000-2004
NEW HOLLAND TRACTOR TN70 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2000-2004
NEW HOLLAND TRACTOR TN70A 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2004-2008
NEW HOLLAND TRACTOR TN70D 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2000-2003
NEW HOLLAND TRACTOR TN70DA 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2004-2008
NEW HOLLAND TRACTOR TN70F 3-179; 3-cyl; 2,9-L -
NEW HOLLAND TRACTOR TN70NA 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2004-2008
NEW HOLLAND TRACTOR TN70S 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2000-2003
NEW HOLLAND TRACTOR TN70SA 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2004-2008
NEW HOLLAND TRACTOR TN70VA 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2004-2008
NEW HOLLAND TRACTOR TN75 3-179; 3-cyl; 2,9-L 1999-2003
NEW HOLLAND TRACTOR TN75A 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2004-2008
NEW HOLLAND TRACTOR TN75D 3-179; 3-cyl; 2,9-L 1999-2003
NEW HOLLAND TRACTOR TN75DA 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2004-2008
NEW HOLLAND TRACTOR TN75S 3-179; 3-cyl; 2,9-L 1999-2003
NEW HOLLAND TRACTOR TN75SA 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2004-2008
NEW HOLLAND TRACTOR TN75V 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2000-2004
NEW HOLLAND TRACTOR TN75VA 3-179; 3-cyl; 2,9-L 2004-2008
NEW HOLLAND TRACTOR TT65 3-cyl; 2,9-L 2006-2008
WHITE TRACTOR 2-60 4-211; 4-cyl; 3,5-L 1976-1984