• 123708139JUBANA numeris
  • 12Įtampa, V
  • 2.8Galia, kW
  • CWSukimasis
  • 9Dantų skaičius
  • OSGRStarterio tipas
  • M10B+ (Terminalas 30)

Susisiekite

Pastabos: Starteris su papildoma „MASĖS“ jungtimi (su terminalu 31). Starteris skirtas transporto priemonėms su 2, 3 ir 4 cylindrų varikliais.
Gamintojas Gamintojo numeris
AGCO C000900060050
BOSCH 0001359021
BOSCH 0001359102
BOSCH 0001367028
BOSCH 0001367082
BOSCH 0986011220
BOSCH 0986011221
BOSCH SR914X
BOSCH EXCHANGE BX1122
CARGO 110529
CLAAS 6005706621
DELCO REMY DRS1220
DIXIE 246-30110
DIXIE TS-6042
EFEL 11370
ELSTOCK 25-0226
FIAT 2022506
FIAT 4169093
FIAT 4169096
FIAT 4172113
FIAT 4699705
FIAT 4702248
FIAT 4703751
FIAT 4737755
FIAT 4755109
FIAT 4763996
FIAT 4807375
FIAT 5111319
FIAT 9972215
FIAT 87376493
FIAT 88205006
HC-PARTS CS240
HELLA 8EA726032001
IVECO 500333271
JUBANA 123708139
LANCIA 2022507
LESTER 16659
LESTER 17111
LESTER 18029
LETRIKA 11.130.140
LETRIKA 11.130.199
LETRIKA 11.130.322
LETRIKA 11.130.403
LETRIKA 11.130.410
LETRIKA AZJ3110
LETRIKA AZJ3116
LETRIKA AZJ3517
LETRIKA AZJ3535
LETRIKA AZJ3582
LETRIKA IS0403
LUCAS LRS00182
LUCAS LRS01976
MAGNETI MARELLI 30380301
MAGNETI MARELLI 63213815
MAGNETI MARELLI 63213853
MAGNETI MARELLI 63213855
MAGNETI MARELLI 63216825
MAGNETI MARELLI 63216826
MAGNETI MARELLI 63216827
MAGNETI MARELLI 63216831
MAGNETI MARELLI 63224600
MAGNETI MARELLI 63296865
MAGNETI MARELLI 943216831
MAGNETI MARELLI M125312
MAGNETI MARELLI MSN219
MAGNETI MARELLI MT38Q
MAGNETI MARELLI MT38QA
MAGNETI MARELLI MT38QB
MAGNETI MARELLI MT38TB
MAGNETI MARELLI MT68A
MAGNETI MARELLI MT68AA
MAGNETI MARELLI MT68AB
MAGNETI MARELLI MT68AC
MAGNETI MARELLI MT68AD
MAGNETON 9142680
MAHLE MS195
NEW HOLLAND 4692478
NEW HOLLAND 4832942
PIC 120-526
PIC 120-526A
PIC 182-154
WAI 18029N
WILSON 91-15-7010
WILSON 91-15-7010N
Gamintojas Transporto priemonė Tipas Variklis Data
AGRIFULL TRACTOR 65 8045.06.320; 4-cyl; 3,6-L 1985-1989
AGRIFULL TRACTOR 70 8045.06.206; 4-cyl; 3,6-L 1984-
AGRIFULL TRACTOR 70 8045.06.307; 4-cyl; 3,6-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 80 8045.05.206; 4-cyl; 3,9-L 1984-1989
AGRIFULL TRACTOR 80 8045.05.207; 4-cyl; 3,9-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 80 8045.05.306; 4-cyl; 3,9-L 1984-1989
AGRIFULL TRACTOR 80 8045.05.307; 4-cyl; 3,9-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 670 8045.02.378; 4-cyl; 3,5-L 1980-1984
AGRIFULL TRACTOR 65 DT 8045.06.220; 4-cyl; 3,6-L 1985-
AGRIFULL TRACTOR 65 LM 8045.06.321; 4-cyl; 3,6-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 70 C 8045.06.306; 4-cyl; 3,6-L 1985-1989
AGRIFULL TRACTOR 70 C 8045.06.307; 4-cyl; 3,6-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 70 DT Frutteto 8045.06.208; 4-cyl; 3,6-L 1985-
AGRIFULL TRACTOR 70 Frutteto 8045.06.308; 4-cyl; 3,6-L 1985-1989
AGRIFULL TRACTOR 70 Frutteto 8045.06.309; 4-cyl; 3,6-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 70.86 F 8045.06....; 4-cyl; 3,6-L 1992-
AGRIFULL TRACTOR 70.86 V 8045.06....; 4-cyl; 3,6-L 1992-
AGRIFULL TRACTOR 80 C 8045.05.206; 4-cyl; 3,9-L 1985-1989
AGRIFULL TRACTOR 80 C 8045.05.207; 4-cyl; 3,9-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 80 C 8045.05.306; 4-cyl; 3,9-L 1985-1989
AGRIFULL TRACTOR 80 C 8045.05.307; 4-cyl; 3,9-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 80 DTF 8045.05.308; 4-cyl; 3,9-L 1986-1989
AGRIFULL TRACTOR 80 DTF 8045.05.309; 4-cyl; 3,9-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 80 F 8045.05.208; 4-cyl; 3,9-L 1986-1989
AGRIFULL TRACTOR 80 F 8045.05.209; 4-cyl; 3,9-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR 80.66 8045.02.276; 4-cyl; 3,5-L 1984-
AGRIFULL TRACTOR 80.70 C 8045.02.211; 4-cyl; 3,5-L 1980-1983
AGRIFULL TRACTOR 80.70 F 8045.02.278; 4-cyl; 3,5-L 1980-1984
AGRIFULL TRACTOR 80.76 8045.04.276; 4-cyl; 3,7-L 1984-
AGRIFULL TRACTOR 82.86 F 8045.05.208; 4-cyl; 3,9-L 1992-
AGRIFULL TRACTOR 82.86 F 8045.05.309; 4-cyl; 3,9-L 1992-
AGRIFULL TRACTOR A70LM 8045.06.206; 4-cyl; 3,6-L 1990-
AGRIFULL TRACTOR A70LM 8045.06.307; 4-cyl; 3,6-L 1990-
AGRIFULL CRAWLER TRACTOR C70 L 8045.06.206; 4-cyl; 3,6-L 1985-
AIFO ENGINE 8031.04.300 3-cyl; 2,8-L 1979-1983
AIFO ENGINE 8041.04.200 4-cyl; 3,7-L 1980-
AIFO ENGINE 8041.04.300 4-cyl; 3,7-L 1979-1983
BENFRA BACKHOE LOADER 4.11 8041SI25; 4-cyl; 3,9-L 1989-
BENFRA EXCAVATOR 7.07 8041SI25; 4-cyl; 3,9-L 1989-1991
BENFRA BACKHOE LOADER 1.45 8041SI25; 4-cyl; 3,9-L 1989-
BENFRA LOADER 215 I 8031I002; 3-cyl; 2,8-L 1979-1985
FIAT TRACTOR 666 8045.02.276; 4-cyl; 3,5-L 1982-1984
FIAT TRACTOR 670 8045.02.278; 4-cyl; 3,5-L 1980-1982
FIAT TRACTOR 580 DT 8035.04.270; 3-cyl; 2,8-L 1977-1984
FIAT CRAWLER TRACTOR 605 C 8045.02.211; 4-cyl; 3,5-L 1977-1982
FIAT CRAWLER TRACTOR 605 CS 8045.02.211; 4-cyl; 3,5-L 1977-1982
FIAT TRACTOR 640 DT 8045.02.200; 4-cyl; 3,5-L 1977-1982
FIAT TRACTOR 65.46 8045.06.220; 4-cyl; 3,6-L 1985-1988
FIAT TRACTOR 65.46 8045.06.320; 4-cyl; 3,6-L 1985-1988
FIAT TRACTOR 65.56 8045.06.220; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 65.56 8045.06.321; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 65.66 8045.06.220; 4-cyl; 3,6-L 1987-
FIAT TRACTOR 65.66 8045.06.321; 4-cyl; 3,6-L 1987-
FIAT TRACTOR 65.88 8045.06.219; 4-cyl; 3,6-L 1989-
FIAT TRACTOR 65.88 8045.06.319; 4-cyl; 3,6-L 1989-
FIAT TRACTOR 65.90 8045.06.225; 4-cyl; 3,6-L 1987-
FIAT CRAWLER TRACTOR 665 C 8045.02.276; 4-cyl; 3,5-L 1982-1984
FIAT TRACTOR 666 DT 8045.02.376; 4-cyl; 3,5-L 1982-1984
FIAT TRACTOR 670 DT 8045.02.270; 4-cyl; 3,5-L 1977-1982
FIAT TRACTOR 680 DT 8045.02.270; 4-cyl; 3,5-L 1977-1982
FIAT TRACTOR 70.56 8045.06.206; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.56 8045.06.307; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.65 8045.06.206; 4-cyl; 3,6-L 1984-1989
FIAT TRACTOR 70.65 8045.06.306; 4-cyl; 3,6-L 1984-1989
FIAT TRACTOR 70.66 8045.06.206; 4-cyl; 3,6-L 1984-
FIAT TRACTOR 70.66 DT 8045.06....; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.66 DT 8045.06.307; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.66 F 8045.06....; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.66 FDT 8045.06....; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.66 LP 8045.06....; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.66 Vigneto 8045.06.208; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.66 Vigneto 8045.06.309; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.75 8045.06.206; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.75 8045.06.307; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.76 8045.06.208; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.76 8045.06.309; 4-cyl; 3,6-L 1990-
FIAT TRACTOR 70.88 8045.06.216; 4-cyl; 3,6-L 1989-
FIAT TRACTOR 70.88 8045.06.317; 4-cyl; 3,6-L 1989-
FIAT TRACTOR 70.90 8045.06.200; 4-cyl; 3,6-L 1984-
FIAT TRACTOR 765 C 8045.04.276; 4-cyl; 3,7-L 1982-1984
FIAT TRACTOR 766 DT 8045.04.376; 4-cyl; 3,7-L 1982-1983
FIAT TRACTOR 766 DT 8045.04.376; 4-cyl; 3,7-L 1982-1984
FIAT TRACTOR 780 DT 8045.04.270; 4-cyl; 3,7-L 1975-1984
FIAT TRACTOR 80.65 8045.06.200; 4-cyl; 3,6-L 1984-1989
FIAT TRACTOR 80.66 8045.05.207; 4-cyl; 3,9-L 1990-
FIAT TRACTOR 80.66 8045.06.206; 4-cyl; 3,6-L 1984-1989
FIAT TRACTOR 80.66 2RM 8045.05.208; 4-cyl; 3,9-L 1987-1989
FIAT TRACTOR 80.66 2RM 8045.05.209; 4-cyl; 3,9-L 1990-
FIAT TRACTOR 80.66 4RM 8045.05.308; 4-cyl; 3,9-L 1987-1989
FIAT TRACTOR 80.66 4RM 8045.05.309; 4-cyl; 3,9-L 1990-
FIAT TRACTOR 80.66 DT 8045.05.307; 4-cyl; 3,9-L 1990-
FIAT TRACTOR 80.66 DT 8045.06.306; 4-cyl; 3,6-L 1984-1989
FIAT TRACTOR 80.75 8045.05.206; 4-cyl; 3,9-L 1984-1989
FIAT TRACTOR 80.75 8045.05.207; 4-cyl; 3,9-L 1990-
FIAT TRACTOR 80.88 8045.05.216; 4-cyl; 3,9-L 1989-
FIAT TRACTOR 80.88 8045.05.317; 4-cyl; 3,9-L 1989-
FIAT TRACTOR 80.90 8045.05.205; 4-cyl; 3,9-L 1984-
FIAT TRACTOR 80.90 DT 8045.05.205; 4-cyl; 3,9-L 1984-
FIAT TRACTOR 85.55 8045.05.200; 4-cyl; 3,9-L 1984-1989
FIAT TRACTOR 85.55 8045.05.300; 4-cyl; 3,9-L 1984-1989
FIAT TRACTOR 85.90 8045.25.310; 4-cyl; 3,9-L 1991-
FIAT TRACTOR 855 C 8045.04.275; 4-cyl; 3,7-L 1981-1984
FIAT TRACTOR 880 5 8055.04.200; 4-cyl; 3,7-L 1980-1982
FIAT FORKLIFT DI25C 8035.04.359; 3-cyl; 2,8-L 1980-1986
FIAT FORKLIFT DI25C 8035.05.359; 3-cyl; 2,9-L 1986-1990
FIAT FORKLIFT DI30C 8035.04.359; 3-cyl; 2,8-L 1986-1990
FIAT FORKLIFT DI30C 8035.05.359; 3-cyl; 2,9-L 1986-1990
FIAT FORKLIFT DI30C 8045.04.359; 3-cyl; 2,8-L 1981-1985
FIAT FORKLIFT DI30CH 8045.05.359; 3-cyl; 2,9-L 1985-1990
FIAT FORKLIFT DI35C 8045.04.359; 3-cyl; 2,8-L 1981-1985
FIAT FORKLIFT DI35C 8045.05.359; 3-cyl; 2,9-L 1985-1990
FIAT FORKLIFT DI40C 8045.04.359; 3-cyl; 2,8-L 1981-1985
FIAT FORKLIFT DI40C 8045.05.359; 3-cyl; 2,9-L 1985-1990
FIAT FORKLIFT DI45C 8045.05.359; 3-cyl; 2,9-L 1985-1990
FIAT FORKLIFT DI50CH 8045.05.359; 3-cyl; 2,9-L 1985-1990
FIAT FORKLIFT DI60C 8045.05.359; 3-cyl; 2,9-L 1985-1990
FIAT ALLIS GRADER FG65A 8041.04.300; 4-cyl; 3,9-L 1984-1988
FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI20C 8035.05.359; 3-cyl; 2,9-L 1990-
FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI25C 8035.05.359; 3-cyl; 2,9-L 1990-
FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI30C 8035.05.359; 3-cyl; 2,9-L 1990-
FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI30CH 8045.05.359; 4-cyl; 3,9-L 1990-
FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI35C 8045.05.359; 4-cyl; 3,9-L 1990-
FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI40C 8045.05.359; 4-cyl; 3,9-L 1990-
FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI45C 8045.05.359; 4-cyl; 3,9-L 1990-
FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI50CH 8045.05.359; 4-cyl; 3,9-L 1990-
FIAT OM CARELLI ELEVATORI FORKLIFT DI60C 8045.05.359; 4-cyl; 3,9-L 1990-
IVECO ENGINE 8031.04.300 3-cyl; 2,8-L 1983-1984
IVECO ENGINE 8031.05.300 3-cyl; 2,9-L 1985-1989
IVECO ENGINE 8031I05.00 3-cyl; 2,9-L 1990-
IVECO ENGINE 8041.04.300 4-cyl; 3,7-L 1983-1984
IVECO ENGINE 8041.05.260 4-cyl; 3,9-L 1986-1988
IVECO ENGINE 8041.05.300 4-cyl; 3,9-L 1985-1989
IVECO ENGINE 8041I05.00 4-cyl; 3,9-L 1990-
IVECO ENGINE 8041I05.50 4-cyl; 3,9-L 1990-
IVECO ENGINE 8041SI25.00 4-cyl; 3,9-L 1990-