• 123708526JUBANA numeris
  • 12Įtampa, V
  • 3.2Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 9Dantų skaičius
  • OSGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Pastabos: Starteris tinkamas naudoti FIAT (IVECO) varikliuose iki 6 litrų darbinio tūrio.
Gamintojas Gamintojo numeris
BOSCH 0001359021
BOSCH 0001359102
BOSCH 0001367028
BOSCH 0001367082
BOSCH 0986011220
BOSCH 0986011221
BOSCH SR914X
BOSCH EXCHANGE BX1122
CARGO 110529
DELCO REMY 19024230
DELCO REMY 19024272
DELCO REMY DRS1220
DIXIE 246-30110
DIXIE 260-67110
DIXIE TS-6042
EFEL 11370
ELSTOCK 25-0166
ELSTOCK 25-0226
FIAT 2022506
FIAT 2022507
FIAT 4169093
FIAT 4169096
FIAT 4172113
FIAT 4699705
FIAT 4702248
FIAT 4703751
FIAT 4737755
FIAT 4755109
FIAT 4763996
FIAT 4807375
FIAT 9972215
FIAT 87376493
FIAT 88205006
HC-PARTS CS240
HELLA 8EA726032001
IVECO 500333271
JUBANA 123708526
LESTER 16659
LESTER 17111
LESTER 18029
LETRIKA 11.132.156
LETRIKA AZE4241
LETRIKA IS1386
LUCAS LRS00182
LUCAS LRS00937
MAGNETI MARELLI 30380301
MAGNETI MARELLI 63213815
MAGNETI MARELLI 63213853
MAGNETI MARELLI 63213855
MAGNETI MARELLI 63216825
MAGNETI MARELLI 63216826
MAGNETI MARELLI 63216827
MAGNETI MARELLI 63216831
MAGNETI MARELLI 63224600
MAGNETI MARELLI 63296865
MAGNETI MARELLI 943216831
MAGNETI MARELLI M125-3/12
MAGNETI MARELLI MSN219
MAGNETI MARELLI MT38Q
MAGNETI MARELLI MT38QA
MAGNETI MARELLI MT38QB
MAGNETI MARELLI MT38TB
MAGNETI MARELLI MT68A
MAGNETI MARELLI MT68AA
MAGNETI MARELLI MT68AB
MAGNETI MARELLI MT68AC
MAGNETI MARELLI MT68AD
MAGNETON 9144744
MAHLE MS207
NEW HOLLAND 4692478
NEW HOLLAND 4832942
PIC 120-526
PIC 120-526A
PIC 182-154
PRESTOLITE 20500847
VALEO 436073
VALEO 458297
WAI 18029N
WILSON 91-15-7010
WILSON 91-15-7010N
WOOD-UK STR50110
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
AGRIFULL TRACTOR 65 8045.06.320; 4-cyl; 3,6-L 1985-1989
AGRIFULL TRACTOR 70 8045.06.206; 4-cyl; 3,6-L 1984-
AGRIFULL TRACTOR 70 8045.06.307; 4-cyl; 3,6-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 80 8045.05.206; 4-cyl; 3,9-L 1984-1989
AGRIFULL TRACTOR 80 8045.05.207; 4-cyl; 3,9-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 80 8045.05.306; 4-cyl; 3,9-L 1984-1989
AGRIFULL TRACTOR 80 8045.05.307; 4-cyl; 3,9-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 80.66 8045.02.276; 4-cyl; 3,5-L 1984-
AGRIFULL TRACTOR 80.76 8045.04.276; 4-cyl; 3,7-L 1984-
AGRIFULL TRACTOR 670 8045.02.378; 4-cyl; 3,5-L 1980-1984
AGRIFULL TRACTOR 65 DT 8045.06.220; 4-cyl; 3,6-L 1985-
AGRIFULL TRACTOR 65 LM 8045.06.321; 4-cyl; 3,6-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 70 C 8045.06.306; 4-cyl; 3,6-L 1985-1989
AGRIFULL TRACTOR 70 C 8045.06.307; 4-cyl; 3,6-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 70 DT Frutteto 8045.06.208; 4-cyl; 3,6-L 1985-
AGRIFULL TRACTOR 70 Frutteto 8045.06.308; 4-cyl; 3,6-L 1985-1989
AGRIFULL TRACTOR 70 Frutteto 8045.06.309; 4-cyl; 3,6-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 70.86 F 8045.06....; 4-cyl; 3,6-L 1992-
AGRIFULL TRACTOR 70.86 V 8045.06....; 4-cyl; 3,6-L 1992-
AGRIFULL TRACTOR 80 C 8045.05.206; 4-cyl; 3,9-L 1985-1989
AGRIFULL TRACTOR 80 C 8045.05.207; 4-cyl; 3,9-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 80 C 8045.05.306; 4-cyl; 3,9-L 1985-1989
AGRIFULL TRACTOR 80 C 8045.05.307; 4-cyl; 3,9-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 80 DTF 8045.05.308; 4-cyl; 3,9-L 1986-1989
AGRIFULL TRACTOR 80 DTF 8045.05.309; 4-cyl; 3,9-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 80 F 8045.05.208; 4-cyl; 3,9-L 1986-1989
AGRIFULL TRACTOR 80 F 8045.05.209; 4-cyl; 3,9-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 80.70 C 8045.02.211; 4-cyl; 3,5-L 1980-1983
AGRIFULL TRACTOR 80.70 F 8045.02.278; 4-cyl; 3,5-L 1980-1984
AGRIFULL TRACTOR 82.86 F 8045.05.208; 4-cyl; 3,9-L 1992-
AGRIFULL TRACTOR 82.86 F 8045.05.309; 4-cyl; 3,9-L 1992-
AGRIFULL TRACTOR A70LM 8045.06.206; 4-cyl; 3,6-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR A70LM 8045.06.307; 4-cyl; 3,6-L 1990-
AGRIFULL CRAWLER TRACTOR C70 L 8045.06.206; 4-cyl; 3,6-L 1985-
AIFO ENGINE 8041.04.200 4-cyl; 3,7-L 1980-
AIFO ENGINE 8041.04.300 4-cyl; 3,7-L 1979-1983
AIFO ENGINE 8060.02.800 6-cyl; 5,2-l 1973-1981
AIFO ENGINE 8061.04.000 6-cyl; 5,5-l 1979-1983
AIFO ENGINE 8061.04.050 6-cyl; 5,5-l 1979-1983
AIFO ENGINE 8061.04.051 6-cyl; 5,5-l 1981-1983
AIFO ENGINE 8061.04.060 6-cyl; 5,5-l 1979-1983
AIFO ENGINE 8061.04.061 6-cyl; 5,5-l 1981-1983
BENFRA BACKHOE LOADER 1.45 8041SI25; 4-cyl; 3,9-L 1989-
BENFRA BACKHOE LOADER 4.11 8041SI25; 4-cyl; 3,9-L 1989-
BENFRA EXCAVATOR 7.07 8041SI25; 4-cyl; 3,9-L 1989-1991
BENFRA EXCAVATOR 9.09 CH 8061SI25; 6-cyl; 5,9-L 1985-1991
BENFRA EXCAVATOR 9.10 CH 8061SI25; 6-cyl; 5,9-L 1985-1991
FIAT TRACTOR 65.46 8045.06.220; 4-cyl; 3,6-L 1985-1988
FIAT TRACTOR 65.46 8045.06.320; 4-cyl; 3,6-L 1985-1988
FIAT TRACTOR 65.56 8045.06.220; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 65.56 8045.06.321; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 65.66 8045.06.220; 4-cyl; 3,6-L 1987-
FIAT TRACTOR 65.66 8045.06.321; 4-cyl; 3,6-L 1987-
FIAT TRACTOR 65.88 8045.06.219; 4-cyl; 3,6-L 1989-
FIAT TRACTOR 65.88 8045.06.319; 4-cyl; 3,6-L 1989-
FIAT TRACTOR 65.90 8045.06.225; 4-cyl; 3,6-L 1987-
FIAT TRACTOR 70.56 8045.06.206; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.56 8045.06.307; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.65 8045.06.206; 4-cyl; 3,6-L 1984-1989
FIAT TRACTOR 70.65 8045.06.306; 4-cyl; 3,6-L 1984-1989
FIAT TRACTOR 70.66 8045.06.206; 4-cyl; 3,6-L 1984-
FIAT TRACTOR 70.75 8045.06.206; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.75 8045.06.307; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.76 8045.06.208; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.76 8045.06.309; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.88 8045.06.216; 4-cyl; 3,6-L 1989-
FIAT TRACTOR 70.88 8045.06.317; 4-cyl; 3,6-L 1989-
FIAT TRACTOR 70.90 8045.06.200; 4-cyl; 3,6-L 1984-
FIAT TRACTOR 80.65 8045.06.200; 4-cyl; 3,6-L 1984-1989
FIAT TRACTOR 80.66 8045.05.207; 4-cyl; 3,9-L 1990-
FIAT TRACTOR 80.66 8045.06.206; 4-cyl; 3,6-L 1984-1989
FIAT TRACTOR 80.75 8045.05.206; 4-cyl; 3,9-L 1984-1989
FIAT TRACTOR 80.75 8045.05.207; 4-cyl; 3,9-L 1990-
FIAT TRACTOR 80.88 8045.05.216; 4-cyl; 3,9-L 1989-
FIAT TRACTOR 80.88 8045.05.317; 4-cyl; 3,9-L 1989-
FIAT TRACTOR 80.90 8045.05.205; 4-cyl; 3,9-L 1984-
FIAT TRACTOR 85.55 8045.05.200; 4-cyl; 3,9-L 1984-1989
FIAT TRACTOR 85.55 8045.05.300; 4-cyl; 3,9-L 1984-1989
FIAT TRACTOR 85.90 8045.25.310; 4-cyl; 3,9-L 1991-
FIAT TRACTOR 666 8045.02.276; 4-cyl; 3,5-L 1982-1984
FIAT TRACTOR 670 8045.02.278; 4-cyl; 3,5-L 1980-1982
FIAT TRACTOR 1380 8065.24.000; 6-cyl; 5,5-L 1980-1983
FIAT CRAWLER TRACTOR 605 C 8045.02.211; 4-cyl; 3,5-L 1977-1982
FIAT CRAWLER TRACTOR 605 CS 8045.02.211; 4-cyl; 3,5-L 1977-1982
FIAT TRACTOR 640 DT 8045.02.200; 4-cyl; 3,5-L 1977-1982
FIAT CRAWLER TRACTOR 665 C 8045.02.276; 4-cyl; 3,5-L 1982-1984
FIAT TRACTOR 666 DT 8045.02.376; 4-cyl; 3,5-L 1982-1984
FIAT TRACTOR 670 DT 8045.02.270; 4-cyl; 3,5-L 1977-1982
FIAT TRACTOR 680 DT 8045.02.270; 4-cyl; 3,5-L 1977-1982
FIAT TRACTOR 70.66 DT 8045.06....; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.66 DT 8045.06.307; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.66 F 8045.06....; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.66 FDT 8045.06....; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.66 LP 8045.06....; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.66 Vigneto 8045.06.208; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.66 Vigneto 8045.06.309; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 765 C 8045.04.276; 4-cyl; 3,7-L 1982-1984
FIAT TRACTOR 766 DT 8045.04.376; 4-cyl; 3,7-L 1982-1983
FIAT TRACTOR 766 DT 8045.04.376; 4-cyl; 3,7-L 1982-1984
FIAT TRACTOR 780 DT 8045.04.270; 4-cyl; 3,7-L 1975-1984
FIAT TRACTOR 80.66 2RM 8045.05.208; 4-cyl; 3,9-L 1987-1989
FIAT TRACTOR 80.66 2RM 8045.05.209; 4-cyl; 3,9-L 1990-
FIAT TRACTOR 80.66 4RM 8045.05.308; 4-cyl; 3,9-L 1987-1989
FIAT TRACTOR 80.66 4RM 8045.05.309; 4-cyl; 3,9-L 1990-
FIAT TRACTOR 80.66 DT 8045.05.307; 4-cyl; 3,9-L 1990-
FIAT TRACTOR 80.66 DT 8045.06.306; 4-cyl; 3,6-L 1984-1989
FIAT TRACTOR 80.90 DT 8045.05.205; 4-cyl; 3,9-L 1984-
FIAT TRACTOR 855 C 8045.04.275; 4-cyl; 3,7-L 1981-1984
FIAT TRACTOR 880 5 8055.04.200; 4-cyl; 3,7-L 1980-1982
FIAT FORKLIFT DI70C 8055.05.250; 5-cyl; 4,9-L 1985-1990
FIAT FORKLIFT DI80C 8055.05.250; 5-cyl; 4,9-L 1985-1990
FIAT ALLIS GRADER FG65A 8041.04.300; 4-cyl; 3,9-L 1984-1988
FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI30CH 8045.05.359; 4-cyl; 3,9-L 1990-
FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI35C 8045.05.359; 4-cyl; 3,9-L 1990-
FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI40C 8045.05.359; 4-cyl; 3,9-L 1990-
FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI45C 8045.05.359; 4-cyl; 3,9-L 1990-
FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI50CH 8045.05.359; 4-cyl; 3,9-L 1990-
FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI60C 8045.05.359; 4-cyl; 3,9-L 1990-
FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI70C 8055.05.250; 5-cyl; 4,9-L 1990-
FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI80C 8055.05.250; 5-cyl; 4,9-L 1990-
IVECO ENGINE 8041.04.300 4-cyl; 3,7-L 1983-1984
IVECO ENGINE 8041.05.260 4-cyl; 3,9-L 1986-1988
IVECO ENGINE 8041.05.300 4-cyl; 3,9-L 1985-1989
IVECO ENGINE 8041I05.00 4-cyl; 3,9-L 1990-
IVECO ENGINE 8041I05.50 4-cyl; 3,9-L 1990-
IVECO ENGINE 8041SI25.00 4-cyl; 3,9-L 1990-
IVECO ENGINE 8051.04.100 5-cyl; 4,6-L 1984-
IVECO ENGINE 8051.05.200 5-cyl; 4,9-L 1985-1989
IVECO ENGINE 8051I05.00 5-cyl; 4,9-L 1990-
IVECO ENGINE 8061.04…. 6-cyl; 5,5-L 1983-1986
IVECO ENGINE 8061.05.300I25 6-cyl; 5,9-L 1986-1989
IVECO ENGINE 8061.05…. 6-cyl; 5,9-L 1985-
IVECO ENGINE 8061.24.000 6-cyl; 5,5-L 1984-1985
IVECO ENGINE 8061.25…. 6-cyl; 5,9-L 1986-
IVECO ENGINE 8061I05.00 6-cyl; 5,9-L 1990-
IVECO ENGINE 8061I25.00 6-cyl; 5,9-L 1990-
IVECO ENGINE 8061SI35.05 6-cyl; 5,9-L 1991-
IVECO ENGINE 8061SRI25.00 6-cyl; 5,9-L 1989-
LAVERDA HARVESTER 3300 8051.04.100; 5-cyl; 4,6-L 1983-1986
LAVERDA HARVESTER 3350 8065I; 6-cyl; 5,2-L 1983-1986
LAVERDA HARVESTER 3400 8061I005; 6-cyl; 5,9-L 1986-1990
LAVERDA HARVESTER 3450 8065I; 6-cyl; 5,2-L 1983-1984
LAVERDA HARVESTER 3500 8061I05; 6-cyl; 5,9-L 1985-1992
LAVERDA HARVESTER 3550 8061SI05; 6-cyl; 5,9-L 1985-1992
LAVERDA HARVESTER 3600 8061SI; 6-cyl; 5,5-L 1983-1988
LAVERDA HARVESTER 3650 8061I05; 6-cyl; 5,9-L 1985-1992
LAVERDA HARVESTER 3750 8061SI25; 6-cyl; 5,9-L 1985-1992
LAVERDA HARVESTER 3300 AL 8051I005; 5-cyl; 4,9-L 1983-1986
LAVERDA HARVESTER 3350 AL 8061SI; 6-cyl; 5,5-L 1983-1986
NEW HOLLAND HARVESTER L517H 8061SI35; 6-cyl; 5,9-L 1992-
NEW HOLLAND HARVESTER L517I 8061SI35; 6-cyl; 5,9-L 1992-
NEW HOLLAND HARVESTER L517M 8061SI35; 6-cyl; 5,9-L 1992-